Tēma:
BigUgga
, 16. februārī, plkst. 21:23
+2
 
Tu, ķēms tāds, lauzi jūtas :D
www.delfi.lv/news/arzemes/polu-g...
Dethecrator
, 16. februārī, plkst. 22:56
+1
 
Nu pilnīgs nergals ar šitiem poļiem...
2econd_Skin
, 17. februārī, plkst. 19:20
0
 
Nu riktīgs nešpetnis :D
vainamoinen
, 21. februārī, plkst. 13:21
0
 
Labi, ka neuzlika pravieša Muhameda attēlam.
BigUgga
, 21. februārī, plkst. 16:06
0
 
Saredzams diskriminācijas mēģinājums!!
Intars
, 22. februārī, plkst. 09:05
0
 
Katrs zaimo, kā nu māk.
BigUgga
, 22. februārī, plkst. 13:46
0
 
Dethecrator
, 23. februārī, plkst. 12:23
0
 
Sabiedriskā aptaujā noskaidros balvas "Gada vēsturnieks Latvijā 2020" ieguvēju

Rīga, 23.febr., LETA. Vēstures izpētes un popularizēšanas biedrība aicina piedalīties un izteikt viedokli par svarīgākajiem notikumiem Latvijas vēsturē un vēstures pētniecībā 2020.gadā un aizpildīt sabiedrisko aptauju, lai noskaidrotu balvas "Gada vēsturnieks Latvijā 2020" ieguvēju.

Kā aģentūru LETA informēja biedrībā, aptaujas anketu var aizpildīt tiešsaistē līdz 1.martam, sekojot saitei "ieej.lv/v0ozM".

Aptaujas un balvas "Gada vēsturnieks Latvijā" mērķis ir popularizēt vēsturi un pievērst sabiedrības uzmanību vēsturnieku devumam iepriekšējā gadā. Šogad tā tiks piešķirta desmito reizi un to līdz šim ir saņēmuši deviņi vēsturnieki.
Dethecrator
, 23. februārī, plkst. 12:28
0
 
Aicinu visus balsot par mūsu Agri Dzeni, autoru monogrāfijām "Senie prūši karā ar likteni", kā arī par Kurzemes, Latgales un Vidzemes brīvzemniekiem/ķoniņiem! Pēdējos gadus viņš ar VKKF atbalstu tulko senos rakstu avotus latviski no poļu, latīņu un vācu valodām, ko pa brīdim publicē.

ieej.lv/v0ozM

Uz jautājumu "Kas bija 2020. gada nozīmīgākais notikums?" atbildēju:
Tas, ka paši nekļuvām par vēsturi pandēmijas laikā.

Tiem, kas viņu nezina, iesaku piesekot: www.facebook.com/agris.dzenis...

Viņš katru dienu tulko un publisko gabalus no Latvijas vēstures oriģinālavotiem.
BigUgga
, 23. februārī, plkst. 13:03
+1
 
"Tas, ka paši nekļuvām par vēsturi pandēmijas laikā."

Kā ta nekļuvām? Nākotnē par mums rēks tāpat kā par, piemēram, ārstiem-asins nolaidējiem :D Vai arī kā par pašu bailīgāko un drošību alkstošo civilizāciju visā zināmajā vēsturē.
vainamoinen
, 23. februārī, plkst. 19:14
+2
 
Salīdzinājums ar ārstiem - asnins nolaidējiem ir ļoti nekorekts. Kā biologs varu to apgalvot. Par bailīgumu - nebailīgumu var strīdēties. Zviedri, piemēram, bija sākumā nebailīgi, bet beigās finišēja turpat kur visi. Tramps sākumā arī bija nebaiilīgs, bet nezinu, vai pašlaik par šo viņa politikas aspektu Amerikā īpaši slavē. Un puslidz normāla dzīve ir tiem, kas ir ļoti bailīgi: Jaunzēlande, Ķīna, Japāna, Austrālija, jo viņi praktiski pilnīgi var atļauties slēgt robežas.
BigUgga
, 23. februārī, plkst. 20:04
0
 
"finišēja turpat kur visi" - tas ir kā?
"puslidz normāla dzīve ir tiem" Austrālijā un J.Zēlandē ir totalitārisms - ja esi tirāns, tad jau normāli, piekrītu. Kāpēc viņi vienīgie var atļauties pilnīgi slēgt robežas?
Dethecrator
, 24. februārī, plkst. 21:59
0
 
^^ par Jaunzēlandi un Austrāliju skaidrs, ka tur viss izdevās labi, Taivānā arī viņu pieeja strādā, bet es personīgi neticu Ķīnas zemajiem cipariem. Totalitāras un komunistiskas valstis daudz labāk prot noslēpt sev netīkamu informāciju un iebiedēt iedzīvotājus nekā reāli cīnīties ar dabas katastrofām un sērgām.

Zviedrijas karalis turpretī atzinis, ka beigās nav labi ar viņu pieeju: www.iflscience.com/health-and-medicine...
FromBeyond
, 24. februārī, plkst. 22:03
0
 
Glābēji strādā...

www.tvnet.lv/7187605/zemes-nogru...
Intars
, 25. februārī, plkst. 14:15
0
 
^ Ja tā padomā, diezgan savdabīga problemātika - vai tagad nāksies visus tos 200 līķus arī identificēt, lai varētu pārapbedīt? Gan jau ka lielu daļu varēs rakt brāļu kapos zem uzraksta "Nezināms".
Tontoons
, 27. februārī, plkst. 20:55
0
 
skarbi metālisti, jebal

skaties.lv/izklaide/sovi/parli...
Tontoons
, 27. februārī, plkst. 20:55
0
 
skarbi metālisti, jebal

skaties.lv/izklaide/sovi/parli...
BigUgga
, 27. februārī, plkst. 21:27
0
 
Nu mūsdienu uķipuķi pasaulē šis varētu pat klasificēties skarbumam, hehehe.
2econd_Skin
, 27. februārī, plkst. 22:14
0
 
metālisti? :D Kaut kāda sūdīga Linkin Parka versija.
Intars
, 28. februārī, plkst. 19:06
+3
 
Ja šitie skaitās metālisti, tad kas bija Lordi un Terasbetoni? Goregrind?
FinlandianHesbur
, 2. martā, plkst. 14:35
+1
 
shitie zeeni taadi simpaatiski liekas :) ljoti draudzigi shkjiet, tikkai zheel, ka vinjus taa nostaada kaa metaalistus. ja saliidzija ar iistajiem linkin parka atteelotaajiem (piemeeram maNga ar "we could bee the same"), tad vinji tieshaam ir speeciigi :)
PeterisP
, 2. martā, plkst. 18:44
0
 
^^ nū mļin, normāls nosaukums :DDD Terases betoni ! Jūtu, ka Latvijā trūkst grupas ar nosaukumu Jumta šindeļi vai Ceļa horizontālais apzīmējums ! Panākumi būtu garantēti ! Bet Blind Channel protams, ir kārtīgs goregrind !
Intars
, 2. martā, plkst. 20:11
+1
 
Terasbetoni laikam tulkojumā nozīmēja dzelzsbetonu, ja pareizi atceros. Zinu vienu cilvēku, kuru viņu dalība Eirovīzijā pievērsa metālam :)
Dethecrator
, 6. martā, plkst. 10:21
0
 
Šogad būs pašvaldību vēlēšanas visur, izņemot Rīgu, jo Rīgā jau ārkārtas vēlēšanas notika. Visi rīdzinieki vēl šodien (sestdien) var pārdeklarēties uz sev interesējošu pašvaldību, lai varētu balsot tur (7. martā noindeksējas balsotāju saraksts katrā pašvaldībā), un tas pats attiecas arī uz ārzemēs esošajiem Latvijas pilsoņiem:

www.pietiek.com/raksti/ridziniek_un...
Dethecrator
, 8. martā, plkst. 22:09
0
 
Dethecrator
, 20. martā, plkst. 18:43
0
 
MP, Balerija, Fonteins u.c.: jums te kāds atbalsts nespīd? Par visiem atceltajiem pasākumiem, sākot ar Gods tower on Archgoat un līdz šim brīdim:

Pagarināta pieteikšanās VKKF atbalsta programmā uz biļešu kompensāciju kultūras pasākumu rīkotājiem
Rīga, 20.marts, LETA. Līdz 31.martam pagarināta pieteikšanās Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) atbalsta programmā uz biļešu kompensāciju kultūras pasākumu rīkotājiem, aģentūru LETA informēja fonda pārstāve Jana Vērdiņa.

Atbalsta programmas "Kultūras pasākumu rīkotāju biļešu kompensācija" mērķis ir atbalstīt kultūras pasākumu rīkotājus, kuri valstī noteikto Covid-19 ierobežojumu dēļ bija spiesti atcelt izziņotos publiskos kultūras pasākumus, kuriem bija jānotiek Latvijas valsts teritorijā Ministru kabineta izsludinātājās ārkārtējās situācijas laikā, kultūras pasākumu rīkotājiem daļēji atmaksājot naudu par pārdotajām biļetēm uz atceltajiem pasākumiem.

VKKF administrētā atbalsta programmu Covid-19 ietekmētajiem kultūras pasākumu rīkotājiem finansē no valsts budžeta programmas "VKKF programmu un projektu īstenošana", kam papildus līdzekļus piešķīra Kultūras ministrija, lai mazinātu Covid-19 krīzes radīto negatīvo seku ietekmi uz kultūras nozari.

Kompensācijas pieprasījumi tiks pieņemti līdz 31.marta plkst.12. Pieprasījums jāiesniedz elektroniska dokumenta formā, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu un apliecināts ar laika zīmogu, tas jānoformē atbilstoši konkursa nolikuma prasībām. Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa pieejami VKKF tīmekļvietnē "vkkf.lv".

LETA jau rakstīja, ka programmas pirmajā konkursā starp 27 pieteicējiem tika sadalīti 679 211 eiro. Starp lielākajiem atbalsta saņēmējiem bija SIA "Platforma.lv", kurai piešķirti 11 129 eiro, Latvijas Radio, kas atbalstīts ar 16 843 eiro, savukārt Latvijas Nacionālajam simfoniskajam orķestrim iezīmēti 19 797 eiro.

VKKF atbalstu saņems arī SIA "Apvienība Ars Nova", kurai piešķirti 40 702 eiro. Savukārt Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrim iezīmēti 45 846 eiro. Tāpat atbalstu saņēmusi Latvijas Nacionāla opera un balets, kuram piešķirti 189 811 eiro.

Jaunais Rīgas teātris saņems 103 252 eiro, Latvijas Nacionālais teātris - 12 089 eiro, Dailes teātris - 75 898 eiro, Liepājas teātris - 12 678 eiro. Starp lielākajiem atbalstu saņēmējiem ir arī SIA "Art Management Group", kam iezīmēti 100 084 eiro.

Publicēta: 20.03.2021 14:30
Inese Trenča, LETA
Spaiks
, 20. martā, plkst. 23:32
0
 
PSC - salatu receptem puslimaks, kaut kada feik virusina birojam n-tie miljoni, *rina vakcinai n-tie miljoni, bet kulturai atmetis centus, tur maz kopa salasas pusmiljons?
BigUgga
, 24. aprīlī, plkst. 17:15
+1
 
Aivars Ozoliņš LR Krustpunktos sašutis pa NA mēģinājumiem graut brīnišķo koalīciju un par NA Ventspils sarakstu, kurā, iedomājaties, ir ielikts Lemberga diženuma aprakstītājs - Imants. Tīrākais labvēlības žests Lembergam :D

Imant, komentāri?

lr1.lsm.lv/lv/raksts/krustpunk...

~27+min
Dethecrator
, 24. aprīlī, plkst. 19:55
+1
 
Aha, katrs otrās stadijas alkoholiķis bez ģimenes, bez bērniem, bez draugiem, ar lejupejošu karjeru, tagad būs autoritāte? Jams pats maz saprot, ko runā? :D
BigUgga
, 24. aprīlī, plkst. 21:08
+2
 
Viss, kas ir masu mēdijos, ir autoritāte :>
BigUgga
, 24. aprīlī, plkst. 21:09
+1
 
Vienu gadu, kad abonēju Ir, viņš jau arī tur izcēlās.
Dethecrator
, 25. aprīlī, plkst. 11:15
+1
 
^^ vot taisni šitā, katru iesācēju ar knapi iegūtu politoloģijas bakalaura diplomu iztēlojot par "ekspertu", mediji arī panākuši, ka tagad par autoritāti skaitās katra Karena no facebooka.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!