4.sept. MP sezonas atklāšana
+8
Piektdien, 4. septembrī kluba "Melnā Piektdiena" sezonas atklāšana.
Uzstāsies:

PROTEAN,
CATALEPSIA,
DEHEAD,
VARANG NORD,
YOMI,
kā arī grupas CHAOSACT jaunā albuma "Kingdom of Pigs"prezentācijas koncerts.

Sākums 19.30, atvērts no 19.00, ieeja 5eur.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ja nu gadījumā kāds ir palaidis garām: www.youtube.com/watch?v=LUDmklP9GGY...
4.09 būs iespēja dzirdēt arī šo gabalu.
+1
nu tad beidzot Protean varēs ievērtēt.
-8
Šitajā pasākumā vajag uztaisīt atsevišķu stendu - ''diršanās par bēgļiem'' Domāju, ka būs noderīgi te iesāktos tematus iztirzāt, spēka rakstīt vairs nav.
0
Ko tad tu esi uzrakstījis? Vismaz šajā forumā?
+6
^^ С утра не выпил, день пропал?
+2
ChaosAct ansambļa veikums chaosact.bandcamp.com/releases
+2
vāka meitene/zīmējums gan Yomi tīri iederētos :D
+2
btw, es tik tagad Yomi klipu otreiz noskatoties bez skaņas pamanīju vietām vokālista mutes līdzību ar šo ak-hdl.buzzfed.com/static/enhanced/web...
+3
Koncertā būs nopērkams arī grupas Catalepsia debijas CD
"World of Cliché".
Ievērtē šeit: catalepsia-band.bandcamp.com/releases
+1
Tā, nu es biju aizgājis uz Yomi koncertu nesen atpakaļ, un izskatās viņi tā: visādā ziņā normāli mataiņi un bārdaiņi, kam mugurā džīzīgi balti paltraki (bet kas droši vien nāk no Japānas, un droši vien kam ir arī kāds autentisks pamats, kāpēc tādi). Močī viņi enerģiski un atraktīvi — viss, kā pienākas! Galvenais unikālais elements ir tāda kā japāņu balalaika vai domra (trīs stīgas), tikai daudz garāku kaklu, kura tiek spēlēta ar koka špakteles lāpstiņu. Pie tam tā balalaika vietām iet caur pedāli, vietām uz viņas iet solo. Ik pa laikam vokālists izvelk aiz jostas aizmugurē aizbāztu resnu stabuli un pūš. Pārējie tikmēr normāli močī rifus, tā kā tas viss kopā izklausās pietiekami eksotiski, bet ne pārmēru un bezjēgā eksotiski :)
+3
Tā balalaika saucās Sjamisens, un tas pēc būtības ir japāņu bezladu bandžo :)
Lielākais pluss šīm štrumentam ir tas, ka tam nav nekādu standartizēto skaņojumu (atšķirībā no ģitāras) - skaņo pats kā tev ērtāk.
P.S. Es neesmu grupas Yomi dalībnieks :)
+1
Te noklausāmi pāris gabali no topošā Protean albuma:
soundcloud.com/proteanchaos...
+1
www.youtube.com/watch?v=K_xTet06SUo...

Reku japāņu folkmetāls, ar visiem eksotiskajiem instrumentiem, katram pa solo. Smuki, nopucēti, priecīgi :)
0
Arečenu, Yommmiiii ir kur augt. Rekomendēju ar laiku sastāvu papildināt arī ar kādu eksotiskāku ģīmi... varbūt ne uzreiz gluži skolniecīšu formā, kas jamām itin labi piestāv :D
0
^^ Yomi nekad nekļūs par anime opening wannabemetal bandu :)
+2
nekad nesaki nekad ;)
+1
te var veselu Wagakki Band konci noskatit, ja kadam interese

www.youtube.com/watch?v=JlAg9OFpVzE...
+1
Pasam nesanaca tikt, jamegina nakam reiz...

Bij kads vakar, no seienes?

Atsaukmses?

Ka ar tautu - vel kads apmekle MP?
0
Atvilkām, kad Catalepsia kādu 3-4 gabalu mauca. Turpmākie gabali bija ļoti labi un man patika tādā apmērā, lai CD iegādātos. Tauta laikam kādi 200 cilvēki bija - šķiet, ka daudz vairāk nekā pirms gada. Skaņa bija ļoti laba.

Chaosact bija briesmīgs modernais mēsls - nevarēju vien sagaidīt, kad beigsies tas džapmadafakapa.

Ptoteīns ''Lemesī'' patika labāk - varbūt tāpēc, ka tagad bleķīgāk skanēja. Līdz pašām beigām nenoklausījāmies un minām prom.

0
^respektīvi, kā parasti, lai paspētu uz pēdējo sabiedrisko transportu.
+1
Nē, lai ar velleri aizripinātu līdz Labietim un pēc tam vēl kādu stundiņu pa rajonu ;)
0
^vienreiz jau noķēra menti pālī braucam uz velo. Kamēr atņems velli pavisam.
+1
+3
uz pasākumu nesanāca aiziet, bet jau pēc bildēm vien reāls prieks par Protean. beidzot viena metāla grupa, kurā visi dalībnieki izskatās LABI! fukking awesome, nebiju kaut ko tādu Latvijā gaidījis!!!
+12
jā, jā, tagad svarīgi visu nesapist pieņemot kādu reti neglītu bundzinieku.
+4
Tev piedāvāja vietu ? :D
+1
vispār jau piedāvāja, bet es paskatījos spogulī un sapratu, ka tā viņu latiņa drusku par augstu:D
0
Pārāk smuks esi ?
+1
nē, man līdz pārējo skaistuļu līmenim vēl augt un augt:)
-1
izbeidz, tu esi normāls sexeris
-1
forša bārdiņa ;*
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas