Desktop
0
Nu cilveeki miiljie kaadi monitora rotaajumi jums patiik?

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
man ir pashfotograafets kakjiitis uz melna fona jo bilde tumsha. man nepatiik ka uz desktopa saliek visadus aisnjainus skatus ir protams labas bildes ar viss kaut ko un tadas laiku pa laikam rotaajas vienbriid man pasham bija bilde ar movie 666 embleemu
0
Vajag datora resursus taupīt - nevis lieki izdaiļot ;)
0
Es desktopu mainu katru dienu, bet sheit jau nevar neko paraadiit izcilaa foruma deelj.

Katraa zinjaa www.caedes.net var atrast ko grib.
www.caedes.net/Zephir.cgi?lib=Caed... ir dazji mani suudiigi darbi, kurus tur var ielikt 1 x dienaa. taa kaa...
0
shobriid twilight ophera logo bet visbiezaak vienkaarshi melns
0
a man uz desktopa Edenbeast... :)
0
wiiiiu :) Edenbeast desktapaaa... :) i riktiigi ok tas puika, es jau nu zinu!
man desktapaa staav kadrs iz pirmaa exorcista, tip tur ik pa momentam paviideeja padruuma fizionomija, nu vo, taa tad arii rotaa manu datargaldavirsmu ;) Darbaa gan man aatri paluudza novaakt to bildi :DD ehhh aizspriedumu nomaaktie :D rofl OMG!
0
man superduperiiga `novembers doom` tapete. jau baisi ilgi.

p.s.
Bibo - tie ir tieshaam nieciigi resursi :P
0
He he! Man ir Manowar tapete - tā bilde, kas bija uz Kings of Metal vāka.
0
Labi labi - vakar bija nedaudz piekasīgs garastāvoklis ;)

Ilgu laiku manu datora darba virsmu rotāja Luisa Royo garadarbs fallen angel I

Tagad "smuks" kakjītis (man palūdza nedaudz apstrādāt to bildīti ar kakjīti - rezultāts sanāca tik labs, ka izveidoju pats sev ekrāntapeti no šī kakjīša :)
0
Killer Klowns From Outer Space

In Space No-One Can Eat IceCream
0
he man SKYFORGER wallpapers ko es pats fotoshopaa uzchiniju
0
Man pagaidaam tik Windows XP standart fons, bet agraak bija man tik miillaa grupa children of bodom ekraantapete m/ (^_^)/ m/
0
Man pashlaik datoru rotaa pasleepta kokle lapaas.
0
0
Man paslaik ir IMMORTAL bilde!!! Bet dazreiz arii uzlieku Skyforger un Burzum bildes!!!
0
Attēls no www.deviantart.com - Autors MistaBobby, nosaukums Acceptance of death.
0
deviantart vispaar feins saits, smuki skini ar' dabonami ;)))
0
0
a vispar man liekas tadi smuki (protams ne jau visi) zimejumi shite www.epilogue.net/cgi/database/art/ga...

da i vispar forshak fona likt vecmeistaru bildes bildes.
0
es savu tagad nomainiju uz SLAYER
0
CC, Slayer, Death, CC, Six Feet Avenger, Obituary, es varu teikt tikai to, es personīgi lieku tikai smagāko grupu atēlus
0
Ilgu laiku bija Pungent Stench tad uzliku CC Wretched Spawn cenzēto bildi (tur kur ir tikai Galvaskauss), tad atkal bildi kurā pingvīns sūc suliņu uz kuras pakas rakstīts "Microsoft, we suck more, and that's guaranteed!"
A tagad taupam resursus (Neone).

Irēna vari lūdzu pateikt, kas tas tev pa ekrānu?
Tas maz ir windows?
0
Enemy: logj, ka NE sakainais windows. linux rullee ;) konkreeti- Ubuntu; grafiskaa vide- gnome 2.8
0
A man shitajs puika ar uzrauto degunu:
www.tartareandesire.com/bands/ildjarn.html...
0
Man jau sen sen uz desktopa ir Opeth "Morningrise" vaaka bilde.

Ik pa laikam esmu meegjinaajis nomainiit ar ko citu (visligaak notureejaas Moonspeell "Darkness and Hope"), bet tomeer atkal atgriezhos pie taa pasha. Tajaa bildee tomeer kaut kas ir.
0
bet man Black.Widow....
0
man ir vienkarsh CANNIBAL CORPSE uzraksts
0
man ir dark funeral bilde, un apakshaa mans miiljais uzraksts....support the war against christianity.
0
'tie kas neliek dievus Cannibal Cop ir diegabikši..
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas