SKYFORGER Ādažos
+3
Gaujas svētku ietvaros (tas ķip Ādažu pilsētssvētki) močīs arī Skyforger. Pasākums bezmaksas.
gaujassvetki.lv/#makslinieki...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Folk vai zloba?
+2
zloba
+4
Otra Puse ar Antru Stafecku, DJ Roberts Lejasmeiers, Zodiac, Triānas Parks, Andris Ērglis, Sergejs Jēgers, Nauris Puntulis u.t.t., un pēkšņi- hujak, SKYFORGER pa vidu , obanā ! :)) Uzsāsies pl 01.30, nevis 04.00, tas jau labi. Tākā es pats dzīvoju Ādažos un visdrīzāk apmeklēšu šo eventu (šie perifērijas pilsētu svētki, kā zināms parasti jestri pasākumi) par SF tikai priecājos. Citādi domas divējādas. No vienas puses- tas metāls netieši tiek šķaidīts ar rozā puņķiem, baltām botītēm, enerdžī drinkiem u.t.t. un liek teikt; kāda huja pēc jūs tur lienat ? (visādi pozitivusi, pilsētu svētki, sumersoundi u.t.t.). Paskatieties uz šo sarakstu- acis sāp :D summersound.lv/#muziki Bet no otras puses- kautkā jau tām masām jāparāda, kas ir metāls. Galvenais, lai nesāk palikt par vietējo Metāliku.
0
Jap, jebkura importa metāla grupa šajā gadījumā tiktu zākāta par selloutiem, popsu, pārdevušies utt.
+1
Piemēram Dimmu Borgir - lielākā daļa viņus sauc par pōzeriem utt, bet es īsti neminos, ka viņi būtu uzstājušies vienā pasākumā kopā ar, piemēram, Kristīnu Agileru vai Enrike Iglesiasu :D
+1
^ tik un tā viņi ir n reižu uzstājušies pasākumos, kas ir četru-piecu summersoundu un pozitīvusu apmēros.
+3
Skyforger tak sen jau ir Latvijas Metālika
0
Mēnesi atpakaļ biju Ādažos - Gaujas iela slēgta dēļ remonta. Kāda tagad situācija?
0
^joprojām tranšejās, bet domājams- uzdevums līdz svētkiem pabeigt.
+1
Protams, ka pabeigs! Tā tak nav Rīga, nav Barona iela.
+1
Nu Gaujas iela jau gara un norakta ir tikai puse. Tā ka viss būs ok. Man ka reiz, atbraukšu no darba un tikšu uz skyforger, it īpaši ja spelē blakus mājam. Gan ja ka pusnakts salūts arī būs smuks. Visi parējie kas uzstasies po. Cik ta var laist šļuru lai jau reiz paklausās ko kartīgu, un vajag jau arī pabiedēt tautu ar normālu žaģi.
+1
^^ nepabeigs, jo plāns pabeigt esmot līdz augustam. Bet viss pasāciens notiksies ierakumu otrā pusē tā ka tas neko netraucēs.
+3
Nu bet kur problēma: grupa vienā tranšeju pusē, tauta — otrā, un lai mauc «Latviešu strēlniekus» pilnā garumā!
0
Es jau arī Zodiakam un Triānas Parkam uzmestu ausi. Par Lejasmeijeru ar var padomāt :D
0
Triānas Parks ar wannabe latviešu Lēdija Gāga priekšgalā man interesē maz, bet šos savulaik PSRS elektro sint pop kulta bandu gan būtu interesanti pavērot. Kaut iekšēja nojausma teic priekšā, ka nasing spešl tur vien būs ;) www.youtube.com/watch?v=ifhgrb_znqk...
0
Triānas Parkā vismaz uz pupiem var paskatīties. Tas ir labāk, nekā Zigfrīds Muktupāvels :D
+5
^Ne sūd tur nav uz kā paskatīties, mērens galdnieka prieks vien i. Zigfrīds vismaz pijoli šad tad čīgā.
+3
Zigfrīds vispār ir viens no nedaudzajiem, teiksim tā- populārajiem LV vokālistiem, kuram tiešām ir laba balss. Sevišķi viņa ziedu laikos 80to/90to sākums (Zodiaks, Bet Bet), kad močīja skaudrās atmodas laika balādes.
0
^Es atzīstu, ka dziedāt viņš tiešām prot, bet patik/nepatīk - gaumes lieta. Man nepatīk.
+2
Nu kompromisam pieliek pupus viņam.
+2
Tip Muktupupels?
+2
^^ Un Rakovskai pipeli
+1
Nu jūs jau paši modernākie :>
0
te vel nedaudz no Muktupavela, Zodika un vatainajiem :)

www.youtube.com/watch?v=VmAj-gfcI8s...
0
Man vairāk patīk Zodiaka trešais instrumentālais "In Memoriam" albums, ar šīm meldijām:

www.youtube.com/watch?v=EXf4pctOwNk...
(īpaši tas, kas uz ģitāras tiek šeit spēlēts)

www.youtube.com/watch?v=7sKXu3UOjrI...

Un jā, so very 1980s. Bet priekš disko es par jaunu.
0
klau - WrongTale, ja tev Zodiaks iet pie dushas, ko tu saki par shadiem ungariem - Solaris?

www.youtube.com/watch?v=bwdjRJssIIk...

ja patik, tad te var visu konci ieskatit, ko uztaisija albumam, kas izdots pirms 30 gadiem

www.youtube.com/watch?v=W7VI18Zd0b4...
0
Es vispār neesmu instrumentālas mūzikas piekritējs, bet, jā, man ir viens Solaris albums (Nostradamus), un tas ir tiešām labs. Plus te ir flauta, un man ļoti patīk Jethro Tull :D
Nu, ja tu tā saki, būs iemesls paklausīties arī citus albumus.
0
Nu "marsieshu hronikas", 1. dalja, ir mans miljakais no Solaris :)
+1
Sākot spēlēt SF, Olgas disenīte skatuves priekšā izklīda diezgan operatīvi :)

Kopumā nebija tik slikti. Bija patīkami pēc ilgāka pārtraukuma dzirdēt vairākus Kurbada gabalus.
+9
Principā izteicos /forum/124619-skyforger-ādažos#comment272083 un tā arī bija. Atnācu tikai uz SF. Kamēr šie krāmējās, tikmēr dj lika muzonu, ķip lai uzturētu možu pūli. Nu pzdc vnk!! Dīdžei, kurš vakar pirms SF lika kolbasņiku labākajās urlu bmw tuc tuc gopstop tradīcijās un kurš šo nekad neizlasīs, zini, ka esi pipuks ar nu ļoti bēdīgu gaumi (centos būt max.pieklājīgs). T.s. klubu deju mūzika var būt gan gaumīga, gan neuzbāzīga, katrā ziņa sliktu dūšu neizraisoša, ja tik ļoti gribējās tādu dance party pirms metal performances likt. Galu galā ir virkne metālam pietuvinātu ķipa diseņu/lēkajamo gabalu. Bet nu labi- tas ir mazpisānu, zundānu, atašienes, dagdas u.t.t līmenis, kur komentēt īsti nav ko, vien ierēkt ;) Iereibušajai jaunatnei patika un visi lēkāja kā negudri. Vien vietām gaismā parādījās pacietīgas metālistu akmens sejas. Tad idiotiskais Dj beidzot beidza savu setu un ar lielu pompu pieteica SF (kā boksa mačos). Spēlēja gk. Senprūsijas un Kurbada gabalus. Skaņa bija laba, bet ne vairāk. Jaunais buņģieris tiek ar pienākumiem labi galā, bet Mazais tomēr izskatījās pārliecinošāk savulaik. Daļa jauniešu pazuda, daļa turpināja lēkāt un itkā baigi fanot. Skaidrs, ka ikdienā viņiem visai miglains priekšstats par to, kas ir SF. Tas arī ir tas "metālikas" sindroms. Pēc SF dīdžeji atsāka savu maucību ar 2x sparu, paņēmu alu ceļa kājai un tinos prom :))
0
šodien biju Ādažos. SF uzstāšanos atcerās visi no sērijas - "tik skaļi, ka pat gulēt nevarēja Pirmajā ielā" :DDDDDD un kopējo secinājumu - "nu nevajag šitādus metālistus pilsētas svētkos"
+1
... tikai Ādaži nav pilsēta :D
0
^ salīdzinājumā ar Durbi, Rūjienu, Mazsalacu un Pilteni, Ādaži ir metropole, pat ja tai nav pilsētas statusa
0
Protams, bet statusa ta nav. Mārupe iedzīvotāju skaita ziņā ir apmēram kā Talsi vai Sigulda, bet tik un tā skaitās ciems.
Tiesa, Ādaži gan pēc kritērijiem atbilst pilsētas statusam, bet laikam nav sevišķi aktuāli to oficiāli iegūt.
Savukārt laukos arī ciems ar vienu veikalu un 100 iedzīvotājiem arī vietējo valodās būs pilsēta.
0
… ar veikalu, kurš strādā no 11:00 līdz 16:00.
0
Oficiālais eventa nosaukums ir " Gaujas ielas svētki ". Nujā..zīmīgi, ka tieši SF laikā iedzīvotājiem traucēts miegs. Bet skābajā decibeļainā bumsi bumsi laikā ciešs zīdaiņa miegs bļe :D Vot nevajag aicināt tieši šādus primitīvus tuciniekus, kuri trulina šādus svētkus. Piemēram nākamgad varētu kā Dj izvirzīt dj Deathperado, kurš slavens ar savu izsmalcināto gaumi un plašo mūzikas klāstu katram dejotājam pēc patikas ;)

+1
nuja, uzliktu kādu normālu tucāru pie kura palēkāt: www.youtube.com/watch?v=o0nnN3o2QjI...
0
^^ Nebij "Gaujas svētki"? Gaujas ielas svētki šajā brīdī būtu stipri ironiski.
0
^ pēdējā un pareizā versija " Gaujas svētki Ādažos".
0
Gaujas ielas svētki ja nemaldos bij kautkādus pirmos gadus, pēc tam jau pēdējos, vismaz 3 točna i Gaujas svētki
+1
pievinojos boks teiktajam /forum/124619-skyforger-%C4%81da%C5%BEos#comment272530 viss tieši tā arī bija, arī tur pat dzīvoju, atnācu tikai uz SF un pēc tam aiztinos. SF bija labi. piekrītu ka var spēlēt arī gaumīgu deju mūziku, bet šitais bermudu divstūra variants bija vienkārši pretīgs un daudzreiz skaļāks par skajiem, bet tautai kas pielējusi mūli un neko nerubī tālāk par savu degunu laikam neko citu arī negrib un nevajag, sajūta ka urlu paliek vairāk. pirmajās rindās pāris desmitu metaļoru bija, kas pacietīgi gaidīja SF, sagaidīja cienīgi matus un galvas pakratīja, ragus parādīja un līdzi paauroja, padziedāja, un tad kā rēgi pazuda nakts melnumā atstājot tuciniekus lēkājam tālāk savā aprobežotībā. Viens babulis pagriezās un pārmetoši teica jūs jau neko neklausieties tikai bļaujiet, uz ko atteicu kāda tev starpība ko mes daram kā gribam tā atpūšamies. Un tie no Pirmās ielas lai nemuld ka skaļums traucēja, tas varēja traucēt tikai Gujas 25 tajām mājām kuriem skatuve gandrīz virtuvē, un dažiem pie Vējupes, kam nenāk miegs tas atradīs visādus attaisnojumus kās viņam traucējis gulēt, man māja tuvāk skatuvei nekā pirmā iela un nekas netraucēja, vienīgais ko varēja dzirdēt ka ik pa laikam kāds mūli pārlējis lops dodās uz pirmo ielu un izdomā paurot. Bet skarbā patiesība laikam jau ir ka vairākuma nostāja būs ka - nevajag šitādus metālistus pilsētas svētkos. Diemžēl, bet ar to tad arī sadzīvojam. Bet man vienalga prieks ka SF atbrauca vismaz bija kaut kas sakarīgs uz ko aiziet.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas