folks
0
nu, un no shitaa ko juus man vareetu ieteikt?:) bet taadu diezgan tiiru folku gribeetos, bez kaut kaadiem tur blacka piejaukumiem..
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
mode, mode, mode :}}}}
0
Vai tu meklee tiiru folku vai folk-metal?
0
var arii buut tiirs folkmetaals:)
0
no savas puses vareetu tev ieteikt taadu Raudants! un ta veel man patiik Tenhi, gluzhi folk metaals nava, bet taapat labi!
0
kaadas tautas folku? btw, aizej uz Upi, tur visvisaadu folkgrupu diskus var iepirkt..
0
abi zinaami..
0
Skyclad, Korpiklaani, Finntroll, Pentagram/Mezarkabul, Cruachan, Tyr, In Extremo
0
Kas tad te ir? Tas folks un folkmetaaals ir kritusi par kaadu modes lietu tagad???
0
Sen jau taa ir modes lieta Vai tad tu neesi pamaniijis?
0
Nee, es esmu pamaniijis, ka kaadu labu laiku ir atmodies un 3 reizes speeciigaaks augssaamceelies death metal - veel extreemaaks, smagaaks, brutaalaaks!!!!
0
Storm - viņiem ir tikai viens albums (Nordavind), bet nu briesmīgi labs. Cruachan. Metsatoll u.c.
0
Tas anoniims biju es domaats:)
0
Storm ja kas esot veel aarii demo. Un kaads galu galaa te ir topic folk, vai folk meral?
0
jaunajaa Hate Forest albumaa ir jaukas ukrainju folka atkaapes ;)
0
Mī un žē, labi, ka par slāviem atgādināji :) Viņiem takš daudz un dikti labu folk/pagan bandu...
0
Phe,he...$uudru banda;p ULTRA BLACK FOREVER!!!!!!
0
:)
0
Windir tiiri ciesami visi 4 albumi , seviski peedejais
... iesaku
0
Savādi, ka neviens nav pieminējis Vilkus un Iļģus.
0
Ko tur daudz reklameet. Kas gribees pac atradiis.
0
NATO
0
Gribu visiem atgaadinaat par pasaakumu RTU 1. apriilii, ja vien tas nav kaarteejais apriilja jocinjsh.
0
nomerinaashu Juodu. es biju uz Vilku un Vilcenju koncertu par godu izsuutiitajiem latvieshiem. biju vieniigais cilveeks zem vecuma grupas - 30.
ilgji... hmm par vinju darbu "Speeleeju, dancoju" uzrakstiiju darbinju (maajas domrakstu) kaa pieklaajas.
arii Peeteris Kvetkovskis atziniigi izteicies par sho veikumu (Rainja lugas aranzheejumu).
0
no "speeleju dancoju" viss vairaak patiik 15 dziesma, ja kads gribetu, sanaktu tads labs folkmetaals, ja partaisiitu. Musu pasu Skyforgera "zobena dziesma" arii tiri labs diskas.
0
sajaucu " speeleju dancoju" patika 16 nevis 15 dziesma .
0
Viedajam Vaidelotim: Es savukaart biju uz Vilku peedeejaa diska prezentaaciju pirms pusotra gada, zaalee vismaz 50% ljauzhu bij zem 30. So what? :)

Iljgju "Speeleeju dancoju" gan taa iisti pie duushas neiet. Paareejie gabali gan kaartiigi sper pa dibenu.
0
nu jaa tur jau tas teemas taadas religiskas, bet man arii sakumaa besiija bet veelaak iepatikass. Isti jau nepatiik ka tur visu meeginaats modernizeet, Bet nu pie velna var jau dabut "zobena dziesma" un aidaa ...
0
Ilgi jau ir folk/roks, tas nav iisti tiirs folks par kaadu gribeeja Eeena (Shadow) runaaties, bet vai taapeec vinni ir slikti, nebuut nee!
0
2 Pagāns: Nesaklausu Iljgjos nekaadu roka piemaisiijumu. Apgaismo luudzu, kuraa gabalaa un kaadaa viizee tad izpauzhas Iljgju "folk/roks".
Ir gan dzirdeets, ka jamos deevee par post-folku.
Jebkuraa gadiijumaa, domaaju, ka taadu tiiru - autentisku folku atrast buus pagruushi. Laika gaitaa mainiijushies ij meldinji, ij vaardi, ij pashas folkloras noziime.
0
Ilgos izmanto taadus instrumentus kaa bass gitaaru un bungas, kaut kur dzirdeeju ka tas ir folk/roks, bet roks laikam, jau manis diviem piemineetajiem instrumeniem, bet neesmu taads speciaalists, post/folks, varuut ar, kaut kaus jau uz to pusi velk...
0
paklausās tak kādreiz kā mūsu folkloras kopienas dzied
0
manpersonigi patik viru kopa vilki
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
edgarsrakovskis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas