Nervosa 05.09.2017 @ Nabaklab
+2
Anonsments Nervosa FB profilā - www.facebook.com/femalethrash/photos...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Te tagad jāsāk skaitīt, vai tik nebūs visvairāk reižu Latvijā koncertējusī brazīļu thrash banda? Cik bij Sepultura? 2 reiz točna, varbūt vairāk? Torture Squad laikam bija 2 vai 3 konči 2008. gadā, un pēc tam vēl viens Fonteinā pāris gadu vēlāk.
+1
ista Sepultura bija tikai 1 reizi :D
0
pohuj, atradīsies arī kāds, kurš teiks, ka tikai Bestial Devastation un Morbid Visions ir īstā.
0
tfe, īstā Sepultura bankrotēja jau 1985. gadā, kad to pameta grupas viens nodibinātājiem un viens no pasaules tā laika growleriem - Wagner Lamounier. Kopš tā laika Sepultura vairs nav Sepultura.

man jau liekas, ka Nervosa Latvijā koncertē biežāk nekā Frailty. Kā kāds pasākums tā Nervosa klāt
0
Overkill arī bieži viesi.
+1
^bišk pastudēju agrīno Sepulču iekš Wiki. Tas pirmais vokalers Wagner Lamouner, kas nesaskaņu dēļ 1985.g. pameta Sepulturu, pievienojās citai brazīļu bandai Sarcofago. Te treks no 1987 .g. ar Lamouner vokālu. www.youtube.com/watch?v=aI1ItXX3QV0... Ok, jebkurā gadījumā Lamouner pameta bandu 1985 martā, bet pirmo albumu Bestial Devastation izdod tā paša gada decembrī. Un lead vokals tur pats Kavalera. Līdz ar to jāapšauba, ka īstā Sepultura ir ar Lamouneru. Īstā Sepultura beidzās ar Arise 1991. IMHO, kgan Chaos AD un Roots man vienmēr paticis. Arī Dereka ērai nav ne vainas- kačā labi.
p.s. Wagner Lamounier šodien ir ekonomikas profesors vienā no Brazīlijas universitātēm.
+2
Sarcofago - njammma! Man tajos laikos patika pat labak neka Sepultura un patik vel joprojam.
Atceros ka to "origjinalo" polju kaseti drilleju uz rinkji :)

Shamais gabals mans miljakais, sintinji dziesmas beigas ir reals Nocturnus :)

www.youtube.com/watch?v=bzUmAaZJfTw...
0
Kad sīks klausījos, kautkā nepavilka 1991., bet tagad noklausieties liekas super
0
^ jebkas LV koncertē biežāk kā Frailty :( (smalks mājiens grupas menedžmentam par savām vēlmēm...)
0
Sarcofago "Sex Drinks and Metal" kādu laiku bija tādā kā kulta statusā

www.youtube.com/watch?v=8EcNk4nrW9g...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas