Poļu saits ar Flaying - 2005 promo
+2
Ložņājot pa internetu uzgāju uz vienas lapas, kur itkā pārdodas Flaying - 2005 promo disks. Protams, škiet ļoti aizdomīgi, tādēļ rakstu šeit ar vēlmi noskaidrot, cik patiesi tas ir.

allegro.pl/oferta/flaying-prom...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Šito varētu Estragons zināt. Logo izskatās īstais, biogrāfijas lapele arī, tā kā šī nevarētu būt, piemēram, tā ukraiņu grupa Flying, kam V. Ozoliņš par vokālistu.
0
Tāds promo eksistēja, atliek vienīgi jautājums, cik pieklājīgi ir tirgot promo ierakstus.
+3
Kamdēļ gan ne, ja ir pircējs?
0
Parasti uz promo eksemplāriem raksta - Not for sale/ Promotional use only
+4
Daži raksta kill your muča, rape your reksis! A ko nu? :>
+1
Intereses pēc ar Revolut pasūtīju, lai no īstās kartes neņem naudu, tad jau redzēs vai poļi apzags mani vai tiešām tirgo un atsūtīs promo disku.
+4
Nu, ja promo disks ir kļuvis par kolekcijas vērtību, tad tikai normāli ka kādā brīdī tie sāk tirgoties.
+2
Man ar likās, ka promo diskus nav labi pārdot, kamēr es no Sonnenmenscha nesaņēmu 7 gabalus vienādus Dânnâgôischd promo diskus "Emm Dichdâ Ondrholz". Vienu paturēt, bet kur lai liek vēl 6, ja nepārdot? Bet tos diskus no vietējām grupām, ko es dabonu tipa rēcenzēšanai, es nododu tālāk Nacionālajai bibliotēkai.
+1
Ja nemaldos, tad LNB (bibliotēkai) ir janodot 3 kopijas ;-)
0
^ Protams, un es tā cenšos arī noorganizēt (trīs eks. minēti likumā, kas liek LNB vākt obligātos eksemplārus). Bet šie man saka: iesākumam kaut vai viens eksemplārs ir labāk nekā neviens. Pārējos ar laiku atnesīs kāds cits. Kādi izdevumi un cik eksemplāros ir LNB krājumā, var apskatīties iekš www.kopkatalogs.lv libra.lanet.lv/F?RN=931491087...
+5
Eu, turpmāk uz dzimeni man trīs polšus viena vietā!!!

P.S.
Nu viens būs labāk kā ne viens, protams.
+3
"Vienu paturēt, bet kur lai liek vēl 6, ja nepārdot?"..

^tāpat kā Sonnenmensch, atdod kādam tos 6, un tas lai domā, kur likt 5.
+1
^ to es darītu tad, ja pie manis nonāktu 6 gabali Tabestic Enteron diski!
+1
pie manis ir Tabestic Enteron disks.
0
^ un kam jānotiek, lai viņš beidzot tiktu izdots? Man pirms gadiem 3 pieklīda tīri labas kvalitātes mp3, bet bez dziesmu nosaukumiem.
+1
kāds no mums var albumu ielikt bandcamp ar piesaisti uz kāda no ex-grupas dalībnieka paypal - dziesmu nosaukumus jau var uzzināt. es to varētu izdarīt, tikai baidos, ka kādam no grupas tas nepatiks, jo albums jau nav pabeigts, piem., šķiet, tur bija gabali, kuriem nebija ierakstīti vokāli. bet tad to arī varētu saukt nevis 'Gaili, apēd visu porciju!', bet, piemēram, 'Gailis neizēda visu porciju - nepabeigtais Tabestic Enteron albums 'Gaili, apēd visu porciju!'' tas jebkurā gadījumā būtu krietni vairāk par to, kas no TE ir pieejams šobrīd - laikam fanuļiem kā man, kas tolaik sakačāto ir pārvietojuši uz kādu no neizdzēstajiem cietajiem diskiem (man reiz, kad vēl nebiju pat pilngadīgs un par kompjiem zināju pat vēl mazāk nekā tagad, bija meistars kam baigi patika formatēt diskus), ir pieejamas 3 dziesmas - slavenā 'Sūkā Pimpi', un tad bija dziesma kopā ar Big Uggu (Godzillas Piens?), kā arī dziesma kopā ar Seborejas (bija tāda grainderu grupa LV reiz) vokālistu.
+1
tā laikam saucās 'Tālu tika brālis', nupat uzausa atmiņā. meldiņus gan varu dungot un dungošu laikam arī kapā. labākais projekts, kāds bijis dieva aizmirstajā Letlandītē.
+1
"Godzillas piens" bija ar Seborejas vokālistu, un "Tālu tika brālis" bija ar BigUggu. Vēl jau publiskots bija arī "Fekalizators", kas bija arī vienā no Melnās Piektdienas izlasēm.
0
Ta nu gan problēma taisni vokālus ierakstīt, ja viss pārējais jau ir :D
0
viņš dirš, nekā tur nav...
0
te pieminēti tie faili, kas bija nonākuši pie manis, taču iepostēt nebija ko:

karametals.lv/zinas/kad-liki-izbe...
+1
pilnīga diršana viscauri caurēm
+2
iedevu pincim priekš bendkempa 4 gabalus, kas bija ierakstīti, ne albuma versijas, bet paši par sevi, tai skaitā Fekalizators. Nekropipele no Elles bija nosaukums jaunam gabalam, kas nav rakstīts, un pat netika vēl strādāts tā īsti pie tā... Un tam CD no studijas vispār nekur nebija jāklīst, jo tur nav ierakstīta viena ģitāra.. tas nav tas muzons, ko mēs spēlējām. Divu gitāru partijas, no kurām dzirdama tikai viena... jā zaebis... bez vokāla, daudz kur visādas citas fiškas izlaistas utt... kāds tev tur albums..
+1
Un ja jūs te kļūstiet tik agresīvi, tad varu pateikt to, ka T.E. reanimācija notika nesen, ar mainītu sastāvu, bet, diemžēl, pa lielam manis paša lažošanas dēļ tas viss pakārās... Katrā ziņā, Peteņu Malējs deva jā-vārdu turpināšanai, un es arī esmu par. Pārējie no viņlaikus dalībniekiem atteicās, bet tas nebija traucēklis, lai ar viņu svētību to darītu arī citā sastāvā. (Protams, ka Hūtera unikālais pirkstu bass, un Jankas savdabīgā bungu tehnika ir sāpīgs zaudējums, un tas ilgi kalpoja par iemeslu bandu iesaldēt pavisam, jo nebija ticības, ka bez viņiem to var turpināt) Tā kā turam īkšķus, kaut tuvākajā laikā šis process atsāktos...
+2
Un bonusā teksts no:

"Automātiskā Nekro-Pipele No Elles"

Izfurkātie elles vārti lēni veras vaļā
Izļurkātās dzemdes klusi dvako kreisajā malā
Aizpistām mutēm visi sūdu ģīmji sēc
Un atskan zvani zvanam, visas pežas brēc

Uz sūdaina rata petenes griežas
Nekro-pipele fukkāt brauc
Mutes, pežas, pakaļas – viss tam viens
Piespiedu jāklis Nr.1 !!!

Norautas dirsas gaisā skrien
Sūdu-caurumi griezdamies iet
Nekro-pipele iekšās dod
Lupatas, ne vecenes, rij tak nost!
+1
Un vēl viens bija ūber ņirdzīgs Peteņu Malēja radīts teksts:

"Pieci ahūnākie brekši
Tev pēc sutkas nebus sveši;
Tieši priekšā ciešāk iekšā
Foršās pozās ejam iekšā.

Atskabarga Tavā iekšā
Atribūti tūpļa priekšā
Skrotis, govis, fani, gani
Tie būs Tavi dirsas zvani.

Stutē, stutē, stutē, baksti
Brikšķi, brakšķi, krakšķi, šļaksti.

Stumies, ļumies, iekšā stutē
Baltais nāk, nāc paņem mutē!

Pežas plēšu, dirsā rauju
Atļauj tikai piespļaut sauju,
Smaidu, gaidu, ķepā rauju,
Špriceju un zīmogoju.

Acīm vaļā, ciskām kopā
Spaidu Tavu brūno pleķi.
Pozā tādā, pozā šādā,
Iespiežu tur savu speķi."
+1
Novembers Doom, savukārt, nesnauž un jau aizņēmās sev vienu maziņu rifiņu no Godzillas Piena. Kad Tabestikk izlaidīs, tad došot atpakaļ.

www.youtube.com/watch?v=PsoUfBJtm8w...
+1
OK, šeit saliku Tabestic Enteron pieejamo daiļradi ->

tabesticenteron.bandcamp.com/album/gaili-ap-d-vi...
-2
^ Tu sabojāji visu štelli, pierakstot klāt grupas sastāvu ar īstajiem vārdiem!!! Kur Fauns, Malējs utt.?

Bez tam šiem 4 gabaliem ir reāli sliktāka skaņa nekā tam biezajam, treknajam, pilnvērtīgajam graindam, kas man pieklīda kā mp3.

protams, būs jāpārklausās vēl, un tad jau slēdzieni uzlabosies.
+4
tak saskaņo vai pa pusei saskaņo ar džekiem un liec savu versiju iekšā, nevis te piepisies man - muzonu savācu, secību izdomāju, pāri palikušos vizuāļus un tekstus savācu, visu pa savam izdarīju, vēl te kaut ko piepišas. grupas sastāvs ir, pirmkārt, vienīgā informācija par grupu, ko vispār varēju atrast internetā, otrkārt - lai zinātu, kādi cilvēki grupā ir spēlējuši, svarīgāki ir viņu 'reālie' (kas gan vispār ir reāls!? ū-la-lāāaaa) vārdi nevis mirklīgas iesaukas - es, piem., nevēlētos, lai mani tagad kaut kādā rezurektētā albumā pierakstītu kā runci renāru vai mincīti, tas periods man sen ir beidzies. nu un man nav ne jausmas, kas tev tie par biezajiem grainda gabaliem - bandcamp ir ielikti četri oriģinālie wav faili. iespējams, strīmojot caur bandcamp, saits kaut ko konvertē un atskaņo kā sapistu mp3, bet to var nokačāt kā wav. neviens jau vēl nemaz nav nokačājis (uzliku settingu, ka obligāti jāievada e-pastu).
0
Uzliec settingu, ka obligāti jāievada kāds EUR :)
+2
^to es varētu darīt, ja kaut viens no grupas dalībniekiem būtu man iedevis savu kontu.
-1
bļin, džeki, iedodiet taču man kaut KĀDU kontu... citādi es jūtos neērti tagad... pirāts nožēlojamais, bļe...

"TEV IR TIK MAZA PEŽA, KA MAN NĀK PIRDIENS
MAN TEVI JĀŅEM DIRSĀ, JO PEŽU ATRAST NEVAR
DIHLOFOSA SMAKA NO TEVIS, TARAKĀNU BIEDS
TU IZPISTĀ VĀLODZE, KO ŅIRDZ BEZPEŽVMN

SŪDI PA SEJU, NETĪRI ZOBI – ES NĀKU TEVI LAIZĪT
IEKŠĒJĀ KATORGA, MIERS MAN DZIĻI, TEVIS KAD NAV
DZEMDĒ CAUR ANĀLO ATVERI, JĀ! TU KAKĀ BĒRNUS
BEZDOŠĀ PETENE, NOPIRD KLITORU, MAN VIŅU NEVAIG

NĀK MŪSU MAZIE PEŅI, USI SUSI SUSI KUSI
VERIES VECTĒVA BIEDS, VECIE CILVĒKI IR FORŠI
VERIES VECTĒVA SŪDOS, MAN PATĪK, MAN PATĪK TAISĪT ČOŽĀ

UZ KRŪTĪM SŪDI, UZ MUGURAS SŪDI
PIE DIBENA SŪDI, JŪS ESAT SŪDI
DEPUTĀTI – ZAGĻI
MŪSU VECMĀTES STRĀDĀJA
TE NAV KOMUNĀLAIS KOMBINĀTS

KAD TU BŪSI PARALIZĒTA, MĒS TEVI PIESIESIM PIE GULTAS
UN IZVAROSIM, UN TU NETEIKSI NE PUŠPLĒSTA VĀRDA
JO MĒS VISAS FOTOGRĀFIJAS IZNĪCINĀSIM, MĒS VEMJAM
KAS IR?! KO LŪRI KROPLE – DZEMDĒ, TU DZEMDĒ"
+2
"strīmojot caur bandcamp, saits kaut ko konvertē un atskaņo kā sapistu mp3"

ja, ta tas ir, caur BC tu dzirdi ka 128k/bit striimu
tapec es ieksh BC neko neklausos, ja kas interese, no jaunam grupam, to relizem - mekleju ieksh Youtubes
BC tas ir reali labs ka informativais avots, lai ko atrastu un saprastu ka jemekle un jaklausas, un ja patik - tad nokachashanai (ari pirkshanai) ir ideali, un vari izveleties jebkadu formatu, kada gribi :)

jebkra gadijuma - pincitim zhetonds :)
0
tikmēr atklājas jauni fakti par LV metāla vēsturi - "Latvijas vecākā grind grupa Trauma Moralis dibināta 2006. gada 4.februārī" - www.facebook.com/events/515834132381... es vnk pisu, Tabestic Enteron "Sūkā Pimpi" tepat trūmetālā varēja nokačāt 2005. gada jūnijā - /article/208-tabestic-enteron-proletarius-psenokarditus-mp3
+2
kaut gan tur, protams, viņiem ir daļa taisnības - Tabestic Enteron ir daudz vairāk kruts progressive / technical death metal nekā grind, jo tas grind jau vairāk nāk no Fauna vokāla. tad, līdzīgi kā tagad bieži ir 'blackened doom', šis varētu būt 'grinded death'.
0
^ vai arī gluži vienkārši ar to tika domāts "vecākā no šobrīd vēl pastāvošām"
0
Starp citu, visiem tur nemaz nav īstie vārdi pieminēti. Nav konsekvences...
0
^nu tad džeki nepareizi uzrakstīja. viss kārtībā, tas man lika iečekot, kurā tieši gadā no šī skaistā saita lejupielādēju TE masām atsūkājošāku hītu "Proletārieti, Sūkā Gaiļa Pimpi!", un tas bija saules staru un beznosacījumu mīlestības pilnais 2005. gadiņš :))))) :*
0
^^kuram tad nav īstais vārds pieminēts? vēlreiz atkārtoju, angliskais teksts ir kopēts no last.fm. cik zinu dalībniekus, par viņu vārdiem man ir šāda info. ja tie nav viņu īstie vārdi, tad bezgalīgi atvainojos. bunģieri es, piem., vispār nepazīstu.
+1
Dzeburs nav īstais uzvārds ;)
0
Tas jau no draugiem.lv ēras, ne?
+2
Dzeburs ir atvasinājums no Dzeburskiy, kas ir mana "polski polski kurwa" interpretācija par savu uzvārdu. Ja lasa no otras puses, tad iznāk kaut kāds tur "bezd", bet nu par vēlu jau tam... kurš gan nebezd... bet pinci, tu esi lohs, tas toč... būs tev jāvelta kāda dziesma... kāda īpaši pidarasīga dziesmiņa... mm mm...
0
^ā ok, nezināju, ka tu domā, ka es lohs. nevienu konta numuru tā arī neesmu saņēmis, man diezgan neērti turēt svešu naudu. tad dzēšu ārā to bendkempu, ja?
+1
Hm... nu atnāca tas retais Flaying promo disks no tā poļu saita?
+1
Prieks, ka manis taisītiem promo ir vertība :)
+3
Kaut kā galīgi palaidu garām jautājumu, Deathcreator :DD

Bet jā, disks atnāca, strādā arī un nav redzamu defektu. Covers un promo A4 lapele arī klāt :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas