!Ārsta pārbaude (DZĒRUMS)!
0
Kaads ir gaajis aarsta paarbaudi lai atguutu tiesiibas par braukssanu dzeerumaa. Kas tur tiek prasiits, kuraam no taam 5 adreseem iesakat iet?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vai ta te kādam vispār ir savs auto?
0
Jautā poliklīnikas reģistratūrā.
0
kudars: kā liecina pasen notikusī aptauja, tad 54% trūmetāla ļautiņu ir vecāki par 20 gadiem. Kāpēc lai kāds no tiem vai pat vairāki nebūtu apgādājušies ar auto?
0
Tiem, kuri seedushies pie stuures dzeerumaa pie aarsta jaaiziet shaadas proceduuras:

* 3-4 klizmas
* atshtaukas
* notriekshana ar automashiinu slimniicas pagalmaa
* veel paaris klizmas

(es, diemzheel, tikai pajokoju)
0
Juuuuuuuuu labie prikilo Jums te, kas te nevienam nav tiesiibu ,ko vinnss ir padirsis pjannikaa?
0
Stundas laikā nesagaidīt atbild un izdarīt tālejošus secinājumus... nu jā, tas ir true. Un vispār man šķistu loģiski šāda tipa jautājumus uzdot draugiem un paziņām, kam ir mašīna, nevis šeit. Neskatoties uz 54%, tiešām nezinu daudz metālistus, kam ir mašīna, un jo īpaši komplektā ar tiesībām. Bet nu ja tiešām ir bēdīgi ar draugiem un paziņām, nāksies vien pagaidīt ilgāk.
0
Taa laikam buus jaadara
0
man tā nav gadījies jo nav tiesību un mašīnu [vaz 2101] pagājšgad sadauzīju lupatās, slinkums taisīt

bet pa lietu, man viens choms dabūja vienkārši pa jaunu likt tiesības bet ja tur ir pārbaude ta shaubos vai kas tik sarezgiits kaa armijaa tas pats kas dabuunot no jauna vieniigi varbuut psihologs vai kaa tur sauca stingraak skataas un pa dzershanaam daudz prasa
0
[plātīšanās]Nu man ir auto, bet pie stūres nedzeru.[/plātīšanās]
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
BladeOfDarkness
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas