Valoda jau nu būtu jāzin
+13
kāds var aptuveni apskaidrot, kā lai uzsūta tās pārbaudes veikalam? vnk zajebal reāli, viena kuce bļeģ uz teikumu ''jums tās kartes nepieņem, varbūt pārbaudiet aparātu'' atbild ''eto toljko dlja latishi njevozmjut''. es saprotu ,ka var neiemācīties lv valodu, es saprotu, ka viņu var negribēt mācīties, bet nu bļe, WTF?????????????????
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
un es zinu, ka viņa ļoti slikti runā lv val. katrā ziņā, pārbaudes neizietu.
0
Kura veikala tas ir + adrese?
0
tabakas nams vaidelotes ielā.
0
tas ir iļģuciems.
+5
Uzraksti iesniegumu Valsts valodas centram.
0
vari atrakstīt uz draugiem kā to darīt?
+3
Vislabāk paprasi šito tādam cilvēkam kā Ainis Sproģis. Viņš ir lvl 85 denunciētājs.
+2
Es saprotu, ka var neiemācities valodu un negribēt to darīt. Bet tadu hujņu teikt?
+8
Pag, mēģināšu sadzīt rokā vienu pazīstamu valsts valodas inspektoru. Tas ir tik piekasīgs, ka pat Vairai Vīķei-Freibergai spētu atrast iemeslu, par ko uzlikt sodiņu. Tam inspektoram iedevuši palamu Gramatikas Nacists, un kaut ko liecina fakts, ka to iesauku iedeva nevis krievi, bet paša draugi! ;)
+9
Norociet to maitu, lai strādā Dzegužkalna atejā!
+7
Lai strādā par mauku.
+5
Varēji tak tēlot muļķi un teikt lai runā LV...ka nesaproti tūristu valodu!
+7
tas, ka slāviski atbildēja vēl būtu štrunta lieta.. bet tur jau bija reāls etniska rakstura uzdirsiens.
Par to jau nu Sproģis ir jāsūta virsū. Tas to lietu nokārtos pa smuko.
+4
^^
maukām tomēr arī būtu jāzin valsts valoda...
+9
^ mīlestības valoda visus vieno :D
+2
Tomēr interesanti, ka LV valoda ir jāaizstāv cilvēkiem, kas lieto krievu matu un ar latviešu valodas pareizrakstību nav draugos.
+3
Piemēram, Regd ir 100% krievs, bet ikdienā runā latviski un atbalsta valsts valodas lietošanas nepieciešamību principiāli :)
+1
^ tad jau nevar būt 100% krievs :D
0
[nazi]cilvēkiem, kuri[/nazi] >:)
+3
Patiesībā mēs esam drūmi atpalikuši ar savu muguras liekšanu- paskatieties Igauniju un Lietuvu, tur ir pilnīgi normāli, ja kasiere Maximā (par citām vietām nemaz nerunājot) pasaka, ka krieviski nesaprot un iepūt viņai. Pamēģiniet pie mums tā izdarīt. Izņemot varbūt atsevišķas profesijas, kas var atļauties citiem pajautāt uzrādīt valodas apliecību.
+1
pillīg piekrīt. pie mums zemapziņā sēž "vaivaivai, ka tik lielais sarkanais brālis ko sliktu nepadomā"
+6
^^
valoda jau pati par sevi nav ne pie kā vainīga, tas ir saziņas līdzeklis. Tas, ka igauņi uz HRL fetivālu nevarēja sniegt nekādu informāciju angļu valodā (nemaz nerunājot par krievu) jau ar neko labu neliecina.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas