armijas zābaki
0
Kur Rīgā var iegādāties armijas zābakuss?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
patriotaa tallinas ielaa labu labos
0
tallinas ielaa. un preciizaak? pie kuras ielas..
0
tallinas un Meeness ielas krustojumaa.
0
hmm a vinjas maz krustojas? peetiija oto kartee.. tur nekrustojaas..
0
nu labi - taa bija padjobka
0
=)
0
bekon tas ir neganti man domaat shitaa maniities :)
0
nu ej pa tallin ielu no 1 gal liidz otram gan atradiisi
0
bombermanaa,
bet nez, sakot ka sux,.
ir vel yz caka, veicis,.
parasti skatlogaa izlikti, nez kaa tagad, bet jaabuut,.
netaalu no paladioma,.
adresi neaceros, neskatos uz cipariem :D
0
var vel pasuutiit no polijas
on line shop
cena no 30~40 ls
zlotos ~300

rockmetalshop.win.pl/
0
tas veicis ir Caka 39, saucas Sabo.
0
Labus zaabakus viegli neatradiisi.., xex tapeec taa jau ir ka kad atrodi tad arii veertee tos un baigi patiik taadas lietas ...
0
boberaa piraatiskie zaabaki
0
Es pirku no viena veca kurs tos ved no Vaacijas pa 20 ls normaali armijas kerzi!!! Varbuut veel var dabuut!!
0
Patriota zabaki ir pasi debilakie zabaki kadus vien var nopirkt, tikai loxi pa pilsetu staiga ar patriota pirktiem zabakiem, meza darba vini der, bet nejau pilsetai, tie kas vinos staiga pec tadiem celtniekiem izskatas, labak biki vairak (sakot no 25) samaksat, un nopirkt kartigus Martinus un staigasi 3 gadus bez problemam, un pec 3 gadiem tikai zoli nodiluso parsut vajadzes pa 5 ls gabala

A vel var no vecajiem zabisiem iznemt metala purnus un pasutit kada firma lai sasuj ar dzels purniem labu labos, sakot no kadiem 40 var jau sakt domat, un no kadidem 80 kautvai savu bildi piesuj klat
0
a latvija martinus vispar var dabut?
0
Gribas armijas zaabakus - ej armijaa :))))
0
man maajaas riktiigi zajebis zaabaki.smuki.a nevelku tapeec ka paaraak gara istiishos.tie paareejie cilveeki taadi mazinji padevushies man apkaart.
0
nezinu nezinu es patriotaa pa 15 ls dabuuju zabakaus ideaali jau otrais gad gan pa visaadaam celtnieciibaam gan visur valkaati nesuudzos a armija mani izbraakjeeja
0
njaa, es ar pa 15 Ls nopirku...shamiem nekaadas vainas
0
man ar ir pa 15Ls nopirku tos otru popularos, baigie mesli 45Ls kakjim zem astes, pat sezonu nenovilka! ja kas patriota ir zabishi lidz celim pa 44Ls! ja kas bombera visi ir zhiidi :)
0
es zaabakus pirku Patriotaa, tad sanaak, ka esmu lohs un celtnieks (kas vainas buut par celtnieku?). redzi, Janka, ir divu veidu matainie - tie, kuri klausaas metaalu un tie, kuri pozee - tb staigaa kaa mietu pakaljaa dabuujushi, visaadus metaalus sev rinkjii sakarinaajushi (veel zaabakus apsitushi ar blekji u.c.). tu viennoziimiigi piederi pie tiem otriem.
0
heh, bombera zabaki izvilka apmeram 5 meneshus un taka vasara pirku ari biezi nesanaca nesat :(
0
mjaaa! celtnieki rulle :) bet tie "neceltnieki" ka lai shos nosauc, laikam nereali sukaa! es domaju visiem pozeriem shis buus skaidrs! jus sukajat desu! :) paldies par uzmaniibu!

PS:un tagad es ieshu nokauneties, jo es slikti izteicos par dirshanos(un to ari tiko izdariju)
0
a man patik tie zabiishi, kas ir katram otrajam.. salidzinot ar bombera zabakiem man vinji velk jau 4meneshus ilgak un netaisas plist vel ilgi.. un smuki ar :)

vampir man mamma nodeva sveicienu no tevim kakad te paris dienas atpakalj - paldies! :D
0
Cik var jautāt vienu un to pašo? Šī tēma tiek pārspriesta jau kuro reizi!
0
talinas ielaa ir patriots. talinas un caka un jaa iet uz to pusi kur nav briiviibas iela
pa 15 - 50 var nopirkt ahuunus kerzus es jau otru sezonu neesaashu. tagad tik koziks jaa iepeerk
0
dunkelheit: Ja tev ir čeks, vari iet apmainīt.. jo pretenzijas par apaviem vari pieteikt 2 gadu laikā (ja pirkts sākot ar 2003 gadu)
0
Ta kaada atshkiriiba,celtnieki,mart... ir zaabaki!Kuri tad ir visatbilstoshaakie un normaalaakie?Tagad tieshi kraaju naudu,gribu pirkt,paluuru uz shiim diskusijaam,un galiigi apjuku...!
0
man ir celtnieku :P
0
Bet kaadi galu galaa ir labaakie zaabaki ???
0
Nau jau taadi labaakie, sliktaakie. Vienam patiik shis vienam tas. Man piem. patiik New Rock zaabiishi, bet vinji tik sasodiiti daargi, ka visa apetiite uz vinjiem ir sabojaata. Bij vienu briidi patriotaa baigi smukie franchu armijas zaabiishi, bet chuhshsh, vairaak nava.
0
Uz Barona un Gertrudes stuura ielas ir vaikals kuraa paardod zaabakus. Nez, vai kaada kvalitaate bet no aarpuses dazhi izskataas tiiri taa neo.
0
Uz Barona un Gertrudes stuura ielas ir vaikals kuraa paardod zaabakus. Nez, vai kaada kvalitaate bet no aarpuses dazhi izskataas tiiri taa neo.
0
Vislabaakie ir vaacu armijas zaabaki,(kaa man) he he!!!
0
Man ir dāņu armijas zābaki. Baigi labie.
0
Vai kaads nezin, kur lai dabuun latvijas armijas zaabjus vai jebkaadus citus, iznemot tos patriot zabiishus.?
0
Varbuuut tu nezini, bet Latvijas armija zaabakus nerazo!!!! ;)
0
Stipri apshaubu, ka piem., daanju armija razho zaabakus :D Kurpnieku rota :D
Starp citu, agraak valkaaju Latvijas armijas zaabakus - lai arii ne sevishkji izskatiigi, tomeer baigi labie bija, 6 gadus nogaaju.
0
Vislabaak ir nemt 2paarus tad katru dienu maina-nodilst leenaak!
0
maneejie ir jaalaapa
0
Ar ko laapiisi?
0
tallinas un Meeness ielas krustojumaa.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas