Summoning, 2013, "Old Mornings Dawn"
+7
Tā kā es uzskatu, ka jauna Summoning albūma iznākšana ir kosmiski svarīgs notikums, jo iepriekšējais tāds notikums bija 2006ajā gadā, tad lūk:
5. jūnijā oficiāli psaulē nāks episkās grupas Summoning jaunais albūms, tikpat episks ka visi ieprieksējie, kas saukts Old Mornings Dawn

Pateicoties labsirdīgiem melomāniem, kas vai nu draudzējas ar Summoning vai Napalm Records vai arī ir baisie haxori un ir nospēruši jauno albūmu, to var noklausīties tu-trubā (atliek tik spiest uz lietotāja mu lmasry saliktajiem klipiem).

Un te būs tituldziesma. Lieki teikt, ka esmu jau iepriekš-pasūtījis albūmu.

www.youtube.com/watch?v=7meeY-HxjnU...

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Desper, es tak jau "jaunumu sadalja" mineju, ka tas, kas tagad dabonams ir no webrelizes prieksh medijiem :)
Lidz ar to kvalitate klibo reali :)

+2
Tiem, kas nevar nekādi sagaidīt jaunu Summoning, tas noteikti daudz nepiš.

(es gan piederu tiem ļaudīm, kam iebildumu pret Summoning kā tādu nav, bet nevienu viņu dziesmu no citas atšķirt nespēju).
+2
es ar nesaprotu, kas tajā Summoning tik īpašs...
+1
Summoninga ipash ir Summonings :)
0
sūc ar to kvalitāti,bet albūms ir reāli labs. Jānoklausās vēl kādu reizi.
0
Iemetot skatu forumā darba laikā mēdzu palaist garām kādu interesantu info.

Un Summoning ir kaut kas īpašs.

Starp citu, jaunais albūms izklausās samērā tuvs senajam albūmam Nightshade Forests, vismaz pāris dziesmas pēc skanējuma ir nu ļoti tuvas.
+1
manā cd kolekcijā ir Summoning albumi no Minas Morgul līdz Stronghold ieskaitot.
nevaru teikt, ka esmu baigais fans, bet kopumā patīk. Banda tā sacīt `na ļubiķeļa`. Jebkurā gadījumā vieni no redzamākajiem tolkīnistiem. Stipri atkarīgs no noskaņojuma.
Uz vasaru gan nav sezona :))
+2
Tā jau itkā episkums viņiem ne pa jokam, bet.. man nekad nav īpaši piedūris summoning, drošvien dēļ tā, ka pārāk bieži tur tautiņi ir lielā pārākumā pār ģitārām un visa pārējā metāliskā. Taustiņus tikai kā backgraunda atmosfēras piesitēju varu paciest, bet arī ne vienmēr.
0
ka nesen privati izteicas Mr. Michael Gregor, vinsh paliekot Summoningam par vecu, iespejams ka nekas vairak nebus ilgi vai vispar, un ja bus, tad tikai Kreuzweg Ost, jo tas tagad ir primarais projekts muzika....
+1
^respektīvi Silenius tev privāti par to paziņoja?
0
Gan jau kādā Austrijas MP vai Depo ekvivalentā ar alus/šņabja kausiem saskrējās.
+1
Ir kontakts ar Sileniusu, ir :)
+1
Taustiņi tak Metāla stūrakmens (sk. Deep Purple, Uriah Heep, Rainbow). Cita lieta, vai jēdz viņus izmantot. Summoning, Empyrium un citi māk.

Pagaidām labāk klausos CALADAN BROOD labā kvalitātē, nevis SUMMONING sūdīgā ;)
0
Nu, tu-truba piedāvā tikai "preview". Kārtīgam Summoning cienītajam jāklausās no cd vai 320kbps ripa.
0
īstenais cienītājs noteikti klausīsies no vinila. Un cd vietā vēl var būt arī flac vai cits lossless formāts ;)
0
kad man parādīsies pāris lieki taukšķi, iegādāšos plašu atskaņotaju un visu Summoning plašu kolekciju. :P
0
nunu - Summoning palates tagad var dabut tikai parizdotas...
0
Ebay ta priekš kam? :D
+1
nah tiem zhidiem maksat :)
+1
Old Mornings Dawn - paklausijos man patika, tas ir tas ko klausīšos vairākkārt.
tagad sāku klausīties The Monolith Deathcult - Tetragrammaton arī tas izklausās daudzsološi, vismaz priekš manis:)
0
Kāda vaina taustiņiem?
Piemēram grupā Royal Hunt, vai vispār tāda blice, ka Jaaportit?
0
^^ tas ir labs, kā gaidīts, bet kāds tam sakars ar Summoning ?
0
^^Taustiņiem nav nekāda vaina. Tikai gaumes jau mēdz atšķirties. Man pašam personīgi nav nekādu iebildumu pret tādu instrumentu, bet gribas lai tas netiek pārlieku uzmācīgi pārstakāts un vairāk kalpo kā fona trīskaņi, episkās atmosfēras uzsišanai, ja par bleķi runājam.
Saņēmos un paklausījos pašus vecākos Summoning gabalus, ko iepriekš kaut kā nebiju paspējis. Jaatzīst Lugburz albums ir tīri spridzeklīgs. Šāda mūzika jau likās daudz burzumīgi dzīvelīgāka. :]
www.youtube.com/watch?v=QlNVVD8NsVQ...
+5
Vārda "spridzeklīgs" izmantošanai jābūt krimināli sodāmai.
0
Nu labi labi ;/ Mēģināšu laboties.
:D
+4
Vārda "spridzeklīgs" izmantošanai jābūt sodāmai ar spridzekli.
+1
Nu jau gan. Ko tik radikāli? Nesmu jau ar cionisma huiņām nogrēkojies :D
0
Tas jau ir krimināli sodāms. Atliek tikai piekabināt terorisma vai maratona birku.
0
Jebkurā gadījumā. Īsti nesapratu ideoloģiju kādēļ tads vārds tik naidīgs. Tikko ieguglēju, bet zem vārda ''spridzeklīgs'' neko praktiski neatradu. Latvijā ir sācies pareizi runāsim latviski bums kaut kāds? :D
0
Jēj oftopics. Jeb vienkārši. Kā var divas google lapas ar šo vārdu sacelt tik lielu ažiotāžu?
Esmu dzirdējis un arī savlaik joka pēc izmantojis vārdu ''spridzīgs''. Bet šis reptīlis pēc visiem lingvistikas likumiem ir praktiski cits vārds ar pavisam citu nozīmi, kuram ar ''spridzekli'' nekāda nozīmes saistība nav. Pamatskolas latviešu valoda :D
+3
shodien sanjemu gan boxeta gan limiteto plates versiju, jutos krutakais pacans miesta :)
+1
^ Ņemot vērā iedzīvotāju skaitu tajā miestā, tā — iespējams — ir arī patiesība?

Labāk pasaki, vai jaunnedēļ Steinklangam būs atlaides uz procentiem vai nē! Bija pāris lietas, ko es noskatīju, bet par pilno ceņņiku pirkt īsti negribas :)
0
bus - rit pat saksies musu liela vasaras ispardoshana, bus plates, BM tai skaita, par relativam kapiekam, jo mes reali tiram ara visu metalu, kas ir ...

0
Perfekti! Tad turi jau vaļā lielo kasti! ;)
+2
Lieliski, varēšu vienā paņēmienā Uruk-Hai visu diskogrāfiju iegādāties.
+1
^ Atnāks tev 2 vagoni, visticamāk…
0
^taisat sava leibla nodaļu Latvijā un brauc atpakaļ uz dzimteni. Būsi savas nodaļas šefs te mājās.
Tik un tā viss tirgus caur netu notiek. Piķis plūdīs uz Latviju, nevis paliks tur tālajā Austrijā (vai Šveicē kur tur jūs īsti esat:))
+2
Austrija, Austrija :)
Ne, paldies, kamer vareshu sedeshu te Alpos :)
Vislabak dzimteni ir milet no talienes, un 2x gada atbraukt majas paciemoties :)
0
Nupat paskatījos lapu, vēl nav sākusies...
0
Kad saksies, tad bus izsutits "newsletters", tas varetu but vakara puse...
0
Nu ko, Sonne, smaga diena priešā! :D
+1
tu gribeji teikt 7-10 dienas ....
+1
Mjāāā.... vismaz nebūs garlaicīgi.
Es jau savu pasūtījumu uzcepu vakar vakarā :D
+2
Tāks, manējā paka, spriežot pēc kalkulatora, būs tuvu pie 20 kg. Ar manējo vari nesteigties, vari droši atstāt uz beigām! :)

Par 1 EUR neņemt bleķa, elektronikas un neofolka albumus būtu visai liela bezjēdzība! (Tūlīt pakasīšu līko degunu un tad iepostēšu linku…) Iesaku visiem kampt, kamēr vēl ir: www.steinklang.at/shop/index.php?main...
+1
es visam eju cauri rindas kartiba, pasutijumu sanjemshanas seciba, tava paka tiks sataisita rit, un izsutita treshdien, tas pats ari Desperam :)

0
Napalms jau izsūtīja Summoning CD un iemanījās aizvākt no jūtūba klausāmo materiālu :D
+1
A ko tu plati nepirki? - Es pirms 2 men preordera pasutiju "forest green mailorder 2LP edition" ar 2 bonus trekiem :)
0
Es to plati varu izmantot tikai kā interjera elementu. Priekš manis ir par vēlu sākt plates vākt.
+2
nu bet shadi interjera elemneti ir pats labums :)
es jau ari tas plates, ko perku kolekcijai, neklausos :)
tikai plaukta, goda vieta :)
0
aha, plate uz plaukta, kamēr austiņās Summoning webrips! :D

Man jau otrais skapelis ar platēm drīz būs pilns, bet vēl trešo skapeli esmu aizsūtījis tālāk pēdējo 2 gadu laikā. Vienmēr, sūtot uz ārzemēm, lieku iekšā LV grupu promo sīkumus — uzlīmes, lidoņus utt.
+2
normals pasta spameris esi :)
0
iesūcu beidzot jēdzīgu kvalitāti no neta.. bļa ku labs šitas albis
+2
es ar aprobežoto luksa versiju ievilku, bet vēl nav klausīta - gan jau hobiti sūnas stampā, kā jau parasti ...
+4
drīzāk šie vēl aizvien turpina kasīt pakaušus, kā klavieri spēlējot var pēc pažarnieku orķestra skanēt...
+1
Re, te varat palasīties interviju ar Summoning:

terrarelicta.com/index.php/feature-a...
+1
"Silenius: I can not remember the title. Usually I spend 200 € a month in buying new CDs from the Austrian "Steinklang" mailorder." - hihihihih :)
0
Es par par šito iesmaidīju :D
+1
Ugu, uz doto bridi vinsh ir musu klients Nr.1, izteretas naudas zinja.
+2
tikko iechekoju adminu, nedrikstu izpaust summas, bet varu pateikt ka par iztereto naudu diskos pie mums, vinsh varetu sev nopikt VW Golf ljoti laba stavokli :):):)
+4
Ja viņam ir garāža, tad tur vietas priekš auto nav. Visdrīzāk tas pats sakāms par bēniņiem un pagrabu :D
0
Paldies, Sonnenmensch — paciņa dabūta un ar grūtībām uzstiepta uz piekto stāvu!
0
ceru ka LV pasta darbinieki nespeleja ar to kadu sporta speli...
0
Nē, atveda nevis Latvijas Pasts, bet DHL Latvijas kantoris. Ar busu — pieveda pie durvīm!

P.S. Skan Horn — Dawning of an Ancient Sun. Pārējo varbūt 2 mēnešu laikā izņemšu cauri :D
+1
Nu ta jau tam vajadzetu ari but, tas ka tu ieprieksh sanjemi kautkur lidosta no LV Pasta, man nebija saprotams, jo ja mes sutam ar "kurjerpastu", tad otra gala ari tada pasha laga ir jasanjem un nekadu muitu un nodevu...
0
Muita no ES valstīm nedrīkst būt nekādā gadījumā! A līdz lidostai aizbraukt — kas ta tur, var laiku izbrīvēt :)
+1
Ja grib ātrāk, tad var triekties pats pakaļ :)
-1
Dabuuju, noklaussijies vienu reizi, tipisks Summoning, man patika, bet dzilaaka analizze buus kad noklausschos, bet vienozimiigi iperiecinoshi
+1
nuuu, tu ir galigs bremze :)
+4
PS - dabuju na haljavu ari no pasha Mr. Gregoriusa CD +7" limiteto versiju :)
+1
Tā nav godīgi...
+2
viss ir godigi - tu piemeram vari Frailty kadu limeteto versiju dabut uz vietas un iedzert ar Uggu kadu churu :)
+2
^nu gan salīdzināji. Visu cieņu Frailty, bet Frailty čaļi vēl bija skolas puikiņi ar tikko dīgušām ūsām, kad Summoning jau bija nopietns un samērā labi zināms projekts vēl 1995.g., kad iznāca Minas Morgul.
Svara kausi te tomēr stipri atšķirās.
+1
bet tāpat tak vietējā ciema čaļi mierīgi varēja un var sadzert ar Sileniusu ...
+2
^protams. Tāpat kkur Portugālē kādam būtu ekskluzīvi dabūt Pētera (no Skajiem) parakstītu CD, laikā kad tepatās būtu elementāri uz bruderšaft ar Pēteri kādā traktierī iemest. Bet nu atkal- Skajus var uzskatīt par Eiropas mēroga blici, kad Frailty tas viss vēl priekšā un to es viņiem arī novēlu.
0
da ko jus te izkjidajat, es tikai to ka joku izsperu!
+3
bet tāpat tak vietējā ciema čaļi mierīgi varēja un var sadzert ar Sileniusu ...
===
Vietējā, jā, bet visi pārējie, iespējams, nezināja, kā viņš izskatās.

Varēja sadzert nezinot :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas