Tēma:
Tontoons
, 21. aprīlī, plkst. 20:12
+3

Gaujas svētku ietvaros (tas ķip Ādažu pilsētssvētki) močīs arī Skyforger. Pasākums bezmaksas.
gaujassvetki.lv/#makslinieki...
BigUgga
, 22. aprīlī, plkst. 00:18
+2

Folk vai zloba?
Tontoons
, 22. aprīlī, plkst. 07:53
+2

zloba
boks
, 22. aprīlī, plkst. 09:32
+4

Otra Puse ar Antru Stafecku, DJ Roberts Lejasmeiers, Zodiac, Triānas Parks, Andris Ērglis, Sergejs Jēgers, Nauris Puntulis u.t.t., un pēkšņi- hujak, SKYFORGER pa vidu , obanā ! :)) Uzsāsies pl 01.30, nevis 04.00, tas jau labi. Tākā es pats dzīvoju Ādažos un visdrīzāk apmeklēšu šo eventu (šie perifērijas pilsētu svētki, kā zināms parasti jestri pasākumi) par SF tikai priecājos. Citādi domas divējādas. No vienas puses- tas metāls netieši tiek šķaidīts ar rozā puņķiem, baltām botītēm, enerdžī drinkiem u.t.t. un liek teikt; kāda huja pēc jūs tur lienat ? (visādi pozitivusi, pilsētu svētki, sumersoundi u.t.t.). Paskatieties uz šo sarakstu- acis sāp :D summersound.lv/#muziki Bet no otras puses- kautkā jau tām masām jāparāda, kas ir metāls. Galvenais, lai nesāk palikt par vietējo Metāliku.
2econd_Skin
, 22. aprīlī, plkst. 09:47
0

Jap, jebkura importa metāla grupa šajā gadījumā tiktu zākāta par selloutiem, popsu, pārdevušies utt.
2econd_Skin
, 22. aprīlī, plkst. 09:52
+1

Piemēram Dimmu Borgir - lielākā daļa viņus sauc par pōzeriem utt, bet es īsti neminos, ka viņi būtu uzstājušies vienā pasākumā kopā ar, piemēram, Kristīnu Agileru vai Enrike Iglesiasu :D
Intars
, 22. aprīlī, plkst. 09:56
+1

^ tik un tā viņi ir n reižu uzstājušies pasākumos, kas ir četru-piecu summersoundu un pozitīvusu apmēros.
BladeOfDarkness
, 22. aprīlī, plkst. 12:15
+3

Skyforger tak sen jau ir Latvijas Metālika
kurrrat
, 22. aprīlī, plkst. 20:37
0

Mēnesi atpakaļ biju Ādažos - Gaujas iela slēgta dēļ remonta. Kāda tagad situācija?
boks
, 22. aprīlī, plkst. 21:20
0

^joprojām tranšejās, bet domājams- uzdevums līdz svētkiem pabeigt.
Dethecrator
, 22. aprīlī, plkst. 21:21
+1

Protams, ka pabeigs! Tā tak nav Rīga, nav Barona iela.
obivan
, 23. aprīlī, plkst. 05:27
+1

Nu Gaujas iela jau gara un norakta ir tikai puse. Tā ka viss būs ok. Man ka reiz, atbraukšu no darba un tikšu uz skyforger, it īpaši ja spelē blakus mājam. Gan ja ka pusnakts salūts arī būs smuks. Visi parējie kas uzstasies po. Cik ta var laist šļuru lai jau reiz paklausās ko kartīgu, un vajag jau arī pabiedēt tautu ar normālu žaģi.
Tontoons
, 23. aprīlī, plkst. 07:56
+1

^^ nepabeigs, jo plāns pabeigt esmot līdz augustam. Bet viss pasāciens notiksies ierakumu otrā pusē tā ka tas neko netraucēs.
Dethecrator
, 23. aprīlī, plkst. 11:21
+3

Nu bet kur problēma: grupa vienā tranšeju pusē, tauta — otrā, un lai mauc «Latviešu strēlniekus» pilnā garumā!
BladeOfDarkness
, 23. aprīlī, plkst. 13:03
0

Es jau arī Zodiakam un Triānas Parkam uzmestu ausi. Par Lejasmeijeru ar var padomāt :D
boks
, 24. aprīlī, plkst. 17:25
0

Triānas Parks ar wannabe latviešu Lēdija Gāga priekšgalā man interesē maz, bet šos savulaik PSRS elektro sint pop kulta bandu gan būtu interesanti pavērot. Kaut iekšēja nojausma teic priekšā, ka nasing spešl tur vien būs ;) www.youtube.com/watch?v=ifhgrb_znqk...
2econd_Skin
, 24. aprīlī, plkst. 22:27
0

Triānas Parkā vismaz uz pupiem var paskatīties. Tas ir labāk, nekā Zigfrīds Muktupāvels :D
Tontoons
, 25. aprīlī, plkst. 14:33
+5

^Ne sūd tur nav uz kā paskatīties, mērens galdnieka prieks vien i. Zigfrīds vismaz pijoli šad tad čīgā.
boks
, 26. aprīlī, plkst. 10:00
+3

Zigfrīds vispār ir viens no nedaudzajiem, teiksim tā- populārajiem LV vokālistiem, kuram tiešām ir laba balss. Sevišķi viņa ziedu laikos 80to/90to sākums (Zodiaks, Bet Bet), kad močīja skaudrās atmodas laika balādes.
2econd_Skin
, 26. aprīlī, plkst. 10:58
0

^Es atzīstu, ka dziedāt viņš tiešām prot, bet patik/nepatīk - gaumes lieta. Man nepatīk.
BigUgga
, 26. aprīlī, plkst. 11:27
+2

Nu kompromisam pieliek pupus viņam.
skujruncis
, 26. aprīlī, plkst. 11:45
+2

Tip Muktupupels?
Tontoons
, 26. aprīlī, plkst. 11:50
+2

^^ Un Rakovskai pipeli
BigUgga
, 26. aprīlī, plkst. 11:57
+1

Nu jūs jau paši modernākie :>
Sonnenmensch
, 26. aprīlī, plkst. 13:14
0

te vel nedaudz no Muktupavela, Zodika un vatainajiem :)

www.youtube.com/watch?v=VmAj-gfcI8s...
WrongTale
, 26. aprīlī, plkst. 13:31
0

Man vairāk patīk Zodiaka trešais instrumentālais "In Memoriam" albums, ar šīm meldijām:

www.youtube.com/watch?v=EXf4pctOwNk...
(īpaši tas, kas uz ģitāras tiek šeit spēlēts)

www.youtube.com/watch?v=7sKXu3UOjrI...

Un jā, so very 1980s. Bet priekš disko es par jaunu.
Sonnenmensch
, 26. aprīlī, plkst. 13:39
0

klau - WrongTale, ja tev Zodiaks iet pie dushas, ko tu saki par shadiem ungariem - Solaris?

www.youtube.com/watch?v=bwdjRJssIIk...

ja patik, tad te var visu konci ieskatit, ko uztaisija albumam, kas izdots pirms 30 gadiem

www.youtube.com/watch?v=W7VI18Zd0b4...
WrongTale
, 26. aprīlī, plkst. 16:16
0

Es vispār neesmu instrumentālas mūzikas piekritējs, bet, jā, man ir viens Solaris albums (Nostradamus), un tas ir tiešām labs. Plus te ir flauta, un man ļoti patīk Jethro Tull :D
Nu, ja tu tā saki, būs iemesls paklausīties arī citus albumus.
Sonnenmensch
, 26. aprīlī, plkst. 17:21
0

Nu "marsieshu hronikas", 1. dalja, ir mans miljakais no Solaris :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!