vēlēšanas
+4
not only Burzum but also Desekreitor goes politics

pv2017.cvk.lv/CandidateLists/Cand...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Cik ta var to Ņilu ar visiem viņa nanoūdeņiem paciest!
+6
"Kur ir partija, tur ir panākumi! Tur ir uzvara!" - L. Brežņevs
0
Vai Frankfurtē vares balsot?
0
Varbūt vienīgi par AfD :)

Tie trūmetālisti, kuriem es zinu telefona numurus, tika iesaistīti aptaujā par tēmu: vai man kandidēt uz Rīgas domi un cīnīties ar saskaņiešiem? 76 atbildēja ar JĀ, kādi 5 ar NĒ, 20 neteica neko un viens — «HUJĀRĪ TIK VAĻĀ»!

Par detaļām painformēšu vēlāk, jo saraksts tikai piektdien iesniegts un šodien piereģistrēts. Interesanti, ka Rīgas pilsētas vēlēšanu komisija 2 dienas atteicās pieņemt Nacionālās Apvienības sarakstu. Izrādās, pilsētas vēlēšanas uzrauga tāds Kokins, kurš ir Amerika partijas biedrs ;)

Par balsošanas kārtību: var balsot tikai tajā pašvaldībā, kurā ir deklarēts, vai kur pieder nekustamais īpašums. Katram ir savs iecirknis, kurā balsot — to var noskaidrot te: epak2.pmlp.gov.lv/vrepak/IecNoskaidro...

Varēs balsot arī Latvijā deklarētie Eiropas Savienības valstu pilsoņi un, protams, visi dubultpilsoņi.

Balsošana īstenībā sākas 3 dienas iepriekš — nav jāgaida līdz sestdienai, lai nobalsotu. Tā kā var nobalsot laicīgi un tad maukt vakarā uz Siguldu :)

Ja runājam tieši par cīņu Rīgā, tad tās jēga ir vienkārša: latviskajām partijām pa visām kopā ir jādabon 51%, jāieceļ latviešu mērs un nekavējoties jāizbeidz visas Saskaņas ķēmības Rīgā! Tādas kā Barona ielas nebeidzamie remonti, rindas bērnudārzos, nanoūdeņi Rīgas Satiksmē utt.
-1
^ labāk nekandidē uz Rīgas domi, pats par saskaņieti kļūsi ;)
0
Kāpēc tad par ekspatiem netika padomāts? Varbūt varēs internetā nobalsot?
+6
Apbrīnoju Tavu romantismu cerēt tikt baltā uzvalkā cauri politikas sūdu purvam. :-)
www.youtube.com/watch?v=1CLBANCVHTw...
0
Precizējums : mans teksts bija Dethecratoram adresēts. :-)
+1
Es trešdien aizstaigāšu:

Balsošanas kārtība
Iecirkņu darba laiks pašvaldību vēlēšanu dienā ir no pulksten 7.00 līdz 22.00. Trīs dienas pirms vēlēšanām dažas stundas dienā varēs nobalsot iepriekš.

31.maijā: no plkst. 17.00 līdz 20.00
1.jūnijā: no plkst. 9.00 līdz 12.00
2.jūnijā: no plkst. 10.00 līdz 16.00
+1
Ir jau vēl arī citi kadri ar vēlmi iesaistīties politikā - skat, kas ķekavas pusē startē:

pv2017.cvk.lv/CandidateLists/Cand...
0
^visu cieņu viņam, kā mūziķim, bet nu..kamon..
+1
Šis tak ir normāli un apsveicami. (Es jau nobijos, ka Reliksīds.)
0
beidzot Latvija plauks un zels!
+1
Kā mūžībā.. :D
+1
Nē nu priekšvēlēšanu programma ir daudzsološa.
0
Kā jau katru reizi. Ir arī kas jauns vai interesants?
0
A tu apskaties, kas tur Levčam rakstīts :)
0
+1
Paldies par norādi uz Levitu, reāli noderēja :)

www.youtube.com/watch?v=VAlabqctsRQ...
+1
Žēl, ka es nevaru balsot Daugavpilī www.youtube.com/watch?v=aabh3YFgZr8...
0
^^pilnīgu piekrītu, jo šai partijai ir maksātnespējas procesa administratori, kuru dēļ atkrīt jautājums par tiešu zagšanu:)
0
vēlēšanas sestdien, tāpēc visi, kas grib uzdot kādus jautājumus saistībā ar NA idejām Rīgā, uz priekšu :) Atbildēšu laicīgi.
+1
Uz priekšu, varam, varam rāpot, rāpojam, paguļam, tad pieceļamies. Iedzeram. Varam. Piecelties. Uz priekšu. Laiks jau 21:55. Kam bode būs vaļā par to arī balsojam.
Vai nav jautri. bet, ja nopietni, tad kādam 4-gadu garumā būs stabils darbs :-)
0
Tātad rekur pāris svarīgākās lietas, ko cilvēki, kas nāk uz NA telti, ir norādījuši kā galvenās un steidzamākās. Pārējās — NA programmā, bet šīs ir starp pirmajām:

www.delfi.lv/news/pasvaldibu-vel...

Kā arī tur iekšā ir trīs jautrie video.
+2
Nu tad rīt klausīsim Nilam un nepaliekam mājās !
0
Iepriekšējās balsošanas pirmajā dienā savu izvēli pie vēlēšanu urnām izdarījuši 39 342 cilvēki jeb 2,72% no kopējā balsstiesīgo skaita, kas ir vairāk nekā 2013.gadā notikušajās pašvaldību vēlēšanās.

2013.gada pašvaldību vēlēšanās iespēju nobalstot iepriekš pirmajā dienā izmantoja 29 922 cilvēki jeb 2,01% no kopējā balsstiesīgo skaita.

Vakar visvairāk balsojuši Rīgā, kur 158 iecirkņos nobalsojuši 20 058 cilvēki jeb jau 4,70% no kopējā balsstiesīgo skaita.
0
^^ tas jau bi domāts krievvalodīgo auditorijai, jams i satraucies, ka viņa elektorāts paliks mājā :D
+2
Sākoties galvenajai balsošanai šodien, ir zināms, ka Rīgā jau 15,37% balsstiesīgo piedalījās iepriekšējā balsošanā. Tas ir ļoti labs rādītājs, jo cīņa ir ļoti sīva un burtiski katra balss var piedalīties lielā iznākuma izšķiršanā! Nedēļas vidū tika rēķināts, ka Ņils var jaunajā domes sastāvā iegūt 30 vietas, savukārt latviskās partijas — tieši tikpat pa visām kopā. Tātad ir ļoti svarīgi, lai ikviens nobalsotu un aizvilktu trīs citus latviešus līdzi!

Protams, nevajadzētu atdot balsi par KPV, NSL, LSDSP un citām, kas iekšā netiks un kuru saņemtās balsis nepiedalīsies rezultātu aprēķināšanā.

Kas attiecas uz manu kandidatūru, te ir 10 mani video, kur ir runa gan par būtiskiem tematiem (iekšpagalmiem, kapu tramvaju, vati utt.), gan par jautrākām lietām. Klāt ir 3. jūnijs — JĀBALSO!

Kā rīdziniekiem tikt pie labiem iekšpagalmiem:
www.youtube.com/watch?v=z2fH2zsQt0k...

Visu laiku smieklīgākā politiskā reklāma:
www.youtube.com/watch?v=DAEzglLkngE...

Viens priekšlikums kapu tramvaja lietā:
www.youtube.com/watch?v=sPp0BsGioAc...

NA karogu brauciens:
www.youtube.com/watch?v=yRNb6QsC_80...

Rīgas dome uzskrūvē NĪN vicemēra Amerika biznesa interesēs:
www.youtube.com/watch?v=DDl5Byto6w4...

Ušakova tilts uz nekurieni:
www.youtube.com/watch?v=4nn5Kwje7iY...

Žurku promenāde Rīgas centrā:
www.youtube.com/watch?v=wRiFaakkXIo...

Policists cenšas mūs apklusināt mītiņā pie krievu vēstniecības:
www.youtube.com/watch?v=8RAevWbOHJQ...

Apņemos nomest 10 kg svaru, ja mani ievēlēs!
www.youtube.com/watch?v=lrV1jzYR6Mw...

Un, visbeidzot, 5 dīvainākie kandidāti uz pašvaldību vēlēšanām:
www.youtube.com/watch?v=VAlabqctsRQ...
0
0
Kas tas tāds ar vienu olu?
+1
Najebaķ haķel?!?

jauns.lv/raksts/zinas/243688...
0
Nu ko, paldies visiem, kas balsoja un piedalījās vēlēšanās! :) Lai arī NA tieši Rīgas domē ieguva mazāk vietas nekā iepriekš, tomēr kopā opozīcija parādīja labu cīņu un kopīgiem spēkiem atņēma Ņilam 7 mandātus. Īstais darbs tagad tikai sācies.

Tāpat esmu izbrīnīti iepriecināts, redzot, kā Nacionālā Apvienība pamazām kļūst par masu partiju visā valstī. Šoreiz NA kandidēja uz visvairāk novadiem valstī (pat vairāk nekā ZZS!), ar vislielāko kandidātu kopskaitu, pie kam tur, kur NA nebija savs saraksts, tur NA startēja sekmīgi kopā ar citām partijām apvienotajos sarakstus. Iznākums — NA nav zaudējusi nevienu mēra amatu, toties vairākās būtiskās pašvaldībās nākuši klāt jauni panākumi (piemēram, Ogre, kur tagad ir NA mērs), citās vietās nacionālisti ir iekšā valdošajā koalīcijā, un tādās pašvaldībās, kur nacionālisti nemaz nebija pārstāvēti (kā Tukums), tagad mūsējie ir iekšā.

Tas viss kopā ļauj ar interesi skatīties uz Saeimas vēlēšanām nākamgad!
0
^ tomēr Daugavpilī, kur iepriekš Saskaņai nebija pirmā teikšana, tagad tā tomēr būs.
0
Dethecrator makes news today :-) :
www.delfi.lv/news/national/polit...
rus.delfi.lv/news/daily/latvia/s...

Un atkal (kā jau bieži redzēts līdz šim) DELFu raksta teksti latviešu un krievu valodās atšķiras ne tikai pēc pašas valodas, bet arī diezgan radikāli pēc satura. Izlasot latviešu versiju, paliek sajūta, ka nabaga Desekreitoru stulbie tiesas ierēdņi apspieda un neviens negribēja ieklausīties viņa argumentos, bet krievu versijā viņš ir vienkārši analfabēts, kurš atnāca pakasīties un tika pamatoti atšūts. :-)
0
viens otru neizslēdz :D
+1
Tā jau tās presstitūtas strādā :E
0
kāpēc es tur rakstīju iesniegumu — tas vairāk, lai iegūtu jaunus datus caur procesu. Liela cerība, ka izsludinās atkārtotu balsošanu, nebija šā kā tā. Bet, ja vatei nepatīk manas akcijas, tas nozīmē: darīts vispār bija pareizi!
0
Man jau liekas, ka vate tur šoreiz ni pri čom, vienkārši arī uz Tava keisa DELFI šoreiz pamanījās pasniegt krasi atšķirīgu infu krievu un latviešu auditorijām. Tā jau tie kliki un komentāri, laikam, vairojas labāk. :-/
Pareizi jau Ugga rakstīja - presstitūtas. :-(
+1
Nubet loģiski - tak NA kandidāts, attiecīgi vismaz krievu versijā jāpataisa par mudaku :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas