Symbolic "Mūžam saule debesīs" albums
+3
Kādu desmitgadi vai vairāk pastāvošā grupa "Symbolic" izdevusi savu debijas albumu.
Folkroka / Folkmetāla cienītājiem noteikti vajadzētu paklausīt.
Grupa no LV un varbūt kāds manīja šos spēlējam arī Zobenī Un Lemesī.

symbolic.bandcamp.com/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kāds varbūt pat manīja vēl arī Baltijas Saulē. Nu it kā nepareizajā, bet tomēr.
+2
Jā, manīti šur un tur, bet ļoti neregulāri un ar dikti garām pauzēm. Neesmu drošs par precīzu ansambļa rašanās brīdi, bet ir aizdomas ka Symbolic varētu būt pārspļāvuši Apēdaju, ja rēķina laiku, kas bijis nepieciešams lai tiktu līdz debijas ierakstam. Otro gadījumā tie bija 18 gadi.
+4
Prieks par katru jaunu ripuli.
Bet vai man vienīgai šis izklausās pēc Aināra Mielava un Jauna mēness, kas mēģina spēlēt Skyforger pēc k/f Sprīdītis noskatīšanās?
+4
^ man izklausās, tā it kā bijušo "Madonas skandinieku" un "Budēļu" muzikanti nejauši ir tikuši pie distortion pedāļa
0
Jā, atgādina jau Skyforger, bet daži motīvi ir labi, viesmākslinieki ļoti kvalitatīvi un viņu ieguldījums ir vērā ņemams, un, protams, jāatzīst, ka albuma noformējums ir ļoti izdevies un veiksmīgs.
0
Bet vai bija vērts gaidīt 17 ar pusi gadus, lai tiktu pie tāda debijnieka?
+2
Ka tu slinkumam padarīsi?
0
Vēl jau paliek jautājums - vai kāds tiešām gaidīja 17 ar pusi gadus? Man īstenībā tīri labi patīk.
+1
Normāla recenzija (piebildīsim, ka no nenormāla recenzenta):

nra.lv/izklaide/233645-rec...
+2
Šitā ir labi - ja reiz folkroks, tad pārsvarā jābūt folkam, nevis tā, ka 4 tēlo, ka viņi ir Megadeth, bet atlikušais 1 stabulē kaut kur aiz kūts. Nobrieduši vīri spēlē nobriedušu mūziku, pagaidām ar vienu aci lūrot, vai sievasmātei arī būs pa prātam. Bet nu cerēsim, ka šie ies Sovvaļnīka pēdās un pēc pāris albumiem uzdrošīnāsies parādīt šlāgerparādei pliku dibenu.
+2
Nosaukums, protams, raisa asociācijas, un, tikko izdevies tās aizgaiņāt, acs uz diska vāka iemet atpakaļ.
+1
old wave of latvian shitpop
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas