Inquisition @Nabaklab, 11.02.2015
+8
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
oijjj… tajā mazajā telpiņā viss šitas bars… tiešām būs inkvizīcija!!!
+3
Jē, beidzot leiši iet dirst!
+2
Baigais kontrasts sanāk - viņa nākamajā dienā bliež tapper.
+2
šitos var skatīt un skatīt .
+1
Priekš tā kluba tas jau būs vairāk NabaRīvē nekā klab, pie šāda apmeklējuma, kas gaidāms pie šādas grupas. Vai tiešam nav kur labāk šamos iespiest.
0
es gan par to apmeklētību īpaši neiesprigtu - nu zin šos tu, es un Neonz + mSPW - varēsim četratā gāzt klubu apkārt :D
+1
Gan jau atvilks dirsu uz tiem pseido-kolumbiešiem visādi tur pseido-metālisti, kas pat nezinās kas tie i. Bet nu, jā, pajāt, jāiet būs, kad kaut kas tamlīdzīgs savu pēcpusi jebšu mūziku atvilks līdz šie krastiem.
0
^^ Es ar zinu. Varbūt aiziešu :)
+1
Pirmās 100 biļetes pa čiriku, tālāk par 15eur, pie durvīm 17.

www.ticketshop.lv/site/events/view/14...
+2
Kas — viņi pilnīgi idioti? «Pirmās 100 biļetes…» Tajā klubā pašreizējā zālīte 100 cilvēki nemaz iekšā neiet!
+1
varēja jau pirmās 500 pa čiriku. lai tā nabaklaba zāle vismaz piepildīta!
+5
"pie durvīm 17" - tas tipa tiem, kas iekšā netiek? :D

A par to ietilpību uz aci var arī kļūdīties. Piemēram, tiem kas bijuši "Kabatā" (Peldu ielā, tagad "Ala" ar mazliet citādu izkārtojumu, bet ietilpība nav mainījusies) - uz Behemoth koncertu 2003. gadā tur bija pāri 500 pārdotām biļetēm (biļetes pārdeva tikai uz vietas, tātad tie visi arī bija atnākuši).
+5
ja netiec iekšā, tad samaksā 17 jevro un PIS PROM!
+1
Nē, samaksā un pie durvīm klausies, kāds pis prom. :)
0
+ VOLTUMNA / Etruscan Death/Black Metal
www.youtube.com/watch?v=9xEgtuIPtgQ...
+3
Es tā saprotu, ka arī -

+ MŪŽAMEŽS (Latvian Putried War Folk)

? :)
+2
jap, 665+1
cerams, ka noraus vienu Inquisition kaveru ar

+ Mūžamežs
+ Dominanz
+2
^^ nene, ja nav sympho-war-black-metal, tad nafig tādu.
0
0
koncerts trešdien, 11.febr, vēl mazu brīdi var iepirkt biļetes pa 10e
www.ticketshop.lv/site/events/view/14...

www.nabaklab.lv/zinas/t/31002/...

Inquisition - Astral Path To Supreme Majesties
www.youtube.com/watch?v=Z4pob3nlYP4...

Dominanz - You Shall Sire
www.youtube.com/watch?v=KqOmzMPRreU...

Voltumna - Lord of Mayhem
www.youtube.com/watch?v=NsAj9UaKSz0...

Mūžamežs - No Smiltiņkalna uz Dēliņkalnu Zantē [live]
www.youtube.com/watch?v=ygOdOfx2Twg...
+1
Kam tad Mūžamežam tik īpaši pielikts klāt tas [laivā] un pārējiem ne? Nezin vai gribēs grupas pēc Mūžameža vispār uz skatuvi kāpt vai Mužamežu turpat Rīgas kanālā laivā pa straumi? Ledus tak.
0
Sameša kungs - vai neesat plānojis izdot disku?
+1
nav tā kā bišk pa ātru? vēl jau nav 665 gabali sarakstīti
0
kadu disku, vinilu vajag!
0
^^ gan jau ka ir, tikai nosaukumus nevar atcerēties.
+2
Kāpēc tieši 665? Var jau sākt no otra gala, un sākumā izdot disku ar +1 gabalu.
+1
Nav tik daudz jādomā par skaitu, kārtību, secību utt.: Sameša gadījumā ir morāli absolūti pieļaujams gabalus diskā vienkārši Samest.
+1
muzamess.blogspot.com/2014/10/muzamezs-no...
Internet-albums jau laiciņu ir, vinilam vai cd- priekš kam naudu šķiest?
+1
Sandris:
nra.lv/izklaide/134131-rec...

Cienīgtēvs:
karametals.lv/zinas/riga-sonedel-...

koncerts varētu startēt 20.30
0
Kāda uzstāšanās secība ?
+1
MŪŽAMEŽS - pirmais.
+2
Skaidrs, nedrīkst sākumu kavēt!

Cienīgtēvam vai tik nav lažas rakstā? No Dominanz puses, šķiet, nesen bija paziņojums, ka Tunsberga kungs ir atstājis viņu rindas.
0
cienīgtēvs raksta tapšanas brīdī nebija onlainā ar Jorni vai arī netika izziņots, ka Jornis pa kluso šitā izdarīsies, erghhhh.
bet var jau būt, ka Jornis kopā ar Mūžamežu uzmočī>:)
0
Labi, ka MŪZAMEŽS nesadalīsies, un neviens no viņa prom neies. Un, MŪŽAMEŽS varētu diezgan mierīgi kādu iztrūkstošo aizvietot...
0
hehe
+5
^ pēc tā kā otrs sametis zīmīgi nokāsēja, es gan par to nebūtu tik pārliecināts.
0
^^ es būtu gatavs saderēt, ka pēc 100 gadiem Sametis būs sadalījies gan…
+1
^ varu derēt, ka pat viņa pussabrukšanas periods ir krietni ilgāks.
+1
Kāda uzstāšanās secība ?
mū ža m
do mi n z
vol mna
inquis
+3
Dominanz bija tīri labs, patika vairāk, nekā citas reizes. Episki immortālīgais.

Voltumna ir iemesls, kāpēc man Bleķis nepatīk.

Inquisition kā vienmēr spēra ar savu atmosfērīgo zāģi (reizēm monotono, bet ievelkoši-pavelkošu).

Skaņa varēja būt nedaudz labāka, bet bija OK. Zāle nobija pārbāzta, bet izskatījās smuki piepildīta.
+1
Dominanz patīkami pārsteidza, Tunsberga aiziešana viņiem ir nākusi par labu.

Voltumna bija ok, vienīgi ģitārists brīžiem pārāk aizrāvās ar virpināšanu, kas blekā mēdz nenākt par labu dziesmām.

Inquisition, protams, līmenī, vienīgi skaņa tāda putrīga tai mazajā Nabaklab zālītē bija.
0
Inquisition iepēra ne pa jokam, bet tas jau arī bija gaidāms. ļoti labi.
Pārējās grupas kalpoja vairāk kā fons sarunām un iedzeršanai, mani īpaši neuzrunāja.
+10
Mūžamežš - Inquisition skaņotājs, kas vienīgais izskatījās pēc kolumbieša, bija sajūsmā un prasīja, kas tas tāds ir, ja izdotos Raiti palaist citā tirgū, drošvien būtu culta lieta.

Dominanz - daudzi saka, ka bija labi, arī skaņa, piekrīt, bija labi. Trīsvokāli vietām labi uzgāzēja. Pēc pēdējā gabala vietējais vīru koris publikā blieza labu dziesmu, kurai vārdus neatceros, bet bija labi.

Voltumna - itāļu pusaudži, kas māk spēlēt, bet nemāk angliski. Palaidām garām, mentāli komunicējām ar Solstafir menedžeri, dāma, kura galvenokārt runāja ar sevi ekskluzīvi, pie tam visu laiku par savu sejas līdzību ar savu kājstarpi.

Inquisition - aizskatuvē filmējām video uzrunu Ukrainas koncertam, izrādās, ka viņiem ir humora izjūta.
Nevar īsti saprast, kur šo labāk baudīt mazā klubā vai uz lielās skatuves, abos ir labi.

Ir bildes, ja kādam vajag. Laikam, pat viens plakāts ar parakstiem ar ir.

Atliek vien sagaidīt vēl Forgotten Tomb maijā..
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas