INFECTED digitālā diskogrāfija
+1
www.metal-archives.com/bands/Infected/3251...

Ir uzskaitīti vairāki demo. Gribētos tikt pie digitālās diskogrāfijas šiem. Varbūt kādam kompītī mētājas faili no šiem demo?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Man uz diska mētājas: Castle of Matches / Run to the Hills / World Full of... - šie man ir no MP izlasēm + Awaiting of the End (192kbps)
+1
^nu būsi dāsns un, ja netiek pārdots bendkempā, uzliksi uz www.files.fm, lai daži cienītāji var paņemt? atceros, ka biju kaut ko no trūmetāla kačājis, labi gabali bija. vienu riktīgi atceros pēc meldiņa, labas ģitārītes bija, viss smuki un čikinana, bet nosaukumu gan neatceros. varbūt tas bija 'wold full of'?, nezinu, karoče, kruti, ka džeki no Krāslavas močī, nemaz i nazināju, ka no Lotgolas. lotgolīši, turās broļi!
+1
Atceros, ka vēl bija gabals ar nosaukumu Caelum, laikam instrumentāls.

Ja neko nejaucu, daļa no Infected pārformejās par Biomorph?
+1
^ nu bet loģiski. Pusē no visām supervaroņu filmelēm kādam no personāžiem tāds liktenis jau pirmajās piecās minūtēs.
0
Tas World of ir tepatās kaut kad publicēts: /article/155-grupa-infected-mekl%C4%93-%C4%A3it%C4%81ristu
0
^paldies, tas tomēr nav tas, kas man stāv galvā. tur bija gabals, kuram beigās bija ļoti skaists ģitāras soliņš - klīnā, ar dīleju. arī bija publicēts truemetal.
0
varētu būt, ka runāju par šo - /article/54-infected?hl=infected
fails nav pieejams. arī mans nokačātais nav pieejams - tas būs tas cietais disks, kuru man reiz viens meistars veiksmīgi noformatēja, bet nākamais restaurators veiksmīgi pakāsa fiziski.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas