Debauchery vs. Cruachan
+3
noisey.vice.com/blog/metal-copyrigh...

Stāsts īsumā - vācu Debauchery piereģistrējuši tiesības uz vārdu salikumu "Blood God" un draud ar tiesām Cruachan vāciešu leiblam, dēļ albuma nosaukuma "Blood for the Blood God".

Žēl, ka metālscēnā ir tādi lohi. Fuck Debauchery!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
O, pirms 20 min. updeits, tomēr tautas šūmēšanās laikam nostrādāja.

Earlier today we made a statement regarding legal issues with our new albums title "Blood for the Blood God". Since that statement Keith and Thomas Gurrath have been is discussions pretty much all day. Thomas has agreed to remove the block on our album title in Germany so we can sell our cd's and merch there with the proper album name. Thanks to Thomas for this and thanks for all the support we have received. We now ask that this is forgotten and no more negative comments are left regarding Debauchery, I feel Thomas made an error in judgement and has fixed it and for that we say thanks.

www.facebook.com/cruachanclan/posts/...
+3
a ko var gribēt no grupas ar tādu vārdu :)

BTW, atceros šo vārdu salikumu dzirdētu kaut kādā trešās šķiras vampīrfilmā, tā kā metāls diez vai bija pirmais
+2
Piereģistrēju tiesības uz ģeometrisko figūru "taisnstūra paralēlskaldnis". Pieprasu autoratlīdzības maksājumus no matraču ražotājiem, ēku projektētājiem, grāmatu izdevējiem utt.
+3
"Piereģistrēju tiesības" ir mans treidmarks. Gaņīmoņī!!!!
0
"Treidmarks" savukārt ir manējais treidmarks >:]
0
"Mans", "man", "manējais", "maksājiet" - mans! Maksājiet! :-P
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas