Krustu lauzēji
0
Kada ir jusu attieksme pret kapu apgaaniishanu? Vai taa dara baigie saatanisti vai pilniigi debiilji?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ti ir nodzērušies/apdzērušie... kropļi ar putna smadzenēm. Pie pakaļas ticība vai pārliecība - ja tu to dari, tu esi subhuman.
0
negatīa attieksme man pret tādiem
0
sveiks bezpridzel te reinis un bus ka pa dzivi
0
ha sveicinaati 100 gadus neredzeetie tagad visaadi ietaas sameeraa murgaini, kas vecriigaa tagad daraas, ja vispaar kas daraas?
0
Šī tēma jau tika apspriesta jau vairākus mēnešus iepriekš, vai tiešām jātaisa reģenerācija?
0
viens no tiem purniem macijas mana klase, tipa bijushasi skinheds ( kas izskatas pec reperiea bet klausas desu). Tas vienkarshi ir jaunibas dullums. Tagad vins gaida tiesu. Vairak gan pec ta gadijuma nebutu dzirdets par kaut kadu apganishanu.
0
1. nevaig apspriest jau apspriestas teemas
2. tas ka nav dziirdeets nenoziime ka ats veel nenotiek.
0
labi kungs, ka teiksiet ( he he he )
0
Krusta salaushana ir uzdevums, kas jaaizpilda, lai tiktu iesveetiits par saatanistu (TRUE saatanistu ja kas). Tachu pat vinji nelauzh kapu krustus, bet gan pashu taisiitus. Kapu apgaaniitaaji man riebjas.
0
Krusta salaushana ir uzdevums, kas jaaizpilda, lai tiktu iesveetiits par saatanistu.

Nu tas jau tikai kaads 2. uzdevuma 1542. apakshpunkts vareetu buut ;)
0
nuuuu, tas ir padebiili, bet ko lai dara pasaulee ir daudz debiilu cilvju
0
cirvji kas savadak nevareetu izcelties citu acis , ka tikai ar savu stulbumu

0
nekaa iipasha. kapos ir labaakaa atmosfeera. krustuz lauz tie,kam naf ko dariit! dazi Saatanisti arii lauz. esmu Saataniste, bet es personiigi nelauzu.
0
:DDDD es ciest nevaru satanistus, kautkadi izdzimtenji kas doma ka ir baigi krutie, dirsa visas religjijas!
0
kapos ir labāka atmosfēra... ? laikam no tavējiem vēl neviens nav karoti nolicis. Sātaniste...?
hm.. da nu naher.. nav stilīgi.. , esi labāk krišnaīte (tur daudz KoRn fanu)... vot tad tu reāli rullēsi !

P.s. krusta lauzējus pie sienas.. un nolaist pāris ložmetējkārtas... nu tā- vispārējam priekam.
0
pierādi ka esi sātaniste, ej un salauz 13 dienās 666 krustus :DDD
0
saatanisti ir tugaduni. kaa var pieluugt kautkaadu kazveidiigu kropli kurss kanalizaacijaa paartiek no maniem suudiem.
0
kādas nu kuram tās asociācijas =)))
0
man pohuij lai jau apgaana tos kapus ja vinhiem labaak paliek,tikai manu kapu lai neaistiek:)
0
to vampirs
dirsa visas religjijas!

man gan nav nekada viedokla shobrid, bet ir tads teiciens " ja tu tici ka neseko/nepiederi/netici nekam tad tu melo pats sev ". Hmmm, man shie vardi vienmer likushi aizdomaties.
0
labi DiMeBeRg bet kas tad ir un kur dziivo dievs? Vinsh buutu kaarns kroplis ar baardu un kaukaadu sudu ap galvu?
0
es gan izteikshos par sho teemu neskatoties uz to ka taads foruminsh jau ir, es nepaspeeju tur viedokliiti uzskricileet....
man liekas ka ir daudzi varianti kaadel taa dara un neviens no tiem nav taadss kuru vareetu kaut kaadaa veidaa attaisno...totaals moraals kroplums vai.... stipra alkaholisko vai narkotisko vielu ietekme, nekas cits...
nerunaaju protams par ideiskiem motiiviem, bet taada to izpausme kaa kapu apgaaniishana ar tak ir moraals kroplums...
biju mazs un braukaajam ar mammu pie vinjas draudzenes un tur es siiks buudams "satuseeju" ar vel vienu siici un veelaak vinju neredzeeju apm 10 gadus..un bija te vienu dienu eebreju kapu apgaanishanas gadijums un viens taas pasaakuma inciators bija tas :siicis"....skumji palika....
sry par garo textu....
0
skatos, Tev (profils) padomā iet uz bišķiņ padraiskoties kapos pie omas... tikai laikam nevari atrast attaisnojumu savai rīcībai, es Tevi saprotu, ir grūti sevi ielikt konkrētā kārtā, ņemot vērā Tevis piedāvātos variantus, pēc sātanista Tu ņerazmahivaiš...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas