hashish
0
Vai jūs to smēķējat.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nekad un neparko! Es izvēlos bungu vāles, bungas, mūziku un sievietes siltumu un smaržu....
0
patikama sabiedriba atmosfera un alkohols ir labaks!
0
cannibal - tev darīt nav ko? Šī tēma ir pretlikumīga!
0
Man liekas, pretlikumīgi būtu, ja es rakstītu, ka tas ir baigi labi vai, ka pie manis var dabūt. Bet es tā nerakstu.
0
Kanibaal, tas ir jautaajums vai apgalvojums?
0
nu i kāda vella pēc vajag labāk ta točkas mantu
0
Ļoti ļoti nepatīk tie dūmi un smaka, ciest nevaru. Un dārgs ar. Bet alus gan man ļoti ļoti garšo! Tā ka kaut kāda apreibināšanās notiek tomēr!
0
ir gadiijies smeeķeet arii shito.
0
man i gadījies būt daudzos tādos tusos kur es vienīgais kas nehašo un nezāļo
īstgenībā tā smaka tāda intresanti patīkama bet tādā labā pālī makten uz korķi pavek
0
Vee..
0
Sūds...
Kaut gan, ja kādam aplam gribas pārvērsties par apdolbītu dārzeni...
0
man laikam patiik paarweersties par "wee" un "apdolbiitu daarzeni" :) un nepatiik ieguut dzilji intelektuaalo un jeegpilno alkohola reibumu,kaa rezultaataa aknas un nieres funkcionee daudz labaak nekaa nedzerot un kungja chuula tiek izsleegta no shiis dziiwes iespeejaam. un weel man riebjas ,ka naw pagjiru no dzershanas. nu ,kas tad taa par relaxaaciju,ja no riita wisu war atcereties un ,ka naw moraljnix par wakar padariito. bet wiens aspekc gan alkoholam ir wilinoshs: tas sawaa buutiibaa ir suudi,ko rauga bakteerijas paarstraadaajot cukuru, izkakaa, un ko war dzert un ieguut jau augstaak mineeto apgaismojosho staawokli.
0
visam ir savas robežas un īstenībā jau viss ir atkarīgs no tevis paša ta kā te kašķis ir bezjēdzīgs
0
Ooo bakteerijas kakaa! Taatad vinjaam var arii uztaisiit klizmu
0
Kas te cilveekiem ir ar to "w" burtu?...
0
es labak pielejos ka lops liidz bezfilmai un stuteshanai nekaa kaut ko tadu dzenu kaut kaada veidaa iekshaa
0
huinja
0
buda pats par sevi ir sekl un jus uz outerspace neaizvilks. Var pa retam pazaget, bet nu tikai kad ir nu ... piem jaunais gads galiga dirsa. Nav teikts ka slikti butu pameginat e vai pieslegt dsl kadreiz, bet aizrauties gan nevajag, pec butibas alkahols ir truls, bet nu vienalga es to alu dzershu lidz kapam. Intravenozas, tas gan ir suds, un vispar neieaku nevienam nolaisties lidz ciklodola ripinu mekleshanai, to efektu nevar izgulet un vispar labak tureties no ta visa pa gabalu, un cilveki mekle dazadas izjutas, kas par to ja kads 2 vai 3 reizes (varbut biski vairak) gada parversha par darzeni, betvechi kas par fiskam nav galva, oj.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
Viskas