info par Dark Reign un Alfheim ?
0
Varbūt kāds vecais buks var ko pastāstīt par šiem projektiem? Ložņāju pa discogs un MA, un šie nosaukumi parādās Heresiarh aprastos, kā priekšteči. Vai šiem projektiem bija arī savi gabali? Discogs tikai liecina, ka Alfheimam bija viens gabals Beverīnas pirmajā izlasē.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+7
Pirms kovida vajadzēja uzjautāt… :(
+1
Man liekas, ka šeit forumā kaut kādās diskusijās šīs tēmas tika celtas augšā, kopā ar labu dozu diršanos savstarpējo.
+1
nu re, diršanās nebūs bijusi veltīga - Dūmiņš ir uzzinājis par šīm grupām.
+2
Alfheim - vismaz viena sava dziesma ("Sātana acs" vai kas tml.) pilnīgi noteikti bija. Iespējams, ka bija pat kādas 2-3... Koncertos "Mad Mixā" šo to spēlēja arī no kaverversijām, piemēram, BATHORY "Enter the eternal fire".

Par Alfheim repertuāru vajadzētu painteresēties pie Slayera, Reiņa un Baloža - tiem tā kā vajadzētu zināt pilnīgi noteikti.

Par Dark Reign diez vai kaut ko oficiālu un konkrētu izdosies.

P.S. Pilnīgi noteikti vismaz dažām grupām savas radošās darbības sākumposmā kaut kur "dziļā atvilktnē" glabājas skaņdarbi, kuru konceptuālais nosaukums varētu būt "Previously unreleased because it suck". Ne vienmēr šādas dziesmas tiek izdotas pirmajā albumā vai EP. Pieņemu, ka Alfheim un Dark Reign labākajā gadījumā varēja būt vienīgi kādi demo ieraksti un arī tad tikai "tapšanas stadijā".
0
Ja arī kāds mēģa vai koncerta ieraksts saglabājies, maz ticams, ka ir kas saturīgs un ausij tīkams DD
+5
Nesagādāja nekādu problēmu atrast Alfheim video jūtūbā. Iespējams, ka no MadMix.

www.youtube.com/watch?v=mGtKjy4Qn6I...
-3
^ Tas nav ne LV Alfheim, ne MadMix.
+1
Alfheim, šķiet, bija kaut kāds demo, jāpavandās pa saviem arhīviem.
+1
Par Dark Reign jau tepat foruma arhīvos kaut ko var palasīt - /search/?search_q=dark%20reign
+5
^^^ sarkasma tabletīti? :>
+4
Alfheim bija, ja nemaldos, 5 vai 6 savas dziesmas. Grupas vēlākā inkarnācija (pēc Reiņa un Baloža pāriešanas uz Heresiarh) BLIZZARD tās pārrakstīja un izdeva kā "The Path to Spiritside" demo (1998). Koncerti pavisam bija 4 (visi MadMix), tajos tika spēlēti gan minētais Bathory kavers, gan Darkthrone "Transilvanian Hunger". Sleijers jau pāris gadus ir miris.
+2
^
BLIZZARD sastāvā bija Artjoms no Purčika un vēl 2 citi, bet Sleijers, manuprāt, tur vairs nepiedalījās.
Vai par Reini un Balodi ir kas zināms?
-2
Kas konkrēti? Es esmu Balodis.
0
^^ Ļoti konkrēts, precīzs un (galvenais) verificējams apraksts — "Artjoms no Purčika".
+2
^
XX gs. 90-tajos gados bija diezgan, ja zināja vārdu vai iesauku, un, kur dzīvo.

Ja par "verifikācijām" tīri vispārīgi, šīs tēmas kontekstā - tad:
1) black metal ir tāds žanrs, kur daudzi izmanto pseidonīmus, iesaukas utt. u.tml. - pēc tiem kaut ko verificēt var, labākajā gadījumā, puslīdz aptuveni;
2) īstie vārdi & uzvārdi - Sleijeram, Reinim, Balodim un arī tam Artjomam no Purčika man ir zināmi, taču neesmu pārliecināts, ka arī citiem maniem "laikabiedriem" tie varētu būt zināmi.

+1
Kāpēc jūs nomīnusojāt Nefolku jeb Balodi (sametis666)? Viņš jau jums varētu par Alfheim pastāstīt. Dīwaini.
+2
ti, pastāstīt vairāk vai iemest kādu muzonu, ja tāds ir.
0
Ļoti iespējams dēļ tā, ka izmanto niku, kas ir ļoti līdzīgs kādam citam personāžam?
0
Āāā, jūs nenoticējāt! Nu karoče, tas ir viņš / viens no viņa kontiem! >:)
+5
^^ es te nekādu līdzību ar Raiti neredzu. Šeit skaidri ir redzams, ka cilvēks ir sametis kaut ko kaut kur 666 reizes. Piemēram, sametis 666 kartupeļus kastē, sametis 666 komentārus trumetālā vai sametis 666 tukšas alus pudeles depozīta automātā.
0
666 komentārus trūmetālā viņš noteikti ir sametis, tikai varbūt ne no sametis666 konta, bet praktiski melots tur nava!
+2
Esmu bijis tajā Mad Mix koncertā, kurā uzstājās Dark Reign kopā
ar Alfheim. Ja pareizi atceros, tas bija 1997 gads.
Nez, kāds tā koncerta video ieraksts ir saglabājies?
Vismaz tovakar redzēju pāris cilvēkus ar videokamerām.

Ja pareizi atceros un atmiņa neviļ , tad Alfheim uztājās pirmie. Varbūt, ka
bija vēl kāda grupa, neatceros.
Balodis var mani palabot, ja kļūdos.
Kas visvairāk no tovakar redzētā koncerta palicis atmiņā - reti sūdīgā skaņas kvalitāte, kas blieza tā pa ausīm, ka īsti neko saprast nevarēja.
To pašu vēlāk arī atzina Venoms(ex Dark Reign)
Pats atmiņā paliekošākais protams bija Venoma performance ar bībeles
dedzināšanu.

0
A kas ir (vai bija?) tas mītiskais personāžs Slayers, kurš, cik noprotams figurēja tur tai laikā līdztekus nu jau nelaiķim Venomam?
+1
Slayers bija buņģieris grupā Alfheim. Jāsaka gan, ka kā bundzinieks
diezgan vājš. Vairāk gan atmiņās paliekošs ar savu ekstravaganto uzvedību.

0
^ Ja pareizi saprotu, tas pats Slayers arī šepat ir komentierējis, un uz bāru "Skābene" mēdza piestaigāt.
0
Mums te padaudz sleijeru ir bijuši:
SLAYER4life
slayeric666
Slayer13
SlayerreyalS
Slayerman
Slayer
0
To apakšējo domāju.
0
vārdsakot personāžs turpina palikt tīts noslēpumu plīvurā D
+1
Un tāds arī visdrīzak paliks, jo, cik sapratu, vairs jau nav mūsu vidū.
0
kurrrat
aizvakar, plkst. 13:39
Esmu bijis tajā Mad Mix koncertā, kurā uzstājās Dark Reign kopā
ar Alfheim. Ja pareizi atceros, tas bija 1997 gads.
Nez, kāds tā koncerta video ieraksts ir saglabājies?

es to konci filmeju, ka ari vel dazhus taja laika Mad Mixa - bet - savulaik iedevo cilvekam noripot tas VHS kasetes un viss ir pazudis ... es pat neatceros kam iedevu vinjas noripot ... parak sen atpaklaj tas bija ...
0
^^Intars, šodien, plkst. 08:47
Un tāds arī visdrīzak paliks, jo, cik sapratu, vairs jau nav mūsu vidū.
Saskaņā ar Venoma interviju (studenšu filmiņā par Jelgava94) tas bundzinieka karjeru nesākušais Slayers (Ivars) bija diezgan jaunāks par Venomu, tuvāk mūsu vecumam.
Sonne, mož tu zini no kā šis miris?
0
Venoms nomira no darbā dabūta abpusēja, sevišķi smaga plaušu karsoņa kombinācijā ar Covidu. Vienu no šīm kaitēm viņš būtu izslimojis, bet ne abas kopā. Nedēļām ilgi nogulēja reanimācijā, no komas tā arī nepamodās. Apglabāts kapsētā pie Sātiem (starp Tukumu un Kuldīgu), dzimtajā pusē.
0
^^par Venomu ta zināms, bet par viņa korišu Slayeru, kas tur par stāstu?
+1
Sonnenmensch, vakar, plkst. 08:59
es to konci filmeju, ka ari vel dazhus taja laika Mad Mixa - bet - savulaik iedevo cilvekam noripot tas VHS kasetes un viss ir pazudis ... es pat neatceros kam iedevu vinjas noripot ... parak sen atpaklaj tas bija ...

^^^

Ekhhh, nu sūdīgi, ka tajos laikos nevienam nebija viedtālruņu.
+3
Es ļoti priecājos, ka nebija mobilo ar kamerām, visi tie sūdi un glupības netika dokumentētas un ir tagad aizmirstas pa dzērumiem.
+2
^^Man liekas, ka labs laiks koncertu fočēšanai bija 2000šie (no šī laika man diemžēl daudz kas arī pakāsts, jo HD meistars iznīcināja), jo tad bija daudziem jau bija digitālās kameras, bet pārsvarā tiem, kas fočēšanu / filmēšanu uztvēra nopietni. Tad, ja uz konci bija kāds, kas atnāca ar kameru, pēc tam arī bija labas bildes vai video. Tagad ar tiem smārtfouniem - it kā fočē un filmē daudz vairāk un gandrīz visi, bet beigās bildes bieži vien nekvalitatīvas, video - 5 - 15 sekundes gari, lai ieilktu instastory / tiktok, kur pat nekādas pārmaiņas dziesmā noķert nevar. Man šķiet, ka no video ir jēga tad, ja ir nofilmēta, piem., vismaz pilna dziesma. Kopumā tie smartass telefoni man liekas vairāk lāsts nekā ieguvums. Protams, ka ir ērti izsaukt taksi un redzēt, kur tas atrodas, lietot kartes svešā pilsētā, pārsūtīt bildes, utt., bet pasākumos tas cilvēkus ir vēl vairāk attālinājis, var stāvēt katrs savā stūrī un skrollēt instagramu. Baigā atkarība, baigais laika patēriņš.
+1
Lai cik ļoti nepatiktu visi tie koncertfilmētāji, tos klipiņus reizēm ir interesanti pameklēt un paskatīties. Ja dzirdama tikai viena ģitāra, var saklausīt šādas tādas nianses, kas atšķiras no studijas ieraksta.

Pēdējā laikā novēroti arī elektrisko smēķu saldināto dūmu pūtēji tieši pūlī – te gan varētu ieviest automātisku bezierunu vardarbību :)
+3
00`, principā, vēl jprjm bija ziepju trauku laiks, nu pirmā puse noteikti , līdz kādam 04`...05`. Un tad jau sāka arvien plašāk ieviesties digitālie fočuki.
Atceros, šad tad ņēmu ziepīti līdzi Kabatas, Salamandras laikos, kā likums filmiņa beidzās pirmajās 2 stundās, pamatā piedzērušos purnu bildes, no māksliniekiem čiks vien no bildēm, par hedlaineriem nemaz nerunājot DD
-3
youtu.be/rkGmxsUirN0...

Nesen šī tēma tika pacelta sarunā šeit.
0
Es ljoti atvainojos, bet vai kads shamo ir spejigs noklausities no sakuma lidz beigam? - es pat ar skiposhanu nespeju ...
Un vel sajuta ka Edgars vispar tur ar varu ievilkts ...
+2
^
2 piegājienos noklausījos līdz beigām... pēdējās 15-20 minūtes prasa milzu pacietību.
0
Kurš tad diez ir Edgara brālis tur,Reinis vai?
+1
^
Ja nemaldos, tad Ivars viņu sauca.
+1
Diezgan haotiska viņiem tā intervija sanāca ar Edgaru.
Bet jebkurā gadījumā, bija interesanti paklausīties.
Re kā, Edgaram uz vecumu muzikālā gaume sākusi mainīties.
Agrāk iefanoja par trū bleķi, tagad par Depeche Mode.

0
Normāli, vai tad ir vispār kāds, kurš ilgstoši fano par trū bleķi? :D
0
Bet cik es sapratu, Edgars metālu kā tādu vispār neklausās .
0
Intar - vel jau jautajums ka tads, ka katrs interprete to, kas ir trve bleks :)
0
Tikai un vienīgi Bathory demo un bootleg ieraksti!
0
Nū Edgars jau tajā laikā spēlēja visādas playstation spēlìtes cik man stāstīja,pa to laiku kamēr nopietni vīri pārrunāja nopietnas lietas. Bij jau arī tādi kuri spēlēja bleku,bet tikpat labi varēja piespēlēt lienei šomasei,tā teikt bez nopietna entuziasma kāda stila piederībai. Buņģieri ar reti bij pieejami un spēlēja visur kur pagadās.
0
^^ nē, nē, īsts bleks vispār sākās tikai ar otro Bathory albumu.
+1
Tur labāk Rihardu vajadzēja uzaicināt runāt par bleku,jautājums tik vai ir dabūjams rokā.
0
True black metal (gan ideoloģija, gan mūzika) piemērs un paraugs - Euronymous.

Ne katrs, kam jau sākotnēji radīti visnotaļ labvēlīgi apstākļi, lai kļūtu par pārticībā ieslīgušu buržuju, tā nopietni un pamatīgi pievērsīsies black metal subkultūrai.
+1
Un, atgriežoties pie "Latvijas Black Metāls I" sarunas, ir daži būtiski svarīgi aspekti pārdomām:

1) Rodas iespaids, ka black metal ir gluži kā narkotika, uz kuras "kāds kādu uzsēdina"... Manuprāt, nevis "uzsēdina", bet "iebaro" (ar pieņēmumu, ka visa metālmūzika tās daudzveidībā ir gluži kā "zviedru galds" kulinārijas jomā). Tam Rihardam no Skyforger 1996.gada pavasarī/vasarā iedevu paklausīties Mayhem, Satyricon, Marduk, Darkthrone, Immortal utt. Un ap to laiku viņš jau bija pametis Sanctimony un nokļuvis Skyforger...

2) To, ka Krivāns no Moonveil ir tas pats Krivenchy, kurš vada raidījumu "Pāļa bazars" un spēlē grupā "Singapūras satīns", atklāju tikai pēc sarunas noklausīšanās...

3) Saruna ir kārtējais apliecinājums, ka tiem, kas savulaik paši spēlējuši black metal, tas viss vēlāk izrādījies pārejoša vērtība, gluži kā mode u.tml.
0
Krīvēns!!! Krivāns Satīnā nespēlē :D
+1
Mūžu dzīvo, mūžu mācies - izrādās, ka true black metal ideoloģija ir komunisms.
+1
^
True black metal neiet kopsolī ar komerciāliem panākumiem, tā ka, ļoti iespējams, komunisma ideoloģijai atbilst gana labi.
+2
Krivāns principā varētu spēlēt arī singapūras satīnā ap šo laiku . Hahaha.
+3
^^ ok, black metal ideoloģija tā kā ir pret komerciju un patēriņa kultu; tiktālu piekrītu. Taču tādi black metal ideoloģijas stūrakmeņi kā individuālisms un savrupība gan ir krasā pretstatā ar komunisma idejām.
+3
Es to interviju noklausījos ar interesi, patiesībā, kautgan saprotu par ko šausminās Sone un pārējie :D Ja atmetam intervētāja un intervējamā periodisko stostīšanos, brīžiem aptuveno informāciju un/vai miglainās atmiņas, nekāda vaina. Tomēr Krūmiņš tajā visā ņēma dalību, kā nu māk, tā nu sniedz liecības par to laiku.
+2
^^^ To, ka Krivāns no Moonveil ir tas pats Krivenchy, kurš vada raidījumu "Pāļa bazars" un spēlē grupā "Singapūras satīns", atklāju tikai pēc sarunas noklausīšanās...

Paldies, you made my day :D
+1
Komunisma ideoloģijai (kas par idejām, lol) raksturīgākais jau arī nav pats fakts būt nekomerciālā, trūkumā, deficītā, utml. Komunismam (un sociālismam, kas, noapaļojot ir viens un tas pats) raksturīgs ir atņemt jel ko +/- vērtīgu kas kādam vēl ir; zem lozungiem, parādēm, vimpeļiem, daiļdiršanām kongresos izdalīt "Sabiedrībai" (krutajiem nedaudz vairāk) un tad jau rezultāts gan iznāk ļoti nekomerciāls, trūkumā un visi vienādi nabagi (krutie nedaudz mazāk nabagi) un neieinteresēti ne tikai komerciālā, bet arī jebkurā citā attīstībā :>

Un tad vēl Intara pieminēto savrupību iesaistot, nekāds komunisms no bleck metall nesanāk! Hmm, un gan jau ir arī bleck metall ar izteiktu ievirzi uz pieminēto "ideoloģiju"!
0
^ google saka, ir ir: Red and Anarchist Black Metal (RABM)
0
^^
Doma tāda, ka true black metal ir ļauns kā komunisms.
0
Ja aizgājām līdz anarhismam (ar komunismu gan nekāda sakara), tad zinu gan pāris grupas, kas dēvēja sevi par anarchist black metal. Šis albums ģeniāls:
www.youtube.com/watch?v=xQS73sLadfY...
0
Komunistiem jau arī augstākā "laime" ir anarhisms. Kad vairs nebūs nepieciešams pārvaldnieks. Nu kaut kad tālumā, pēc ilgas un diktas strādāšanas. Nu tad, kad visiem viss būs pēc vajadzības un visi būs laimīgi beidzot! Tik nekādi nesanāk tikt tālāk par padomēm :D
0
Anarhisms jau savā būtībā ir diezgan liela utopija, komunistiem tomēr vairāk uz reāliem projektiem ir tendence.
0
Cilvēces pašreizējā attīstības līmenī jā - anarhisms ir visnotaļ liela un tāla utopija.
0
Ukrainas sabiedrībā raksturīga anarhija tādā formā, ka tur sabiedrība visefektīvāk darbojas uz kopīgu pašiniciatīvu, bet lietas bremzēties sāk tur, kur kāds grib uzmesties par priekšnieku.
0
^ tas jau darbojas līdz brīdim, kad sabiedrībai sāk trūkt vienota skatījuma uz lietu vai atrisinājuma metodiku - katrs sāk vilkt deķi uz sevīm un gala beigās kādam ir jāpieņem lēmums ar ko arī anarhija izbiedzas
+2
Jautājums, vai sabiedrībai vienmēr jābūt vienotam skatījumam uz kaut ko. Klasiska situācija bija pirms 2.pasaules kara, kad lielā daļā valstu, sākot no Vācijas, Itālijas un beidzot ar Latviju, Lietuvu pie varas nāca vienotāji un sakārtotāji. Diez ko labi tas viss nedeidzās
+1
Vienotais Skatījums ir tāda pati utopija :>
+1
… un, kā Vainamoinens pareizi norāda, lielākoties tā Vienotā Skatījuma utopija pārvēršas par kaut ko pretēju tam, kas bija sākumā domāt :) Piemērā ar Ukrainas sabiedrību ir tā: kad ukraiņu valsts un sabiedrība ir zem eksistenciāliem draudiem, tad visa sabiedrība darbojas izcili efektīvi. Kad sāk iet drusku labāk, tad parādās «Kremļa aģentu» meklēšana savā starpā, pie kam bez kādas praktiskas jēgas, tikai diršanās pēc.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas