16.11 / Nabaklab / Evil Inviders (Belgija, speed metal)
+1
16.11.16 / Nabaklab

EVIL INVIDERS / Belgium, speed metal
www.facebook.com/evilinvaders...

info sekos.

www.youtube.com/watch?v=yG-Go0J1E34...
www.youtube.com/watch?v=hedTanphxAo...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
O, šis gan ir kruta!
0
Yes, yes, yes. Es jau esmu tur :D
0
Vienīgi grupas nosaukumu vajadzētu pareizi uzrakstīt. :)
0
tuksnesii súdígs internets, biøetes vakarpusé gan jau iepriekßpárdoósaná ticketshop.lv
+1
+ Saintorment
www.youtube.com/watch?v=dkGJpsT2PDY...

pasākums:
www.facebook.com/events/690264877797...

biļetes:
www.ticketshop.lv/site/events/view/19...

Darba diena, attiecīgi, vēlams ierasties laicīgi, jo koncerta sākums 20.00
0
Neonz negrib uzdīdžejot pirms / pēc Evil Ivaders?
0
Es varētu pirms :D
0
+ EXIT / thrash-death metal no Šveices
www.facebook.com/EXIT666com/...
soundcloud.com/exit-swiss-death-th...

Biļetes iepriekšpārdošanā 10e: www.ticketshop.lv/site/events/view/19...
Koncerta dienā kluba kasē 15e.

Koncerts sākas 20.00 !!!!
+2
+ dj Neonz
0
19.00 dj Neonz
20.00 Saintorment
21.00 Exit
22.00 EVIL INVADERS
23.00 dj Neonz
+5
nē, nu jā...
dj Neonz bija, dziesmas lika, netīšām uzzināju par vienu interesantu grupu.
Koncerts tiešām sākās uz minūti laicīgi, patīkams pārsteigums.
Saintorment nokapāja ar attieksmi un neatejot no kases.
Kaut kā dzīvajā nebiju dzirdējis, biju tīkami pārsteigts. Prieks ka vokālists spēj adekvāti
komunicēt arī latviski un angliski. Skaņa ar bij saprotama.
Exit pirms tam nebiju paklausījies ierakstā, dzīvajā bija labi, bet ne līdz galam iederējās
kopējā pasākuma formātā. Vismaz paši izskatījās priecīgi par spēlēšanu.
Evil Invaders noslānīja savas 40 minūtes bez žēlastības un atelpas, bet...
Skaņotājs laikam atsitās ar pakausi pret pults stūri un sačakarēja pasākumu. Ģitāras bija nogrieztas
kaut kur ļoti dziļi prom, parādījās tikai uz pēdējām 2 dziesmām. Citādi būtu bijis afigenna.
Tautas bij maz - kādi cilvēki 30 varbūt :/
+3
Hm.
Saintorment jā, vélreiz pierādīja, ka Daugavpils skatuve spēj uzražot kvalitatīvas grupas.
Exit - gaumes lieta, viņu catchy-groovy death metal ar melodiskajiem elementiem, arī patika saujai.
Evil Invaders - laika mašīna uz speed metal ziedu laikiem. Kvalitatīvi, bez atelpas un garām pauzēm.
Par skaņu-liekas gan, ka visas trīs grupas skanēja tīri un saprotami. Ja ne, Neonz papildinās par skaņu.
Cilvéku, kā jau bija gaidāms, vien sauja, nezināmas grupas, žanrs, ko retums klausās, treśdiena, dārgi, sniegs, darbs, ganjau kkas vēl.
Lietuvā, mazajā Lemmy 150 cilvēki otrdienā. Valdība vainīga.
Kā solīts, laikā sākt un beigt, tā ar tika nodarīts. Forši, ka Nabaklab, nevis Depo.
Pēcballīte turpinājās ar dj Neonz disko. Un krēslu izmantošanu par ǧitāru, līdzi dziedāšanu jeb līdzi spiegšanu Judas Priest,Obituary.
0
Nu, mosh man lācis uz auss uzkāpis. Still, kad atvedīsiet Skull Fist?
+1
^^ man kaut kā likās, ka šo žanru visai daudzi klausās, bet laikam jau reāli tikai Dienvidamerikā.
+1
Cik tad tu esi postus trūemetālā par spīdmetālu redzējis, taiksim, pēdējā gada laikā, neskaitot šo tēmu? :D
0
cik tad vispār to Spīdmetāla grupu ir ? Kādas 5-as ?
0
Tīrā veidā jau tiešām nav daudz. MA no aktīvajām, kam ir tīri speed metal pie žanra, ir mazāk par pusi no 200 (t.i. pirmās rezultātu lapas)
+1
Nē nu tādi elitisti, kas klausās tikai speed metal exclusively tiešām varētu būt maz, bet man liekas, ja cilvēkam patīk hevītis un thrash, tad spīdmetāls vienkārši nevar nepatikt.
0
It kā jau tā ir, bet kad atbrauc kāda heavy/speed/power grupa (ja tie nav pasaules stāri), tad koncertā ir 30 skatītāji un viss.
0
Still, kad atvedīsiet Skull Fist?
nafig, lētāk un ērtāk būs aizlidot uz apsolīto zemi, kā sagaidīt tos te.
Dying Fetus ir plānā, bet arī diez vai.
0
Exit dalībnieks kkur pakāsa pasi Rīgā, ballējoties pēc.
Laikam pēc Tallinas uz Krievijas koncertiem tas netiks.
bet tas tā.
+1
Skaņa likās laba. Saintorment nelika vilties, lielākais pēdējā laika jaunatklājums. Exit pārāk neinteresēja, bet viņu ritmģitārists / vokālists nedaudz līdzīgs Mārtiņam no U-13. Evil Invaders, protams, līmenī. Pēcballīte izvērtās gana episka, gan jau vismaz tur kvalitātē leišiem iekabinājām. Pašas beigas gan neatceros.
+1
ā, tik tagad mājās pārradies ? :D
0
Kurš pasi padirsa pēc konča, kurš ceļu uz mājām… >:)
0
Jā, nu man te lēni viss šonedēļas otrajā pusē notiekās. Bet pēcballīte bija gana episka!
0
Pēcballīte - par ģitārām tika izmantoti krēsli, bija koris, kas karaokēja līdzi visādas vecās dziesmas un arī Obituary, pašās, pašās beigās, Evil Invaders Džo, Rebel Riot Robis, Andy no Skyforger lika Neonu metal aerodiumā, domājot, kur viens tāds mazs metālists var būt ellīgi smags.
Pozitīvs rokenrols
+1
0
es klausos tikai spēka metālu
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas