"Es cepuri nenesaju....
0
viss tas izskatiisies shaadi. "Es cepuri nenesaju lai juusu priekshaa ta nav janonjem". Ko tauta domaa par shadu teicienu(kursh iespeejams jau ir dzirdeets ieprieskh. piemeeram ieejot klubaa Pulkvedis)?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ir tiešām ir tādi cilvēki, kuri nav sveiciena vērti, kuriem nav vērtības un tās nesaskata, tik slienājas un domā, ka ir vareni ar bezjēdzīgiem un nevarošiem pamatot savi un izteicienus...
0
Tas laikam domaats,kaa necienjas izraadiishana?
0
Es cepuri nenēsāju, jo man arī zem pačkas ir gana silti :P
0
ac/dc - es cepuri neesaaju, un nonjemu to prieksaa, kurus cienu. paareejie iet kakaa.
0
Es domāju arī tie kuru priekšā Tu, LielaisUgga, (BigUgga), noņem cepuri, laiku pa laikam aiziet pakakāt, jo bez tā nevar he he.
0
kāda vēl te necieņa [cerams atkal ar pašu sātanu nebūs kašķis] vienkārši ir tādi kas to nav pelnījuši un uz tiem arī ir tas teiciens
0
Pagāns: un es domaaj man ir svaki ar to dzejisko uztveri, bet te redz izraadaas veel labaaki eksemplaari. tas priecee.
0
Es apts arii cepuri nenesaju, bet ja neesatu tad uz vienas rokas pirkstiem ir saskaitaami cilveeki kuru priekshaa es vinju nonjemtu
0
cepures ir prieksh niikuljiem ar maz matiem :D
0
ne visas cepuresir prieksh nikuljiem piemeerak cilindri
0
o jaa cilindri ir ok
0
isteniiba vaidzeetu iekaapt uzvalkaa zhaketee uzlikt galvaa cilindru panjemt spiekjiiti un tadam vislaik staigata apmekleet koncertus un ar spiekjiiti vaidziibas gadijumaa vareetus adot urlai, cepurei uzlikt metaala matas. eleganti`n`navejoshi
0
stulbaas zosis... vai buus veel kaada jeega atgaadinaat vinjaam, ka dziesma nav par cepureem....
0
taksh to jau sen es saprotu
0
Man ar cepures nepatiik, tad jau labaak lakatini, tos neviena prieksaa neviens nenonem.
0
labi neapsriediisim ko kursh enesa bet sho izteicienu Es cepuri neneesaju, lai tava priekshaa ta nebuut janonjem
0
es cepuri nēsāju, un šī cepure jau kļuvusi par zināmas cilvēku grupiņas atribūtiku... vai es tagad iešu un skaitīšu, kuru priekšā es būtu gatavs noņemt? sorry- neesmu tik tizls, lai izmantotu savas rokas pirkstus tādu veidu fagotiskai skaitīšanai... katrs cilvēks tomēr ir tā vērts, lai nopņemtu cepuri (oki oki- ir jau pilnīgi tizleņi, bet ar tādiem tāpat nav kontakta un attiecīgi noņemšanas)... bet ja nopietni, tāpat to cepuri neņemtu nost- pārāk apgrūtinoši... lai parāditu savu cieņu, neuzskatu par vajadzīgu piekopt šitādas stulbas klišejas, cieņu var parādīt arī paspiežot roku un paskatoties acīs...
0
...viņš noņēma cepuri, lai piesegtu savu kaunu... vismaz vienu kauna daļu... otra palika vispārējai uzmanībai... roger.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
ssstnotb (6 gadi)
Viskas