ienaidniekiem.lv un draugiem.l
0
Vispaar jau smaidu izraisoschas lapas, bet varbuut... Ko, Faun, paniistam viens otru ne tikai scheit?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
neredzu jēgu tām lapām ja nu vienīgi galīgi nav ko darīt un miegs nenāk bet tajos ienaidniekos es esmu kautkādu debilu klanu uztaisijis
0
Ienaidniekiem.lv tacu nestrada......
0
draugiem.lv smird! visu laiko baigi gljuko un no taas lapas taa pat naw nekaada tolka! vo taa
0
Itkaa ostiiju, bet no displeja nekaada smaka nenaaca! Tas, ka lapas saturs ir nekamnederiigs, tas ir cits staasts:)
0
hmmm,...tagad tas lapas baigi stila,paies dazi menesi un neviens par vinam vairs neatceresies...
0
Kātad, draugiem.lv plaukst un zeļ! Skanošais īpašniekiem arī ripo kā pa reni, drīz būs impērija! Popkultūra at its finest!

Eh, arī es tur esmu reģistrējies.. :)
0
Es dzirdēju, ka džeki pelna ap 100Ls dienā uz īsziņam!
0
maggot nu un paies! bet vechi tad buus jau naudu nopelnijushi!
0
oho.lv ?
0
oho.lv ?
0
nu nezinu... man draugiem patīk.. tāda jautrība... savu dzīvi smejoties esmu pagarinājis par 23 gadiem...:))
tur tak tādi āksti apgrozās... var tā uz nerviem cilvēkiem pakrist...:))
0
ai nu labi, draugiem ir peec buutiibas un eksistenciaalaas noziimes pietiekami normaala lapa, ja nebuutu gljuku vareetu at-regjistreeties atpakalj
0
Dragiem.lv ir ok.. =] Tie gļuki dažreiz pabesī, bet esmu jau pieradusi.. =] Jautrības pēc var tur patusēties... =]
0
man liekas ka i jautrs tas sviests,mani 3reiz pieregistreeja,2reiz savu profilu izdzeesu,tikuntaa saaicinaja atpakalj..
0
tas draugiem .lv ir sviesc un glugo arii paris reizes dienaa
0
man negljuko :D paladiet domugrupas, tur ir viss tas smiekliiakakais
0
man negljuko :D paladiet domugrupas, tur ir viss tas smiekliiakakais
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas