Meklēju black/death/noise kasetes
+2
Sveiki džeki, kādam no jums nav kolekcijā augstak minēto žanru izdevumi kādi? Labprāt papildinātu kolekciju :)

Specifiskāk, labprāt atrast kādu no - Impeteous Ritual, Leviathan, Revenge, Judas Iscariot, Paysage D'Hiver, Peste Noire, Proclamation, Mayhem utml.

Kāds LV ieraksts arī būtu forši
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tu esi lietas kursa ka Paysage D'Hiver kasetes var maksat 100€ un pat vairak? :)

0
Kā arī Peste Noire kasetes vispār aizliegts tirgot, tur pat cenu nav iespējams daudzām noteikt :D

Bet nu kaut ko jau sagrābstīt varēs, ja pameklēs pa kastēm...
0
aizliegts tirgot - nu sasmīdināji :D
0
^ Sniegpārsliņas var kļūt par reālu traucēkli kolekcionāriem un mūsu tieksmei nešķirot mūziku pēc ideoloģijas.

Labs ir, krājumā ir šādas LV mākslinieku kasetes pa vairākiem eksemplāriem:

Various - Latvijas Metāls 2 (Cass, Comp)
Dark Domination - Blasphemy (Portugālē izlaistā kasete, bleķis)
Neglected Fields - Synthinity (1998.g. izdevums)
… Sick Of Life - Memoirs… (Cass, Ltd) DSBM
… Sick Of Life - Vivant Dans Le Passé (Cass, Ltd) DSBM
Skumju Akmeņi - S/T (oriģinālā 90to kasete)

No ārzemju māksliniekiem arī kaut ko var sagrābstīt, bet tur būs drīzāk drūmākais andergraunds nekā Mayhem.
+1
Eu, runājot par kasetēm. Interesējies neesmu, bet cik nojaušu- fanu, kolekcionāru vidū , ok, noteikti ne tik lielu nozīmi kā vinils, bet tomēr zināma popularitāte ir arī kasetēm. Savu 90to gadu kolekciju (pamatā rakstītās) esmu izmetis, bet paŗis oriģinālās paglabāju, žēl bija. Paradise Lost pirmie albumi, Rotting Christ, Clawfinger, mož vēl kas. Stāv, put. Cik vispār vidēji varētu maksāt gab normālā stāvoklī?
+2
Es tieši iztēlojos, ka jūs būtu bariņš kam būtu aizķērusies kāda Peste Noire plate/kasete vai divas, šeit jautāt tieši liekas kā atbilstošākā vieta. Balto/zaļo albi labprāt sameklētu.

^ boks
Ja gribi vecajiem oficiālajiem izdevumiem cenu saprast, sameklē relīzi iekš Discogs.com un viss būs, parasti tur arī mazie kvantumi ir atzīmēti
0
Vispār man bija savureiz viena Peste Noire kasete, pārizdota Ukrainā, bet sen jau vairs nav. Tā uz sitiena pateikt, ka kasete būs ļoti vērtīga, var tiešām tikai Paysage d'Hiver gadījumā, citreiz var būt visādi...
0
Jā, tiešām, iečekoju Discogā, vecie poļu ParadiseLost izdevumi sākot ar 5 eur/gab, līdz pat 10, ja labs stāvoklis. Ebay vispār dažs labs nekautrējas par piemeram Paradise Lost Icon 1993 kaseti 30 eur prasīt.
0
Tāx, nu vispār kasešu meklētāji var man atsist meilu, kādas 30 gabalas black, death, noise kasetes varētu būt man tādas, kas ir vairākos eksemplāros.
0
Sakarā ar 24. februāra notikumiem visa kasešu būšana uz laiku tika nolikta malā. Katram gadījumam neliels daudzums ar LV metāla kasetēm būs arī Zobenā un Lemesī pie krekliem un viniliem.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas