OVERKILL
+1
Tā nu ir sanācis,ka ir viena lieka biļete uz Overkill koncertu 22.aprīlī MP !

Esmu no Liepājas....

Varbūt,ka ir kāds ,kurš gadās Liepājā ,vai vismaz tuvu Liepājai un vēl nav biļete..

Pārdodu par sākotnējo cenu-12 Ls

E-pasts: karls609@inbox.lv tel.nr: 29701479
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
nu es ļoti gribu nopirkt, bet esmu rīgā. ko man darīt?
+4
^ Ņem savu kazu padusē un stopē uz Liepāju!
0
Nu,varbūt Tev ir kāds pazīstams,kas brauc no Rīgas uz Liepāju,vai otrādi.......
+1
Vēl tu vari pagūt ielikt biļeti aploksnē un nosūtīt, teiksim, uz Rīgu. Aizies 1 dienas laikā.
Protams, jācer, ka naudu tu dabūsi pretī tādā pašā veidā...
+1
Kādas problēmas. Priekšapmaksa un pa pastu prom.
+4
man vislabākais variants par to kazu likās.
+5
labs plāns - aizštopē uz Liepāju, nopērc biļeti, nodzerat tos Ls12, pārdod biļeti, nodzerat iegūto naudu ... tālāk gan jau uz vietas noorientēsieties
0
a paga, jādzer ir ar kazu vai pārdevēju?
0
Ar pārdevēju, loģiski - viņam tak būs nauda par pārdoto biļeti.
+3
...bet var jau arī kazu pacienāt.
+2
Kādas vel idejas?

Var jau arī tikai kazu atsūtīt,lai kaza zobos aizved biļeti..
+5
var uztaisīt sprādzienu kādā rūpnīcā un tad kādam, kurš smagāk cietis, ielikt biļeti kabatā, lai viņu ar helīti uz rīgu. ar cietušo pārdodam biļeti kādam, nodzeram to naudu un es aizsūtu naudu terror ar kazu, beigās kaza padzeras no sevis.
0
Un beigās Tu ar biļeti ( un kazu) vari iet/jāt uz MP un izbaudīt brīnišķīgo vakaru........
+3
ja, bet jurčiks jau iekšā nelaidīs.
+2
uz Mešutku neej ? Tad jau varētu iemanīties tikt ieslēgts (ja nemaldos, pieredze ir) un klusi-rātni Overkillu sagaidīt.
-1
Ieej e-pastā Murgoni!!
+2
Murgons bez litra nekur neies :D
0
nu man nav pieredze tikt ieslēgtam. un tā kaza blēs jebkurā gadījumā.
+2
būtu forši, valdis no rīta atnāk, a tur ganiņš ar kazu guļ.
0
Es no Grobiņas esmu. Taču uz Rīgu nākošnedēļ nebraukšu ofic.
0
Murgoni,uz e-pastu :D
+2
var jau iet uz Mešugu ar kazu,palikt pa nakti, un no rīta,kad Valdis atnāk,mēģināt notēlot garīgi atpalikušo un teikt,ka esi tur nonācis nejaušības pēc....
Lai gan to varētu sajaukt ar zoofiliju....
+2
biļete dabūt. starp citu, riktīgi labā tā sūtīšana ar busu. šoferis arī īpaši tur nereklamēja, ka pie viņa kāds sūtījums ir, tā kā diezgan drošs pasākums.
0
^ Jā, starppilsētu autobusu šoferi tā mēdz piepelnīties. Par 2 Ls vienreiz aizsūtīju uz Ventspili kasti ar Apple detaļām.
0
tas jau Lauku Pasts
0
Expresis :)
+1
^ Ekspresis ir tikai tad, kad viņš iet no Rīgas uz Ventspili, pa ceļam nebraucot cauri Jūrmalai, Tukumam, Vecmokām un Talsiem. :P
0
Pakai joprojām ir expresis :)
-3
kāds domā vispār iet uz konci?
+3
Bez šaubām.
+3
Bez šaubām.
+3
Es nedomāju. Es iešu.
+4
Jēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēe!
+2
Es arī aizgāju.
Īsumā....
Sacramental dzirdētas pēdējās 2 dziesmas - normāli. Bet vietējā grupa varēja runāt latviski.
Survive lielākoties klausīti no tambura - nu es nez,kaut kāda mūzika jau bija. Otrreiz nevelk dzirdēt.
Overkill - lieliski arī kā kvartets. Skaņa laba,setlists labs,publika adekvāta. Bet varēja vēl kādas 2 dziesmas tomēr nospēlēt.
+3
No Sacramental arī redzēju pēdējās 2 dziesmas - viss kā parasti, daudz cirka, mūzikas tā mazāk. Šoreiz varbūt bija par kapeiku labāk, bet varbūt vienkārši nepaspēja tas cirks apnikt.

Japāņi bija diezgan kruti, vienīgi tie sierainie piedziedājumi tīrā vokālā bija netēmā, jo pats muzons lielākoties bija diezgan sūrs thrash, kas brīžiem pat pietuvojās thrash/death skanējumam. Bet tā jau ugārs bija neslikts. Laikam bija varen strikti laiki sadalīti, jo pirmās 4 (?) dziesmas šie nomauca bez apstājas.

Pie Overkill uznākšanas sagaidīja nepatīkams pārsteigums - trūka viena dalībnieka, ģitārista Derek "The Skull" Tailer; vēlāk koncerta gaitā Blics pastāstīja, ka šim kāda "family emergency" atgadījusies un šis bijis spiests lidot mājā. Shit happens. Taču taisnība, ka zajebis nograizīja arī četratā. Drusku jau pietrūka tās otrās ģitāras vietām, galvenokārt uz solo, bet tas sīkums. Setlistā bija pavairāk gabalu no pēdējiem 2 albumiem, plus vecāki hiti no dažādiem laikiem - identisks šim te: www.setlist.fm/setlist/overkill/20...

Bija karsti, ausis vēl tagad drusku ciet. Kārtējo reizi pierādījās, ka Overkill ir starp vislabākajām koncertblicēm metālā.
+3
paspēju uz survive pēdējām divām dziesmām, jo viss bija sācies baigi laicīgi, kas nemaz nav tipiski MP, bet nu nekas, tāpat nekas interesants neizskatījās.

Overkill baigi labais, es gan būtu gribējis vēl kādu dziesmu no years of decay, bet tas tā. un, par cik nekad nebiju dzirdējis dzīvajā, absolūti nejutu otras gičas trūkumu, jo tāpat faktiski visās treša bandās nav, tāpēc izklausījās pilnīgi ok. MP nebiju nekad tik krutus soliņus dzirdējis, man šķiet. ;D

ā, vēl forši bija, ka pāris metrus pirms MP stiprā vēja un tizlo roku dēļ gandrīz biļeti pazaudēju. kaut kā paņēmu apska'tities vai maz esmu paņēmis līdzi un tāda normāla brāzma uznāca, biļete aizlidoja aiz žoga, bet, paldies dievam, sanāca noķert knapi. :D
0
"[..]nejutu otras gičas trūkumu, jo tāpat faktiski visās treša bandās nav"

Tas jau nu gan ir pārspīlēti teikts. Netrūkst jau tādu, kur ir viena giča, bet man liekas, ka tādu nav pat puse, kur nu vēl "faktiski visas" no thrash bandām.
+1
nu labi, labi. varēji vēl sarakstu uzrakstīt ar tām grupām.
0
necerēju, ka būs veseli 2 gabali no Horrorscope. To dēļ vien, katrs santīms bija vērts. Jāpiekrīt Intaram, ka bija baigi skaļi, pirmo reizi pa daudziem gadiem ausis bija "ciet" vēl pāris stundas vēlāk.

Japāņi spēlēja kaut kādu h%, bet izskatījās labi (karību jūras pirātos varētu filmēties)

Sacramental redzēju pirmo reizi klātienē. Esmu vairāk nekā patīkami pārsteigts.
0
Atceros, ka iepriekšējo reizi pēc Overkill uzstāšanās arī ausis bija pamatīgi aizkritušas...
+1
Man ar ausīm viss kārtībā - nelikās par skaļu, kautgan skaņa varēja būt arī nedaudz labāka.

Nomauca lieliski, bet vēl kādus divus gabalus gribējās, jo iepriekš 100min mauca, bet tagad tikai 80min :D
0
ā, no japoškām pāris gabalus dzirdēju - atmiņā palika tik tas pediņvokāls.
+1
Japoškas bija baisi nešpetnie sadomazo viltnieki - vispirms pievilina ar thrash rifiem, bet pēc tam, kad visi pievērsušies, sāk mocīt ar metālkori.
+1
murgonis667, šodien, plkst. 09:58

''paspēju uz survive pēdējām divām dziesmām, jo viss bija sācies baigi laicīgi, kas nemaz nav tipiski MP, bet nu nekas, tāpat nekas interesants neizskatījās.''

Pēdējos gados uz lielākām blicēm jau tas tā ir - ja rakstīts, ka sākums 20:00, tad ap to laiku pirmie sildītāji raušas uz skatuves un sāk vālēt. Galu galā - tieši tā ir pirmo / iesildošo kolektīvu sūtība, cik necik izklaidēt tos, kas jau atnākuši un gaida galveno bandu.
0
^^^Nu ta gan nohaltuureejushi
0
^^ domāju, ka tādā tūrē, kā šī, kur ir katru dienu koncerts, arī galvenās grupas prasība ir sākt un beigt laikā, lai var paspēt normāli novākties, sakrāmēties, aizbraukt un laicīgi ierasties nākamajā vietā un vēl pa starpu kaut cik atpūsties.

Par Survive runājot, laikam jāsecina - tie jau nebūs īsti japāņi, ja iztiks bez kaut kādiem vatafakiem :D
+4
Ūūūūūū,es beidzot pa ilgiem laikiem biju uz konci,varu kko ierakstīt :D

Sacramental redzēju/dzirdēju pirmo reizi,bija ok,kapāja ar atdevi,komunicēja ar publiku (nezkapēc angliski,vietējā grupa tak...) un uz pēdējo songu pat pamanījās ar štrumiem samainīties..

Survive - nikns trešiņš,nebijis tīrā vokāla es šodien skatītos kur var vēl kko dabūt bet tā - nuinah. nospēlēja jau smuki,publikai patika. vsmaz sākumā.

Overkill - cepuri nost,kāju virsū,viena no labākajām grupām kas dzīvajā redzēta vispār. Smuka setliste,labs izpildījums, i ar publiku papļāpāja + atcerējās ka jau ir bijuši MP :) Būtu vēl ''Bastard Nation'' nospēlējuši,vispār briliantiņš būtu....

+ Blitz vakara gaitā savu mīļāko aņuku beksteidžā izstāstīja

Q: What has 4000 legs and 2 tits?
A. Overkill gig in Germany.
-1
Taadas jau nav metala grupas, kas speeleetu regulaari 2,5-3h?
0
Hvz,man liekas ka nav.
Vienalga,labāk nospēlēt stundu,pusotru uz pilnu atdevi nekā 2,5 - 3 kā zombijam... Dūmeriem vai postrokeriem maybe ar varētu sanākt,bet tas i cits stāsts.
0
Deep Purple jau regulāri 2h mauc. Ir arī citas, bet ne jau par to rāpoja runa.
0
Biju patīkami pārsteigts, kad Stīvs Vejs Rīgā nomauca 3h.
+4
tas gan jau katru dienu pa 8h rausta - 3h koncī tāda atslodzīte sanāk ;)
0
Esmu dzirdējis, ka pat vairāk.
0
Iepriekšējo reizi Čīpsalā jamais arī 3h mauca.
Metallica koncis Tallinā 2006-jā bija 2:20 ilgs.

Jabkurā gadījumā, es teiktu, ka optimālais ilgums ir 1,5 - 2h.
0
nosaciits metaalists Springstiins 4,5 h
0
In The Woods atvadu koncis - 6 stundas, nu bet tas laikam ta tikai pa daljai skaitas, jo tas tads bija vienigais, nevis ka citiem tures ietvaros...
-2
+2
Kurā caurumā tad Špringštains ir kaut vai nosacīti metālists? Tad jau Brūnais Ādams arī skaitās, un Bon Jewi vispār ir graindkōrs.

Un vispār Manowar ir spēlējuši 5 stundas.
0
^Nu Springstiins ir uz smagaako pusi, saliidzinot ar taviem piemineetajiem popsikiem
0
Kaut ko smagi dirš uz smago pusi te kāds...
0
^Vismaz njem iekshaa!:):)
puaro.lv/lv/aprindu-raksti/r...
+1
Atgriežoties pie Overkill tēmas - www.naba.lv/zinas/t/20529/...
0
^^ jā... smagi nudien...
+1
''Slavenais rokmūziķis, neizlaizdams no rokām mikrofonu, ērti iekārtojās kādā no sēdvietām'' ... eeeee, sēdvietā ? rokkoncertā ir sēdvietas (netālu no skatuves) ?
0
Amerikā tā ir pierasta prakse - rīkot koncertus zālēs ar sēdvietām.
0
0
^ kas tas par gospeļu kori ?
0
Tas ir gospipeļu smagais gals!
0
Tas ir hamburgerrijēju goregrainds ! Un apkārt vokālistam notiek kapitāls mošpits ! Jūs ko neredzat ? Un vokālists kā pienākās īstam goregrindistam izdzēra gandrīz puslitru kazu urīna !
0
nevajag jau taa njirgaaties:)
Tomeer daudzaam death metal grupaam influence:)
0
Uz shito izpeerk Eiropaa LIELAAKOS stadionus pat veel aatraak nekaa AC DC
0
UN FANU ZONAA TIKAI HEADBANGERI:)
+2
kkas nes pēc Vārdānemināmā vai man tā tik liekas?
+1
www.youtube.com/watch?v=aTOn4JH85Tc...

Kurš ar LV karogu sākumā lēkā,a?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
DestructerOfNewb
PeterisP
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas