Metāls pret metālu
0
Mainu 25 kg svaru bumbu pret 16 kg bumbu vai kaut kādām hantelēm. Vai ko citu tamlīdzīgu — ja ir varianti, gaidīšu priekšlikumus! Šobrīd man te stāv divas gabalas pa 25 kg katra, bet divas vienādas nav vajadzīgas. (Būtu mazākas, varētu cilāt reizē, bet divas 25 kg celt reizē nav vairs pareizi.) Varēs izvēlēties — ņemt zaļu vai melnu :) Pirktas savulaik Latgalītē par latu kilogramā.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
"nav vairs pareizi" vai "par smagu"? :D
0
Nav pareizi, jo pārmērīga slodze čakarē kaulus. Viena ir normāli, bet abas reizē — tas ir vairāk profesionāliem atlētiem.
0
vari pardot vienu 25kg svaru bumbu? man trukst tiesi komplektam 16/25/32
0
Hm, nu principā jā, kāpēc gan ne!
0
nav jau vajadzigs cilat divas uzreiz. No sakuma jaiemacas ar veinu.
www.youtube.com/watch?v=BZsqZTYlsek...
Bet nu ja, dabuju sev 32kg un secinaju, ka esmu parak vargs lai cilatu to, sanak lietot to tikai skvatiem un dedlifitiem, rokas parak vargas. Tad dabuju 16kg, ar to normals kardio sanak, tagad gribu 25, lai laikus var pamainit.
0
Pa cik pardod? es savu 32 dabuju pa metaluznu cenu, tas ir 9.65 par 32 kg un 16kg par olivbundzu no sievas koleges :D
+3
Hmm, būtu labs variants lidināt no 9. stāva uz nepareizi noparkotiem auto :>
0
Decapitated, atmet uz manu meilu kkādu ziņu. Tavējais pasts profilā nerādās.
0
twitter.com/Raimonds_B/status/7...

pārāk pliks tavs pimpsi, bla
+1
0
Šis jau ir pēc mugurkaula traumas, kad dakteri teica, ka atlikušais mūžs jāpavada ratiņkrēslā.
0
Liels paldies par video!
Jā, dižais Valentīns Dikuļs ir, iespējams, spēcīgākais cilvēks no visiem, kuri jelkad dzīvojuši uz šīs grēcīgās planētas (atskaitot, varbūt, vienīgi Čaku Norisu). Allaž bauda skatīties, kā uzstājas leģendārais nopelniem bagātais starptautiskās klases sporta meistars žonglēšanā ar alumīnija bumbām un plastmasas stieņiem. Reku, pat Ginesa rekordu savulaik uzstādījis:
youtu.be/ygCRtex_GDo...
Salīdzinājumā ar veco cirkus mākslinieku patreizējie spēcīgākie pasaules atlēti, kā Konstantīns Konstantinovs, ir tīrie lohi ar 200 kg mazāku summu. Iedzersim par aizejošo pasaules godību.
youtu.be/HyWf8EoeksA...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas