Paradis Lost Riigaa
0
nu ko baumas ir apstiprinaajushaas - iznaakums pat pozitiivaax nekaa es gaidiiju: www.paradiselost.co.uk/gig_dates.asp...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
pardon - Paradise (aiz sajuusmas jau rokjeles triic)
0
YES!
0
Redzēt Paradise Lost un nomirt laimīgam!...
0
Kad tad Paradide buus Riigaa
0
19.decembri! beidzot! :)
0
ljoti jauki, ljoti jauki :))))))
0
cik maksā ls?
0
Paradise Lost Riigaa??? Vai tieshaam??? AAAARRRGGG!!! Doom/Gothic!!! Hail FOREVER!!!
0
Kas organizee koncertu?

Es buushu pirmajaa rindaa ar bangeriem un atbalstiishu druumos dievus Paradise Lost!!!
Veel tikai vajag ataicinaat My Dying Bride, tad vispaar vareeshu mirt pilniigaa bezceriibaa!!!! :)

Saakas jauna Doom eera!!! Hail Sadness and Desolation!!!
0
interesanti tikai, ko ta šie spēlēs... ja būs no jaunajiem albūmiem, tad nekāds briesmīgais DOOM nebūs :)))))
0
Galvenais nav jaunie albūmi, bet ideja vispār:)
0
baigais jau nu dūms. Visprastākais Depeche Mode. Un nē, PL jau nav izpārdevušies.
0
Nu, come on! Labi, muuzika ir diezgan popsiiga, tachu savu ideju PL nemaz nav zaudeejushi. Visumaa,es esmu pret tik radikaalaam stila mainjaam,tomeer PL man ir vieniigais iznjeemums.

Tik un taa, MDB ir man vismiljaakaa grupa :)
0
Nu supppper, mana favourite band visos laikos beidzot Rīgā. Arī labs laiks, droši būs jaunā programma un jaunais buņģieris Jeff Singer (ex- Blaze)
0
URRAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
popsiigs, nepopsiigs... nu nepatiik - neej, vai nav po kas ir paardevies un kas nee?
manaa skatiijumaa taa taapat palix manaa top 10 labaako grupu saraxtaa
0
Es skatos, te daži tik izlepuši, ka var atļauties kritizēt. Baigi bieži pie mums kautkas brauc?! Katru sestdienu?!
0
kaadam ir zinjas par biljetem? cik maksas un kur iepirkt?
0
Ja kas, man ar incē, cik maksā un kā tur ar laikiem..
0
Piekrītu Tres^ viedoklim. Nav ko dirst. Paradise Lost ir iespeejams lielaakaa legjenda no metal,kas pie mums ir bijusi(ja neskaita kanibaalus, Sepulturu un Overkill).
0
Tieši tā!
0
Nav nikā labāka pasaulē par "Shades Of God".
Bet arī pēdējie viņu darbi ir labi - kā nekā, Sisters Of Mercy man arī ļoti patīk...
0
opaa! forshinji! varees beerniibu atcereeties, kad man shitamaas grupas muuzika baigi iepeera:)

Flaying par iesildiitaajiem!!! LOL
0
Viena no manām mīļākājam grupām, sevišķi "Icon" un "Draconian times". Diemžēl arī viena no tām, kura visradikālāk novērsusies no sākotnēji spēlētā un ne uz labo pusi. Sisters of Mercy man arī ļoti patīk, tikai tas, ko Paradise Lost spēlē pēdējos albumos (cik nu es viņus esmu dzirdējis), nevelk pat līdz Sisteriem. Bet nu jebkurā gadījumā, ja viņi patiešām šeit būs, varētu jau aiziet apsavērties.
0
Skjiet, ka iesildiitaaji vareetu buut zviedru Waterdog. Tikko nedeelju pie vinjiem pavadiiju, un taada informaacija bija kautkur ienaakusies.
0
Varbuut kaads zina, kur var nopirkt biljetes, ja jau var??? Ceru, ka vairaak par 15Ls jaateeree nebuus!
0
nav veel nekur nekas rakstīts par biļešu pirkšanu, pat ne par to, kas īsti organizē :) bet tā kā igauņiem apmēram 10ls + tur ne tikai PL, tad ap to summu varētu būt, ja ne mazāk...
0
Biljetes buus naakamnedeelj. Organizee tie pashi igaunji, kas Green Christmas festu. Iesildiitaaji - Loom (EST), [O3] (EST), Crowd (LV), Waterdog (SWE), nu un protams - PL.
Riit afishas nodos tipenee, tad jau driiz paraadiisies...
0
Pirmaa oficiaalaa informaacija no organizatoriem:

tickets:
until 28.11 6 lvl
29.11-18.12 9 lvl
at the door 12 lvl
tickets from all sellig places of Biļešu Paradīze
and from internet www.bilesuparadize.lv

3.
Support bands:
Crowd (lat)
Waterdog (swe) + special guest - Chupes
[o3] (est)
Loom (est)
0
wtf ir šitie "iesildītāji"? Chupes? No Fabrikas?
f**king s**t!
0
Chupes no Fabrikas iesildiis Paradise Lost???????
Nāvi zaimotājam!!!!!!! Sitiet tādus cūkas!!!!
Unite for unholy war against that bastards!!!!
Lai Sātans ellē mūžam vāra viņa kaulus!!!!
Kaut kāds bezpreģels!!! Esmu ārprātā!!!!!
0
Igaunju grupas izveeleejaas organizatori, Crowd laikam piespeeleeja Guntars Racs, Waterdog arii caur igaunjiem, un vinjiem ir sadarbiiba ar Chupesu, un tas ir ljoti ljoti taalu no fabrikas un taa, kas notika fabrikaa...cik tad ilgi staigaas ar fabrikas ziimogu...
0
Šozaher? Kāda vēl fabrika??? Da tos fabrikantus vēl šupulī vajadzēja nošaut, nevis laist Paradise Lost iesildīt!!!!!!!!!!!!!!!!

Pie tam kā special guest! A bises pie ieejas dos?????
0
Raču arī šupulī vajadzēja nošaut...
0
Ne jau visa pasaakuma special guest vinsh buus, bet Waterdog - noraus paaris gabalus kopaa un viss.
0
Whatever.
0
Nu BLE izcuukojushi pasaakumu, taads supports,... tikpat labi pirms CC vareeja Detlefs speeleet, haa haa.....
0
Nu gan suports visnejēdzīgākais, kāds vien var būt!~
0
gudreļi atradušies - brēkā ne par ko.
būtu priecājušies, ka biļetes tik lētas :))
0
Nu cik var aplikt to nabaga Chupesu. Nav jau nekāds dižais muzikants, bet piedalīšanās fabrikā taču nenozīmē, ka esi sasmērējies ar sūdiem, ko mūžam nenomazgāsi. Nevajag par to pārāk saspringt un tiešām jāpriecājas, ka biļetes ir lētas.
0
Njaa, kaut kaa nejeedziigi ar tiem iesildiitaajiem. Ja pa visu to laiku alus jaadzer (nekaa jeedziigaaka,ko darit, droshi vien nebuus, tad nevar zinaat, kaada kondiicija uz PL uzstaashanos jau buus :D
0
Atsilditaji, es teiktu.
0
ParadaiseLosteri saks ... pat gotiskais roks (aka HiM) ir cienigaks ... Jautajums. PL ir roks vai metals anyway? :)
0
Brutal_soul, neviens jau neuzspiez tev klausiities vinjus-es piemeeram veel joprojaam sev nevaru piedot neirashanos uz CC, taa ka gaidat mani...=)))
0
brutal_soul.. sakotneeji bija kkaads tur dooms, tagad kkaads tur roks.. lol
0
Sākumā bija Paradise Lost,. kas spēlēja doom. Pēc tam bija Paradise mode jeb Depeche Lost, kas izlaida "One Second". Un tad pop-roks, kas izlaida Symbol of Life:P:P:P
Bet anyway, viņi ir ļeģenda, un leģendas katru sestdienu krogos nespēlē, lai varētu ignorēt:)
0
Es esmu nikns kā velns!!!! Kaut kādi smerdeļi iesildīs Paradise Lost??!! Nāvi zaimotājiem!!!!! Chupesu iedarvot!!! Un arī Waterdog pa dirsu!!! Visur citur pasaulē Paradise Lost iesildīja normālas grupas kā Atrocity. Aber pie mums kaut kāda herņa!!!! Kas notiek??? Man nemaz negribas iet tagad, jo koncī par sevi varu negalvot.... Chupes... Kretīnisms....
0
laikam tie orgazinatori redzeejushi ka chupam garaaki mati biki kaa standarta cilveekiem domaa ka vinjsh i baigaakais metaala zaagjeetaajs
kjiiselis jau kreftiigs vais pat negribas uz konci iet taa jau naudas galiigi nav
0
Paklausījos es pāris dziesmas no iesildītāju grupām un man radās pāris jautājumi...

Cik sapratu pasākumu organizē tie paši Igauņi - OK
Par grupu dalraidi arī neko neteikšu - tā teikt katram savs, BET...

Kurš bija tas, kurš izvēlējās tās iesildītājgrupas priekš PARADISE LOST....??????

Cik zinu citreiz tā saucamā headliner grupa vainu pati izvēlās iesildītājus vai vismaz tos akceptē...

P.S. ja netikšu uz šo koncertu - pats sevi vairs necienīšu :))))
0
Cik zinu, šoreiz iesildītājus izvēlējās organizatori igauņi, un tā kā Chupes ir iedziedājis pāris Waterdog dziesmas latviski, tad Waterdog un viņu izdevēji uzstāj, ka tās ir jānomočī dzīvajā pirms izdošanas. Ar sviestaino fabrikas karaoki nekāda sakara...
0
Mļe, tos iesildītājus taču metālisti vienkārši nolinčos. Un es piedalos.
0
nevajag taa nodirst tos kas iet uz fabriku...jaa, es piekritu ka nav interesanti skatities, un lielaakaa dalja no vinjiem ir stiligie kroplji,bet ir ari pozitivas lietas...es savas grupas vokalistu sutishu uz nakamo fabriku, jo tur maaca dsziedat par brivu...vokaalaas stundas tam dzhekam par ljaunu nenaktu...
0
stulbums jau tai fabrikaa ir taads ka tas viss ir tik paarkomercializeets ka pretiigi metas
ja arii kaukas cilveekveidiigs tur aiziet ta vinju pa klaunu uztaisa un ja vinjsh pukt pretii ta sameklee kaskji lai izdziitu aaraa ar floidu taa bija
0
tas diletantu ceha pārstāvis publiku nevis iesildīs, bet atsaldēs
0
KILL THE BASTARDS!!!!!!
0
EDENBEAST kaadeelj tu savai miiljajai taalajai meitenei aatraak neteici shokeejosho zinju par Paradise Lost viesoshanos?! es te gandriiz trieku kjeeru aiz laimes!!! lai tur vai kas bet es gribu vinjus redzeet!!! tiekamies pirmajaa rindaa:)
0
Ja Tu tur būsi, tad arī Edenbeast tur būs, neskatoties uz kretīniem, kas iesilda Gothic Metal dievus.

Forever at Your feet i rest my passion, my Dark Queen....
0
IMHO, un tikai IMHO - Atrocity velk uz atsevišķu konci. Pa manam, pēc Symbol Of Life Paradise Lost ir nokrituši krietni zem Atrocity līmeņa... tā kā tur vēl jautājums, kam kas būtu jāiesilda:P

Tas i mans viedoklis.
p.s. paradise lost "true faniem"
Pa lūpām nesitiet. Pa aknām arī nē. Pretošos.
0
Būs jau labi!
Bet Atrocity diezgan daudz atšķiras no Paradise Lost, tāpēc es vispār neuzņemtos salīdzināt kādus līmeņus!
0
Nju ko ta jau laikam naaksies Braukt!
Sagaidiet no Liepaajas Autobusu :PPPPPPPP
0
No kurienes tad ir šis info par tiem kretīniem, kuri iesildīs PL? Viņu mājas lapā vispēr vēl nav info par support grupām. Bet, tomēr, kādi monstri viņus iesilda ārzemēs - Cathedral, Atrocity, Leaves Eyes.... Ja pie mums viņus neiesildīs kāda normāla grupa... FBI un Biļešu serviss arī klusē par koncertu. Vienīgi ir pieminēts GREEN CHRISTMAS Igaunijā... Ja kāds zin ko vairāk, tad lūdzu ziņojiet, laiks negaida...
0
Ārprāts, es ielīdu Waterdog mājas lapā un... jā, konci viņi čakarēs... Nu ko, brāļi un māsas, parādīsim viņiem, ka latvju melnās metāla sirdis spēj parādīt savu attieksmi pret tādiem mērkaķiem...

Iespējams pēc tam viņi vairs te nebrauks un nesmirdināsies... unHoly War!!! The Rebellion must go on!!!
0
beldegir:) tā jau ir. Godīgi sakot, es nezinu, kas latvijā varētu šamos sildīt.. nāk pratā nosaukumi tipa Heaven Grey..:))

Edenbeast - tak ņem līdzi pomidorus, lai i ar ko mest:P
0
Nevis pomidorus, bet gan tomātus! Un labāk nevis tomātus, bet gan akmeņus!
0
Patīk kādam vai nē, bet uzskatu, ka vienīgā grupa Latvijā, kas lieliski piestāvētu PL koncim ir Dzelzs Vilks!
0
Edenbeast - pomidorus, es labāk zinu:P tomātus ēd, ar pomidoriem met.

beldegir - nu, labāk būtu nekā tas chupa-chups vai kā viņu tur:D.
0
he he jaasaak laiciigi puudeet olas kuras skiidiis uz chupesa giima
0
Vai kāds nevarētu tam Chupam pateikt, lai palasa šito visu? Varbūt nobīsies un atbrīvos mūs no savas pagodinošās klātbūtnes koncertā.
0
Jāiet lasīt akmeņi, laika nav daudz.

čupačupsam beigas... he, he he. Olas jau pūdējas...
0
varbūt vienkārshi mazliet nokavēt un neredzeet iesildiitaajus? nesabojāt visu prieku?...
0
McSweet! tu piemineeji autobusu no liepaajas? kur kā kursh organizee? es ar jums!!! obligaati!
0
Atvainojiet, bet kur tanī biļešu paradīzē ir tie Paradise Lost? Pie 11. decembra tur nekas, izņemot vokālo grupu Cosmos, nav atrodams...
0
nu a vot tas tieshaam ir pretiigi (par tiem iesildiitaajiem) man nelabi ap duushu sametaas izlasot sho vaardu c.. cchhch.. .chh .. bljeee nevaru!!! saaku lasiit komentus no beigaam un nevareeju saprtast par ko visi taa lamaajaas ... a bet kad sapratu .... te nu es pievienojos - jaasabradaa nahuj shitaadi iesildiitaaji lai zin turpmaak. un blje ko tur vispaar dara izdzimtenis G. RACHSH? vispaar skumji...
0
Stonerosis, vinji speelees 19.dec... :))) un vispaar biljeshu paradiizes kases ir arii aarpus virtualitaates. lol. vnk varbuut veel nav ielikts.
0
ak jaa, shitas plakaatinjsh skaitaas. es gan veel nekur neesmu redzeejusi.
www.basement.lv/?cat=new&article=24...
0
Nu, cerēsim, ka tiešām ir tā, kā Tu saki, un nav vēl ielikts... Kaut gan, ja citi decembra notikumi tur jau ir atzīmēti... ?
Es vienkārši nevaru neuztraukties par ŠO koncertu! :)
Bet speciāli pēc biļetes kratīties uz Rīgu tos 250 km man nav laika, gudriniec.
0
"Šī būs pirmā reize, kad Crowd uzstāsies tik lielas auditorijas priekšā un mūsu vēlme ir šos cilvēkus sapurināt un likt tiem justies karsti! Esam ļoti pagodināti par šo iespēju un mums ir liels gods spēlēt kopā arī ar pārējiem, kas uzstāsies pirms galvenās grupas. Ļoti gaidām pasākumu, lai beidzot varētu dot savas emocijas un mūziku maksimāli daudziem. Domāju, ka neviens nebūs vīlies atnākot uz koncertu laicīgi. Durvis būs atvērtas jau no pieciem vakarā."
(c) Basement.lv

Jā, jā....tiem, kas uz skatuves, būs karsti.Es toč kādu tašu ar pomidoriem paķeršu ...
0
es buushu atkal skaidraa, taa pat kaa kanibaal korpsa koncii!:))))))))))))))))))...
un "super jautri" T kreklinjaa!:)))(ja kaads grib man pa purnu sadot!)
uuuun Chupesam jaaizaarda gjiimis!:))))lai nekunkst uz skatuves!
beeeet...vinjsh prieksh zaljumballles buutu tiiri ok!:)))
0
BIG UGGA!!! help!
atsuuti man uz e pastu savu kontakt taalruni!
badghost@inbox.lv
0
Stonerosis, nu vispaar jau biljeshu paradizes hp bija rakstiitas arii citas paardoshanas vietas, tb citaas pilseetaas.. gan jau ka kaada no taam tev buutu tuvaak (gan jau, ka tur arii biljetes paraadiitos :))
0
1) Biljetes buus saakot no otrdienas.
2) Waterdog nav nekaadas iespeejas sameeginaat taas paaris dziesmas ar Chupesu, taapeec vinji izleema sho kopprojektu atlikt uz naakamo Latvijas tuuri, un uzstaasies bez vinja...
0
Izglāba džekam dzīvību:) Varbūt Crowd arī nāks pie prāta un atliks šo bezjēdzību!?!
0
Paldies Dievam, čupakabra nebūs!!!!! Alleluja!!!! Prise the Lord!!!
Bet Waterdog tik un tā pa dirsu!!!! Vai droši zināms, ka biļetes būs no otrdienas??? I must know!!! For it will be the major event for me in this motha fuckin doomed year!!!
0
Es pablenzu uz CROWD basementā.... Horror...Horror... HORROR.... Es nespēju iedomāties, kas tur notiks.... Nopērciet man kāds, lūdzu, nervu zāles....
0
Edenbeast - Ok, es paķeršu kādu herba stressa paku:))))

Otrdiena - tas ir rīt?
0
:))))
0
Paardevushies bet Lost Paradise un Shades of God is de la fantastico ;)
0
chupa nekaa nejeedz iisteniibaa droshvien pat tiem suuda waterdogiem kauns no vinja palika
0
Masquerade, beidz gudroties... Visas tās pilsētas no manis ir vēl tālāk, nekā Rīga, izņemot vienīgi Cēsis; bet turpu braukt ir dārgāk, nekā uz Rīgu. Vēl kāds cits padomiņš?...
0
stonersosis, kaa tad es tavupraat vareeju zinaat, ka taas visas paareejaas pilseetas arii ir taalu no tevis, a :D?
..nu ja, tad jau tikai atliek no lapas pasuutiit, kad kkas tur paraadiisies.. :)))
0
Manuprāt Paradise var mierīgi bez sildītājiem iztikt.

Zināms ka viņi spēlēs dziesmas no jaunā (vēl neiznākušā) albuma. Palasot vecos Live Reports jāsecina ka uz konci noteikti jāiet, jo veči spēlē dziesmas no praktiski visiem CD. Var apskatī gadu veca konča track list:

Athens, Gagarin 205, Saturday 21 & 22 November 2003

The set list was based merely on the "Symbol of Life" album (what more reasonable?). Luckily they played only one song from "Believe In Nothing" (Mouth) and one from the repulsive "potato release" "Host" (So Much Is Lost). Of course some of the old stuff could not be lacking. Among the songs they played are the following:

Isolate,
So Much Is Lost,
Mystify,
No Celebration,
I See Your Face,
Pray Nightfall,
Symbol Of Life,
True Belief,
Mouth,
As I Die,
Perfect Mask,
Mercy,
Say Just Words.

After a short break Paradise Lost returned for an encore featuring:

Erase,
Small Town Boy,
One Second
Embers Fire
Eternal

Domājams ka šoreiz Symbol of Life dziesmu būs daudz mazāk :)

0
A tev nav bailenis piemeties, ka organizatori būs PL smadzenes paurķējuši un saknes mums nedzirdēt? No vienas puses- ko tāds sūda promoter's var pateikt, bet mūsu laikos jau visādi cirki gadās...
0
Kad sāks tirgot biļetes????? Lūdzu, ja kāds zin, kur un kad... Man gribās uz konci tā kā deg!!!! Biļešu serviss klusē...
0
Brāļi!!!!! Visi uz u/v CENTRS !!!!! Biļetes jau tirgojot!!! INFO www.bilesuparadize.lv
0
edenbeast - kur tu rāvi ka tas kjeems nebuus? es augshmineetajaa adresee lasiiju, ka tomeer:(
0
bilesu paradiizes lapaa ir vecaa reliize...
0
dazji sapnji tomeer piepildaas...
0
Būtu jauki, ja PL nospēlētu dziesmu MORTAL WATCH THE DAY. Paklausījos samplu un man sākās tāds neprāts.... Jā, labi jau viņi ir, bet kāpēc pārtrauca spēlēt DOOM, to es nekad nesapratīšu....
0
Sorry, Mortals watch the Day.... :)
0
Nespēja vairs attīstīties DOOM stilā, sāka atražoties un Gregam (Makintošs, galvenais mūzikas autors) pēc "Draconian Times" uzplaiksnīja milzīga interese par elektroniku mūzikā!
0
Es tikko izlasīju, ka jaunais albūms viņiem būšot pats smagākais pēdējo 10 gadu laikā. Holmss pat teica, ka savā veidā tā būs neliela atgriešanās pie vecā death metal saknēm. Viņiem metāls esot asinīs, jo tagad ir pagājis labs laiks kopš Host un Believe in Nothing. Interviju varat izlasīt PL mājas lapā.... ir ko padomāt.....
0
Nu ja. Es jau ar labprāt dzirdētu i Forging Sympathy, i Dying Freedom, i Widow, i Poison, ... Cerības gan nekādas.

Kāpēc gan viņi nevarētu pārtraukt spēlēt to, kas ir jau atspēlēts. Es pat Host uzskatu par tiešām labu albūmu, tikai galīgi citā nišā, pie tam ne tuvu kā DM kopiju. Visnejēdzīgākais albūms manuprāt būtu Believe In Nothing, dziesmas pilnīgā bezsakarā iet, lai arī ir atsevišķi izņēmumi. Symbol Of Life jau gandrīz līdzīgi aizgāja (Erased un Self-possesed ir labi piemēri, kā nevajag spēlēt), bet nu pēc BIN negaidīju, ka viņi sāks atgriezties atpakaļ. :) Icon tā arī paliek viņu lieliskākais veikums - kā uzliec tā līdz pēdējai dziemsai klausies ar mirdzošām actinām. :)

P.S. Abet tā biļete uz standarta Biļešu paradīzies dzeltenā papīra man galīgi nepatīk. :)
P.P.S. Mortals Watch The Day pieminēšana atgādināja man skaļi uzgrieztu Pity The Sadness un dziedāšanu līdz: mornings calm, inside I cry... sunlight greets my open wounds, mornings light reflects the doom, my soul is free, it lives again to roam alone in darkness... morning. Ehhh. Nostaļģija. :)
0
Njā, nostaļģija... Atceros senos laikos divreiz autobusu uz mājām nokavēju klausoties "Icon". Nespēju izslēgt disku tā vidū.
0
gan jau nospeelees arii say just words
0
Cienot dazzus cilvekus un megginot vismaz piennmet, ja ne saprast vinnu gaumi uz dazzaam lietaam, es nevelos izteikties par sso gaidamo pasakumu, bet ja nu tomeer tad **** **** **** **** **** **** **** **** **** ***!!!!!!!!!1 Paldies, salieciet vardinnus passi!
0
Bļāviens! Nu ja nevēlies izteikties, tad arī neizsakies nevis liec pilnīgi bezjēdzīgu un ambālisku tekstu.

Bet varbūt teu tā ir standarta atbilde "pasākums/koncerts/grupa ir ... (lasītāj, dauzpunktu vietā ieliec dajebkādu vārdu pēc savas patikas)"?
0
Come on!!!! Jūs maz zināt ka pēdējā PL relīze bija PL at BBC, kur viss sastāvēja no vecajām, niknajām dziesmām? Un paša Holmsa apgalvojums par atgriešanos pie daudz smagākas mūzikas??? Esiet tik labi un ielieniet viņu mājas lapā, tur viss rakstīts. Eternal support!!!!!

Runājot par iesildītājiem.... Dzirdēju CROWd sinepēs.... Pilnīgs sūds, kaut kādi idiņi. Ja kas, tad viņi arī dabūja sinepju balvu, kas tad arī ir par iemeslu, ka šitie kretīni iesilda PL. Interesanti, ko par to teiks mateinie koncertā????
0
"Un paša Holmsa apgalvojums par atgriešanos pie daudz smagākas mūzikas???" - droši vien būs tāpat kā Hetfielda izteicieni par atgriešanos pie Metallica saknēm :DDD Visas grupas pēdējā laikā apgalvo, ka viņu jaunais albums būs "pats smagākais", "atgriešanās pie saknēm", un kas tur rezultātā vairumā gadījumu iznāk, ir labi zināms. Tā ka nav ko sevišķi cerēt, pozitīvu piemēru ir ļoti maz.
0
Man gan šķiet, ka Paradise Lost gadījums ir mazliet atšķirīgs. Kopš visai dīvainā "Host" iznākušais "Simbol Of Life" man nemaz tik slikts nešķiet, piemēram, tas pats "Small Town Boy" ir pat ļoti labs.

Man pilnīgi pietiktu, ja Paradise Lost turpinātu spēlēt kaut vai tādā līmenī kā iekš "Symbol of Life", nozīmīgāks jautājums šeit ir mūzikas kvalitāte - diemžēl neko līdzvērtīgu "Icon" vai "Draconian Times" tomēr viņi nav spējuši uzražot.

Aber Metallica ar "St.Anger" skaidri apliecināja, ka vārds "smags" nav sinonīms vārdam "kvalitatīvs" :)
0
Man arī šķiet, ka no Paradise Lost vēl varētu sagaidīt ko sakarīgāku atšķirībā no Metallicas. Tomēr izteicieniem liela uzmanība arī nebūtu jāpievērš. Pirms Believe In Nothing iznākšanas Nick vai Greg arī teica, ka lūk tas būšot spēcīgākais (nē, nē, nebija domāts - smagākais) PL albūms. Kas no tā iznāca, mēs paši varam lieliski redzēt. :)

Bet "Small Town Boy" ņemt kā albūma "Symbol Of Life" raksturojošu dziesmu gan nebūtu korekti - lai arī laba dziesma, bet tā tomēr paliek kaverdziesma. Es drīzāk ņemtu "Channel For The Pain" - nu patīk, pie tam brīžam ieskanās pēc vecā tipiskā PL. :) Un lirika... Šajā lauciņā gan visi albūmi ir lieliski. :) Laikam es tādēļ arī klausos PL, kad man ir drūmāks noskaņojums vai jūtos garīgi slikti. Tie teksti kopā ar mūziku veldzē. :)
0
Gan jau būs labi...
0
Edenbeast, kaapēec neteici, ka tu ar biji sinepees?! tu neko man nestaasti! WHY?
0
kas jums pret CROWD tiiri laba grupa, nu vismaz man patiik, un ja dazham nepatiik, tad nenoziimee ka suuds. bet par ieslidiitaaju taadam zveeram kaa Paradise Lost, domaaju gan ka nava pietiekami sherpi, par chupesu nemaz nerunaashu, jo tas jau ir smiekliigi!
0
iisteniibaa IndyGo ar savu medus balvu buutu daudz labaki iesilditaji...ari tapec ka vinjiem bija vairak to balvu(4) nekaa crowd...
0
Selfish Scream (Chupesa grupa) ir daudz smagaaki gan par Crowd, gan IndyGo! Taa ka nekaa smiekliiga tur nebuutu...
0
mez iespeejams, bet jebkuraa gadiijumaa interesanta iesildiitaaju izveele!
0
Black.Widow, es nebiju sinepēs, bet tās redzēju televizorā....ja tur būtu bijis,tad pēc tam sevi necienītu, jo tur spēlēja galīgos mēslus....

Stay dark...
0
YanCi,ko tu atkal lej čugunu? Ja dažiem nepatīk... bet šie daži ir metālisti, kuriem PL asociējas ar Doom/Gothic metal, un tāpēc ir pašsaprotami,ka mēs nekad neakceptēsim tādus lohus kā Crowd.
0
Edenbeast, kapeec tu lamaa Crowd? Vinji spelee normaalos pasaakumos un ieguust balvas un klausitaaju atzinibu, bet tu ar savaam True domaam tik vien smirdiiga dirsaa Depo visu muuzhu spelesi ;)) nu varbuut vel Salamandraa ;)) par tiem grupaam kas speeles ar PL, nu tas ir marketinga gajiens, lai savaaktu daudz publikas, ta kaa lielaaka dalja uz konci ies tikai lai patuseet un padzert alinju, un prieksh tiem vajag lai speletu kaut kas jautrs ;))
0
Crowd iegūst balvas tikai tāpēc, ka daudz paziņu "pasākumu" rīkotāju barā un nekādu publikas atbalstu neesmu manījis (redzējis esmu daudzos končos), tikai pāris draugi klaigā, kas pēc koncertiem kopā dodas dzert ar šiem! Un tā mūzika nav jautra, tā ir smieklīga sliktākajā nozimē!
Ceru, ka metalhedi, kas dosies uz PL parādīs ar skaļu attieksmi savas domas par šo "spēlēšanu" šajā koncī!
Klau, gudrīši, ja jau tiem Indygo ir tik krutas balvas, tad jau varbūt vajadzēja šos pie Cannibal Corpse par iesildītājiem!?!
0
Te nu Tu draugs klluudies! Metalistu starpaa uzturet kontaktus visa pasaule ir daudz vieglak neka popseru starpaa, jo tie cennas viens otru izeest un ielkt klokki konkurencee, bet matainie viens otru atbalsta un palidz. Ja teixim kadai ccehijas gallas grupa var radit kadu iespeju spelet vinnu konnccos vai pat festos (taa arii notiek!) tad ari ir. Taa kaa smirdiigais DEPO var kalpot tikai par pirmo paris konccu atspeerienu un punkts, taa luuk.

Pats esmu sapazinies ar dazzaam eiropas death grupam un vinniem nebutu problemu saorganizet mazu minituri pa savu valsti. Zinu cilveku kas kontaktejas ar vienu tipu, kas organizee palielus metalfestus Ccehija un vinnss teica , ka ir iepseeja speeleet pie vinniem MUTILATE MYSELF. Taa luuk!

Es godigi sakot nekaptu uz vienas skatuves ar PL un tiem meerkakkiem, kas vinnus "iesilda", godiga sakot lielax priekx butu spelet kopa ar Neglected Fields. Jaa, cits staasts, ja te atbrauc DEICIDE un dod iespeeju iesildit, tad jau nedomatu nemaz.

0
Abet es vakar atbilstoši savam garstāvoklim sagribēju noklausīties "Dying Freedom". Rezultāts tomēr sanāca tāds pats kā vienmēr - kā sāka skanēt Embers Fire pirmie akordi, tā arī disks nonstopā aizgāja līdz pat Deus Misereatur beigu akordiem. :) Jā - Icona tas ir spēks. Nu baisi lielisks albūms. Neslēpta sajūsma pie katras dziesmas. Vēlāk uzliku Shades Of God, bet tas tā neaizgāja - šo to skipoju, šo to paklausījos un izslēdzu ārā. Bet Iconas spēks vēl arvien atmiņā sēž. Patīkami bija pēc ilgiem laikiem dzirdēt Christendom - dziesmu, ar kuru man vispār sāka patikt Paradise Lost daiļrade kā tāda. :)
0
nebiju dzirdeejis, novilku, paklausiijos, aizraava, :)
0
Šodien dabūšu visus PL albūmus.... He, he, he.... :) Pity the Sadness!!!!!
0
Me gaidiis Edenbeast aiz stuura :DD
0
Hellhammer:
Nē, draugs, nekļūdos viss, tici man, es zinu, ko runāju, jo pats esmu izbauījis to sviestu uz savas ādas. Rokā Latvijā šāda situācija valda - ja pozīsti rīkotājus tad arī spēlēsi visos viņu un arī viņu paziņu pasākumos, māki spēlēt vai nē! Tā tas ir! Un Crowd šajā ziņā ir labs piemērs!
0
Es savu viedokli pateicu. Ja tu aizstāvi crowd, metalistas, tad ko lien šeit? Ej uz basement.lv. PL neskatoties uz savām stila maiņām tomēr bija pelnījuši labākus iesildītājus. Visā pasaulē viņus iesildīja normālas smagas grupas, bet šeit... Kauns...
0
Es dzirdeeju, ka "Paradise Lost" peectam speelees Ipiķu kultuuras namaa, un vinjus iesildiis "Kantoris 04". Reaali ne?
0
Piekriitu Edenbeast-kauns ka tik labu grupu iesildiis klaunu bars!!!!!!!
0
Pasākuma rīkotāji laikam ar nolūku izvēlējušies tik krasi atšķrīgas grupas 'PL", lai mēs beigu beigās saprastu, ka "PL" ir viena no brīnišķīgākajām grupām ar visām stilu pārmaiņām un agrāko laiku fani neskumtu pēc pagājušā. :)
0
Labi labi Chupes jau ir mieraa, nonjemts no striipas, atliek veel tikai taads siikums kaa Crowd.......
0
Noklausījos visu PL saražoto materiālu. That was some expirience! Patiesībā, viņi nekad nebija zaudējuši savu pamatideju. Forma ir mainījusies, bet sāpe ir palikusi. Vajag tikai to mācēt saklausīt. Man patīk viss no PL.
P.S. visu laiku atrodos depresijā..... tas ir labi..... :)
0
Piekrītu Edenbeast:
"Man arī patīk pilnīgi visi PL albumi un patiks arī visi turpmākie!
0
Nu pa 6 Ls buutu greeks neiet! (lodzinjsh shobriid klausaas Symbol of Life)
0
a nu lūk dažiem pat to pašu 6 ls nav
0
Bleakness: ak jel, shii vecaa un novazaataa patiesiiba...
Ne par to ir runa, bet ja reiz saaki, tad kaadu risinaajumu shiem cilveekiem piedaavaa?
0
Speciaali neklausiishos neko no PL,vienkaarshi koncis buus interesantaaks, un nebuus skrobes ka kaadu gabalu kas iepatikaas shamie nenospeeleeja
0
Edenbeast - k'ada veida depresija?
0
man nepat'ik icon. lab'ak pashi pirmie albumi.
0
jaa un man dikti patiik dziesma "Mystify" :)
0
es jau risinu šo savu problēmu - būvēju mājas
un citiem iesaku nekad celtniecībās nelīst bez līguma slēgšanas citādi var palikt ar garu degunu
un vislabākais variants ir savākt pašiem savu brigādi un tad meklēt darb vismaz ta nav jāklausāas kaukādā svešvalodā maorojošā brigadierī
tāds lūk risinājums
0
Black.Widow

Man ir tāda skaista depresija, Tu jau zini....

I have become so dark, so frail
Nothing can heal me, lift me up to the stars
I cry desolate, choking in lonely hours
Spent in Your curse.... Rest here forever....

Tāda man ir depresija. Pēdējā laikā diezgan episka, jo prāts ir panesies uz MORGION pusi....
0
Edenbeast
URURUURURRURUR vecozēn, skaiti dienas līdz ieplosīsamies iekš to PL priekšnesum! Jāsaklopsē būs atkal daži [X:T:C] :D
0
URURURURUR !!!!! Nu tik būs plosīšnās!!!!! :D
0
Tikko notikušajā koncertā Grieķijā setlists esot bijis šāds. Nedomāju, ka pie mums varētu īpaši atšķirties. Varēja, nu varēja vēlēties ko labāku. :|

No Celebration
Mouth
True Belief
So Much Is Lost
Shadowkings
Erased
Close Your Eyes (jaunā).
Hallowed Land
Mystify
Symbol Of Life
Forever Failure
Red Shift (jaunā)
Embers fire
As I Die
Perfect Mask
Grey (jaunā)
One Second
----------
Enchantment
Say Just Words
----------
The Last Time
0
Man tāds ķecerīgs priekšlikums: varbūt truemetal apmeklētāji varētu uz koncertu doties kopā, pirms tam kaut kur satiekoties?? Varētu aizmirst uz brīdi savas domstarpības un sarunāt, kādu dziesmu izsaukt uz bis u.tml. :)
0
Nu, man šāds setlists ļoti iet pie sirds.
0
Doma nav slikta. Varētu ko sabīdīt. Tikai vajag domāt ātri. Es gribētu dzirdēt LYDIA no ONE SECOND, kā arī Forever Failure un Erased. Starp citu,augšminētais setlists ir perfekts... :)
0
Man atkal labākā PL dziesma šķiet esam "No Forgiveness"; esmu dzirdējis, kā šie vienā 1995 gada bootlegā to spēlē - uhh!...
0
small town boy varētu šamie uzspēlēt
0
Man atkal gribējās, lai Icon būtu vairāk pārstāvēts. :) Tā izskatās, ka Draconian Times un Symbol Of Life ir visvairāk pārstāvētie albūmi. Varēja gan vēl piemest pa vienai dziesmai no Shades Of God un Gothic. Shadowkings gan baigi priecē - kā nekā vismīļākā dziesma iz Draconian Times. :) Un ja vēl pieliktu "The Sufferer" iz Pne Second albūma... tad būtu vispār... :) Gan jau svētdien redzēs, ko īsti spēlēs un kā, katrā ziņā par atsevišķām dziesmām šaubu nav nekādfu.

Šito es ar iedomājos - būtu neizsakāmi labi, ja kāds bars saorganizētos un vienotā korī mēģinātu izsaukt vēl kādu dziesmu. Tikai iepriekš par dziesmām jāvienojas. :D Lai gan šaubos vai ko tādu paņemtu. It īpaši ņemot vērā, ka bundzinieks šiem jauns un nez vai var pēc galvas nobungāt jebkuru PL dziesmu.

P.S. Gribas arvien vairāk smīnēt, iedomājoties par Crowd. :) Ja publika turēsies (lasi - izsvilps) godam, TĀDU uzstāšanos viņi vēl ilgi atcerēsies. ;))
0
Thanks par setlistu.
Būs jāparakājas ... lai gan no pēc-Draconian albumiem man praktiski nekā nav...
0
Starp citu. Vienā PL forumā bija arī iepostēts links uz dažām bildēm no nesenā koncerta. Vizuāli Greg un Nick mainījuši matu stilu. Par labu vecajām dienām. Man vienalga, bet varbūt kādu tas iepriecinās. ;)

www.gryphonmetal.ch/ParadiseLostGreece2...
0
Neticu savām acīm! Un tas pēc tam, kā Niks Holmss vienā no poļu Metālmānijām pillā brauca no skatuves publikai virsū: sak, jūs te kruti metālisti, es apcirpts rockbitch...
Cerēsim, ar mūziku nākamajā albumā notiks kas līdzīgs...
0
Bāāāāc! PL ir ataudzējuši matus!!!!!!! Hail!!!!!! Hail!!!!!!! Hail!!!!!
0
Galvenais nepiemaukties, kameer kaadi Crowdi vai Waterdogi speelees, savaadaal beediigi kaa pasakaas :it kaa biju, kaut ko dzeeru garaam lija pasham nekaa :D
0
Skaitu dienas līdz brīdim, kad uz skatuves uznāks Paradise Lost:)
P.S. augšā minētais setlists izskatās visai labs.
0
Crowd tagad ir neapskaužamā stāvoklī. izsaku līdzjūtību..... :)
0
Hmm... Nesen redzēju Paradise Lost reklamu iekš TV ekrāna. Vai viņus reklamētu pa TV, ja viņi vel aizvien spēlētu doom?
0
Eu. Kaut kas ir piemirsts. 19.12. PL ģitāristam Aaronam kā reiz aprit 35 gadi. :) Varēja iemēģināt un koncertā sulīgi noaurot vienu "Happy Birthday". ;) Apsveikuma dziedāšana gan smīnu izraisa. :D Bet nu varbūt šim notikumam par godu PL varēja vēl kādu dziesmu piemest klāt? Vai arī publikas apsveikumam par godu? ;)

P.S. Kāds man varēja iemācīt svilpt ar visu sirdi un dvēseli. Būtu ko darīt Crowd uzstāšanās laikā. ;)
0
Es arī nemāku svilpot :( Nāksies bļaut, lai crowd iet #@&^$ :)
0
nu, tā, koroče ir labas ziņas! vakar sazvanijos ar Nick Holmes un vienojāmies par Rīgas koncerta setlistu:

Dead Emotion (ieteicu sākt ar normālu bliežamo gabalu);
True Belief;
Mystify;
Pity The Sadness;
Enchantment;
As I Die;
One Second (Holma k-gs uzstāja uz šito);
Erased;
No Celebration;
Mouth /Fader / Look At Me Now - 3 vienā (Holms gribēja katru atsevišķi, bet ieteicu apvienot vienā, lai taupītu laiku vecajiem gabaliem);
How Soon is Now (draudzenes specpasūtījums);
Gothic;
Weeping Words;
Silent (Holms solīja atrast un ja nepieciešas pa jaunu iemācīties vārdus, jo baaaiiigi sen to gabalu neesot rēcis);
Shades of God;
Christendom (ja dabūšot kādu sievieti dziedātāju);
Elusive Cure;
Embers Fire.

taka būs ok! pasūdzējos arī, ka tautai Crowd nepatīk (pats viņus nezinu - kas tie tādi?), Holms piekrita, ja sūdīga blice, tad nav vērts tādus uz skatuves laist, slēdzam tos no šova ārā un ietaupam vēl papildus ap 30min priekš Paradise Lost!
0
Aha, aha. :D
Varbūt, lūdzu, uzzvani viņam vēlreiz un pasaki, ka te viens tāds lops grib dzirdēt arī Dying Freedom? ;) Vai Forging Sympathy?

:D
0
Tu to nopietni, tu vienkarsi piezvani Nickam Holmsam un visu koncertu repertuaru maini, ta bez problemam???
0
To Raven: a kadas problemas????? kopsh Lattelekom ciparu liniju ieviesa uz Angliju pazvaniit ir vienkaarshaak ka uz Ludzas rajona Mezjvidu pagastu, kur veel analoga sistema
0
Ne jau par zvanu, man vienkars liekas tu ta viekarsi pasaki vinam lai vini maina savu programu koncerta un vini uzreiz ta maina...
0
Tas jau labi ka nebus crowd, bet varbut viniem tomer vajadzeja dot iespeju bet nu vienalga.......
Kads zina lidz cikiem vinsh iet???
0
:)
0
Nu, kaa ta' bij'?
Juus naw viilushies??
0
Bija vienkārši fantastiski!
0
Koncertam nebija ne vainas. Bija labi, bet varēja būt vēl labāk. Ir palikusi tāda nepiesātināmības sajūta, dziesmas pārāk ātri beidzās. Plus vēl tomēr biki ir sajūta, ka čaļi atbrauca, nospēlēja, pienākumu (saistības) izpildīja un viss. Gribējās, lai Niks dziedātu emocionālāk, savādāk izskatījās, ka vienīgais, kas dzīvo līdzi mūzikai, ir Aarons. Nebija tā sāpe, kas parasti caurvij viņu mūziku. Pie tam izskatījāsd paguruši un jutās tāda kā vairāk atspēlēšana. :| Bet nu jebkurā gadījumā - visām dziesmām brīžam dziedāju līdzi un jutos labi.
Par iesildītājiem gan grūti ko teikt - dzirdēju viņus pa daļai zvilnot kaut kur aizmugurē. :) Vienīgais, kas palika atmiņā ir DM "Question Of Time" coveris. Tas gan man patika. :) Bet nu Crowd uzstāšanās tieši pirms Paradise Lost ir gan... Viņus bija jāliek kā pirmos iesildītājus, bet ne pēdējos. :( Ta vispār - Death Angel man svilpt tā arī nespēja iemācīt un es gar Crowd nelikos ne zinis. :)
Āaaa un vēl. PL uzstāšanās laikā man viena meitene plecā iekoda. Nez ko viņai vajadzēja, iepriekš stumdījās baigi, varbūt priekšā gribēja tikt? Gribēju iekost pretī, bet ta nu nafig. Tagad domāju, vai nebūtu vērts uz trakumsērgu pārbaudīties. :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas