Jauna grupa - lūdzu kritiku
0
www.aosband.com/media/audio/...

Lūdzu kritiku, var arī nežēlīgu :) Man pašam tāds stils riebjās, tāpēc mans viedoklis ir subjektīvs. Grupa spēlē ~1 gadu.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
sūds
+2
atvēru, paklausījos.. toč sūds!
0
*jebkura radoša muzikāla darbība ir apsveicama (nerunāju par kocenes strinkšķināšanu virtuvē pie šnabja)
*nu ļoti jau nu viduvējs līmenītis ar neattīstītu vokālu. Čaļi jauni, pirmais demo- var saprast:)
*spēlējo šādu t.s. post grunge, manuprāt, grūti radīt ko interesantu, aizraujošu u.t.t. Bet noteikti savu draugu lokā dzirdīgas ausis būs.
*te nebūs mērķauditorijas. Jādodas uz alternative.lv u.c.
+3
Nebūs! Ja tu gribi spēlēt tādu muzonu un būt labs, sāc lietot heroīnu.
+1
Bikiņ zemāk par viduvējo līmeni.
Pašlaik viņiem vai nu vel 2 gadi cītīgi jāmēģina, jāattīsta stils un prasme (un nekādus končus šajā laikā!!!!!), vai nu jāpaklausās grupas Junk materials, lai zin, ka ir bijušas grupas, kas spēlēja 100500 reizes lābāk par viņiem, mošk šiem rokas nolaidīsies un grupa izjuks.
Bet vispār potenciāls ir, tikai kā jau teicu, vel vismaz pāris gadus nopietni jādročī skils.
+1
gan jau manas ausis atkopsies...
+5
ausis atkopsies, bet rūgtums sirdī paliks... :)
+1
Ja pāris gadus kačāsiet skilu, tad rezultāts arī varētu būt visai interesants, bet pirms tam, paklausieties RUSH, nāks tikai par labu ievadīt savu spēlēšanu pareizākā gultnē. Lai veicas...
+1
un nekādus končus šajā laikā!!!!! ---> Par vēlu, jau rīt MP šie tur spēlēs. :D

Par mūziku - labi, ka tas tikai demo.
0
rezumē - izdzēs to sūdu, pirms vēl kāds to ir dzirdējis...
0
GRAVER
es nekādi nepiedalos tajā grupā, bet arī centos dot mājienus par "pareizo gultni" (bez rezultātiem).
SKRU
es nezināju, bet tiešām viņi ir rītdienas listē :). Viņiem jau ir bijuši 5-6 koncerti Nabaklab, Depo, Melnapiektdiena.

Runājot par koncertiem - kādēļ nav vēlams tos rīkot? Es saprotu, jums ir žēl potenciālos klausītājus :), bet no grupas tehnikas/pieredzes viedokļa?
0
Viņi vel nav sasnieguši līmeni - kad var spēlēt koncertus.
+2
Reputāciju samaitāt ir vieglāk, nekā pacelt. Būs kāds vienreiz redzējis un nospriedis, ka sūds, neies viņš otrreiz klausīties, arī ja līmenis varbūt pa to laiku būs audzis.
+2
Pa spīti nē paklausījos, hehe.
Vismaz Faunu pamodināja :D
+2

Neticami, ka pašiem patīk tas, ko spēlē.
+7
Sametim arī pašam patīk tas, ko viņš spēlē un tas arī ir neticami.
+5
Man arī patīk tas ko Sametis spēlē.
+1
Iz virtulis :)
+3
Man gan patika agrīnais Mūžamežs. Tagadējais jau ir pārāk saprotams un izturams, taisni vai izpārdevies… :P
+4
Man arī Mūžamežs patīk.
+11
Man gan ir zināmas aizdomas, ka jums vairāk pats Sametis patīk, ne tik daudz viņa izpildītās skaņas.
+2
Man ir žēl, bet tik šķlidri, ka ļoti šķidri. Neesot visapatverošam melodijas speciālistam, godīgi, tizli paliek jau pēc 1/2 min. Sorry. Slinkums nav, ir darba spars!
0
Bļāviens, kāpēc es šeit ienācu un uzklikšķināju uz tēmas linka? Diena sabojāta...
+2
Nu dažas skaņas sametim iz klasikas spēlējot man patīkas nudien :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas