Drēbītes
0
Man interesanti,kā kura uztverē jāģērbjas matainajiem?! (meitenēm/džekiem)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kaa grip taa geerbas, nav ko sevi ierobezot
0
kaa jaagjeerbjas un veel vareeja apjautaaties kaa jaaizgjeerbjas :D
0
Tā lai izskatītos pēc matainā :p
0
īstenībā stulbs jautājums :P
0
Raudaat vai smieties, taads luuk ir jautaajums.
0
smiekli caur asaraam
0
Ja....divains jautajums,bet prikola pēc (ja galigi BORING) var padiskutet!
0
Nedaudz iebraukshu sviestaa, bet... ja man shaadu jautaajumu uzdotu kaads, kursh nu teiksim tiko saacis intereseeties par metaalu, es teiktu... vai nav vienalga. Geerbies peec izjuutaam... naaks laiks, naaks sajeega. Bet njemot veeraa populaarus tekstus, par to kaa kaadam besii aaraa shitaadas vai sitaadi... nu sorry. No taa jau rodaas taadi gudri jautaajumi. Arii pats esmu diezgan aprobezhots, un labpatiktu redzeet vairaak matainus purnus koncertos, bet nu nevienam nematainam pa muuli neesmu soliijis un dialogaa arii neesmu atteicis. Peedeejais piemeers bija par ortu cilveeku kategoriju, tiem kas apkaart auro par to cik ljautinji ir debiili un aprobezhoti.
0
Neuztraucies Spidala (jautrs vārdinš:), par mataino nekļūst dienas laikā!
0
Gan jau izdomāsi (ar laiku) kā tu gribi ģērbties!
0
Vajag skatīties, kas piestāv tieši Tev. Bieži paiet ilgāks laiciņš kāmēr atrod. Bet ģērbšanās vispār galīgi nav mana kaislība un specialitāte.
Nolietotas ādas bikses ar izbuktētiem ceļgaliem izskatās slikti.
0
Mani gan visiti tie "jaa-" kaitina...taadelj NEVIENAM NEKAS iespeeju robezhaas nav JAAdara! Tas attiecas arii uz apgeerbu...
0
es uzskatu,ka jaageerbjas ir melnaaa
0
Es tavus uzskatus apssaubu...
0
Atrast savu apģērbu un justies tajā visērtāk - tas ir galvenais. Krāsa ir katra personīgā izvēle.
0
Ssitik debiila lapa nav redzeeta(dreebiites)!!!
0
Vareetu uztaisiit sadallu - apakshbiksiites, buutu veel debiilaak.
0
Trusikos un gumijniekos! Jāģērbjas. Rītā pēc Jāņu nakts...
0
manupraat iisti riktiigi tie cilvinji nav kas izdomaaja shito meeslu par dreebiiteem Domaa ja choms nodzen pauri vnjsh uzreiz ir SKINS?
0
viens stulbs jautājums:
"kur var nopirkt ska bikses??"
:D:D kaut kur vecrīgā vai rīgā pārdodas??:DD
0
pārdodas tikai maukas!
un kas tās par ska biksēm? es tādas nezinu.
0
es man lieks zin kā izskats viens smuks ska biksits... ne tādas rūtainas? neizmirsti nopirkt vēl ska kediņas, ska džemperīti, ska maiciņu, visu visu ska ska ska... un kura ir ska pilsēta? BauSKA!!! tev tagat uz turieni jāpārceļas...

0
es piekašņāju bikses ;(
0
jaagjeerbjas ir dreebees.
nu, var jau meegjinaat kopeet mani- Gucci, Versace, D&G.tikai tad gan es skrieshu klaat un sadoshu pa muti (cjataa). tacju ne jau dreebes nosaka piederiibu, jo atceries-galvenais ir tunelis aanusaa.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas