Tēma:
Omerta
, 2015. gada 10. jūlijā, plkst. 09:33
+6
 
Smagnējais rīdzinieku trio, kas nu jau pāris gadus aktīvi koncertējot, paguvuši kāpt gan uz lielākām, gan mazākām skatuvēm tepat Latvijā un kaimiņvalstīs - nupat sevi pieteikuši ar savu pirmo studijas albumu.
"Crown Of Seven" sevī ietver septiņas kompozīcijas, kuras - katra, simbolizē vienu no septiņām cilvēka čakrām. Tām piedēvēti kristālu nosaukumi, un tās kopā veido vienu veselu - cilvēku, jeb - šajā gadījumā, albumu. Grupas un albuma skanējums jūtami ataino vietu, no kurienes mākslinieki nāk - Rīgu. Caur melodiskiem ģitāras pavedieniem, kas mēdz aizvest līdz smagnējiem iekritieniem, grupas Omertà mūzika kopā rada episku, post-roka atmosfēru un izjūtas.
Albums tapis no 2013. līdz 2015. gadam, ierakstīts "dzīvajā sesijā" Hodila Records studijā ar skaņu inženiera Ģirta Laumaņa (Lomika) palīdzību, bet miksēts un masterēts Mārupē, KS Records studijā, pie Kārļa Šteinmaņa. Savukārt par albuma vizuālo noformējumu rūpējusies Aija Baumane.
Sākot ar 10. jūliju, albums pieejams omertaofficial.bandcamp.com , vēlāk tiks nodots klausītājam arī caur Spotify un ITunes servisiem, kā arī būs pieejams CD formātā.
Grupas nosaukums - "Omertà", nāk no itāļu valodas un nozīmē klusēšanas zvērestu, ko izmantoja mafija. Tas paredzēja noslēpumu un informācijas neizpaušanu autoritātēm, bet ansamblis šo nosaukumu asociē ar faktu, ka spēlē instrumentālu mūziku, bez vokālista vai lirikām.
Instrumentālais trio plašākai publikai sevi pieteica 2013. gada jūnijā, iesildot grupu Indygo koncertzālē Palladium. Kopš tā laika Omertà paguvuši uzstāties klubos gan Rīgā, gan ārpus tās, lielākajos mūzikas festivālos Latvijā, kā arī šogad, otro gadu pēc kārtas uzstāsies lielākajā Baltijas metālmūzikas festivālā Devilstone, Lietuvā. Taču vasaru noslēgs Ķekavā, festivālā Klang.

Omertà globālajā tīmeklī:
www.facebook.com/omertalv
twitter.com/OmertaLV
instagram.com/omertalv
www.youtube.com/user/OmertaLV...
Dethecrator
, 2015. gada 27. augustā, plkst. 01:03
0
 
vispār apskats arī bija par šiem:

www.karametals.lv/zinas/klusesanas-zv...
Dethecrator
, 2016. gada 10. septembrī, plkst. 16:14
0
 
Nav Omerta, bet līdzīgi smukiņš instrumentālais grabinājums no Kuldīgas:

turuntur.bandcamp.com/releases
Intars
, 2016. gada 10. septembrī, plkst. 16:56
0
 
"Grupas un albuma skanējums jūtami ataino vietu, no kurienes mākslinieki nāk[..]"

Ta jau riktīgi pizdātijs skanējums!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!