System of a down
0
pirms pieveersos metaala klausisanai biju staraa par shito. muzikaalaa zinjaa es shitos monstrus cienu arii tagad. kaa jums a shito grupu ir??? peec idejas shitas buutu jaapras alternative.lv bet es taaka gribu zinaat ko juus domaajat pa shito grupu
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Man patīk, pēdējais disks bija labs, redzēs, kas būs tālāk!
0
Samērā nirmāli; vislabāk man viņos patīk humoristiskie teksti.
0
jaa nu toreiz man drausmiigi patika.peec war nekas nav dzirdeec par vinjiem.
0
shiem 11 janvaarii naaksot albums aaraa,hypnotic sauksoties
0
jaacer ka buus labs
0
aha, kautkad driiz vajedzeetu kaadam singlam iet valjaa
0
pirmie divi diski bija labi, peedeejais sliktaaks, bet kopumaa droshvien ka labaakaa no numetaala grupaam...
0
man wizlabaak patiik wecie labie-chop suey un aerials..
0
piekriitu runcim peedeejais bij garlaiciigs
0
"atwu" man veel tagad patiikaas pastrinkshk,inaat uz g,itaaras
0
Runcim ZB tas navv nekaac newmetaals!!!Tas i alternative
0
kas par zb? Tikai taadeelj ka Soad nav slikta grupa nenoziimee ka tas nav numetaals. tad vismaz pamato kaadeelj tas ir kautkaads alternative.
0
No saakuma, kad paraadiijaas, likaas interesanti, bet pamazaam par vinjiem mana interese ir noplakusi
0
alternaive ir paaraak plashs jeedziens zem taa i viskaukas preciizaak man domaat tos soad buutu defineet kaa nu metal
bet citaas muzz lapaas nu metals defineejas kaa alternative metal
0
nup kaa teica SOAD "tikai peec paaris gadiem sapratiisiet ko mees daram"...laba doma zem vinju muuzikas, plasha un ironiska muuzika p.s. iesaku serj tankian blakusprojektu "serart" paklausiities
0
man iisteniibaa arii liekas ka tas ir newmetaaals:|
0
serart arii dzirdeets tas vispaar skan nopietnaak bet paaraak daudz ja klausaas deliirija var uznaakt
0
eu nu vinjsh tak kautkaa nerepo tajaas dziesmaas!!!numetalu bez repa es taa kaa naf dzirdeejs!!!
0
ir tak dafiga nuuugjmetaalu arii bez rap
un vispaar tas jau nav iists rap ja ir nu ne jau bisiem protams vienkaarsha runaashana rapaa jau ar atskanjaam utml
un aceros ka soad vienaa gabalaa arii ar to itkaa reap dariijaas boom laikam saucaas
0
eeeh sauc kaa grib, laps tik un taaa....:)
0
"eu nu vinjsh tak kautkaa nerepo tajaas dziesmaas!!!numetalu bez repa es taa kaa naf dzirdeejs!!!" :/
0
pievienojos:/
0
Labaak nemaz nesaakt klausiities!
0
kapeec
0
paliksi taads kaa taa muuzika ...saproti kaa gribi!
0
atziishos arii man patiik, pat ljoti.
Peedeejais albums gan ne visai
Redzees kaads buus jaunais.
0
grrr iznaaksana albuumam paarlikta uz martu
0
labi saanaak armeenjiem.
0
boooooring...
0
labriit!
0
Es cienu viņu muzikalitāti, labprāt viņus paklausos, bet pirkt gan nepirktu viņu CD.
Man patīk, ka vienā intervijā SOAD ģitārists par savu visu laiku mīļāko albumu ir nosaucis SLAYER "Reign in Blood".
0
Muuzika vinjiem ir taada nepiespiesta, impulsiiva. Lieku devinjas.. nee, astonjas acis:)
0
Varbūt vienīgi astoņas no simts .)
0
sistemu toze moj respekt
0
jaa nav ne vajnas Cienu vinnus par to ka vinniem kaa armeenniem izdevaas tik taalu tikt taa tik turpinaat.
0
Varbuut jaaveido apskati un publiskaas diskusijas par apvieniibaam KoRn un Deftones utt.,tie taakaa ir visiistaakie True paarstaavji! :(
P.s. Truemetal.lv ===> alternativemetal.lv
0
Grrr! Varbuut tu veelies te diskuteet viens pats... un juusties TRUE un kruts?
0
to Deadfall: Tas ir mans subjektiivais viedoklis un es to izsaku,par gaumeem nestriidas!Kon4os dredainie metaalistini leekaa un aardaas,nevar normaali nostaaties un kratiit pačku...Man nav respekts pret so New metal kustiibu! :(
0
sheit diskuteet driikst par dazjaadaam gupaam :o
0
te kaads iemineejaas par jauno albuumu vinjiem
0
0
veeee
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas