MŪŽAMEŽS: tīkla mikrokoncerts - 16.7.2013.
-2
www.youtube.com/watch?v=slWlCoctbqA...

Šajā reizē izspēlēts "Zantes Drakona riņķis" cikls. Tā pirmatskaņojums bija "Kurzemes cietokšņa muzejā" 2012. gada maijā.
Skaņdarbi ir:
"No Smiltiņkalna uz Dēliņkalnu";
"Dejas uz krusta";
"665 skudras".
-----------
Te ir mūzika tīkla versijā. Dzīvajā koncertā šie skaņdarbi ir jūtami garāki un tiek variēti. Ir iespēja šos redzēt nākotnes koncertos un vizuālajā kaujas tērpā. Aiciniet MŪŽAMEŽU uz koncertiem! Un nāciet paši...

MŪŽAMEŽA pamatblogs ir: muzamess.blogspot.com/
MŪŽAMEŽA aktivitātes lasāmas arī šepatās forumā: /forum/123612-m%C5%AB%C5%BEame%C5%BEa-aktivit%C4%81tes-2013?hl=M%C5%AA%C5%BDAME%C5%BDS
============
Šī ir koncerta galvenā diskusijas vieta.
Atļauts d"st, taču- ja kādam ir aizķērušās kādas inteliģences atliekas: tad labprāt artikulētā valodā sagaidītu kādas domas par mūziku. Tās man ir ļoti svarīgas, kā "zelta graudi" tālākai attīstībai.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ko lai dara- burzumniekam jāsēž, bet man Likteņtēvs liek taisīt jaunu mūziku!
0
Jāpasaka arī kādi vārdi par šīs mākslas tapšanu- vēl 2012. gada aprīlī šī mūzika dancoja pa galvu, un bija jāizdomā vieta - kur tai pirmatskaņoties. Esmu priecīgs, ka "Kurzemes cietoksņa muzeja" vadība Ilgvara kunga personā man nāca pretī...
+1
cepuri nost! man vienmēr Raita vijoļspēle patikusi.
+1
Pēc kautkādām ķeltu tautasdziesmām izklausās - 5 ali un kājas pašas pie Sameša mūzas sāk dancot.
0
Ietekmējos no egļu zaru skaņām vējā, no putnu saucieniem, no kapu kalna klusajiem krustiem...
+5
arnolds
vakar, plkst. 23:26
Pēc kautkādām ķeltu tautasdziesmām izklausās - 5 ali un kājas pašas pie Sameša mūzas sāk dancot.
==================
Mūžamežs, protams, ir ēpisks pasākums, bet atļaušos piebilst, ka pēc 10 aliem kājas pašas sāk dancot pat pie ziņu pārraidēm. :-D

-1
^^
"Ietekmējos no egļu zaru skaņām vējā, no putnu saucieniem, no kapu kalna klusajiem krustiem... "

^

un no pirdiena krūmmalā..:)
+3
Pie mūžameža 5 ali paši sāk dancot.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas