Zolīdās drēbes
+4
Turpinam andelēties - piedāvāju pāris zolīdas vīriešu drēbes. Pieņemu, ka daži indivīdi šeit nav vienmēr uber true un atļaujas dažreiz būt zolīdi ;) Drēbītes savā laikā pirktas pa baisu naudu, kvalitatīvas un labi izskatās. Diemžēl, es miesās sakritos, un viss no minētā man ir pa lielu.

Uzvalks EVERMEN, melns. 54 izm. vai vnk XL, uz 182 - 184 augumu. Lietots minimāli - daži svinīgi pasākumi pirms pāris gadiem, visu laiku stāvējis skapī, jo palika par lielu. 30 LVL.

Smokinga krekls, balts, ar foršām rišām priekšā, lietojams ar apročpogām. XL. Mugurā bijis vienu reizi! 15 LVL.

Krekls, melns. XL. Lietojams ar apročpogām. Mugurā bijis vienu reizi! 10 LVL.

Krekls, balts ar violetām šaurām strīpām. 3 LVL
Krekls, balts. XL 3 LVL.

Un, graujošs ekskluzīvs - īpaši veģetāriem hipsteriem, ko uzdāvināt savam eko-beibēm - īsta sudrablapsas apkakle ar āķīti. 10 LVL. (bez pārpratumiem - šo lietoja mana sieva, nevis es :D )

Ja vajag bildes drēbēm, lūdzu rakstiet uz edmunds.vizla@gmail.com
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
"Diemžēl, es miesās sakritos, un viss no minētā man ir pa lielu. "

haha, vai tad tik grūti uzbaroties, ja tev tiešām ir žēl par to? pēc iespējas mazāk kusties, pēc iespējas vairāk ēd! ā, un nestreso, haha, esmu ievērojies, ka pie neirozes es arī krītos svarā.
+14
^ Sudrablapsas apkakli negribi? Kaķīšiem taču patīk pūkainas lietas ;)
+1
a cik maksās apkakle bez āķīša?
+1
^ visdrīzāk kādu piecīti bez ozola.
0
Dodies uz Andeli Mandeli www.delfi.lv/izklaide/dzivesstil... Tie regulāri tiek rīkoti.
Pārsvarā meiču noņemšanās, bet džeki arī ņem dalību. Nopelnīsi tur vairāk.
p.s. kā es tādu zinu? manējā dzīvesbiedre tur regulāri piedalās. Ja daudz lupatu un samērā labi iet, tad 100-200 ls pa tādu reizi var nopelnīt.
+2
pēc bildēm spriežot E. ar saviem pāris krekliem un vienām ūziņām varētu izskatīties diezgan nožēlojami un pārējo fona :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas