noskaņojums daiļās skaņās
0
My current mood: the mighty DEICIDE - scars of the crucifix...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Mortician.....mmm...
0
Skābeņu zupa ... mm ...
0
Urskumug "Pāreja".
0
...un skābeņu zupā skaisti vārīta ola, labs nosķaņojums, daiļā smakstoņā he he, kā vasara sāk siekalas lieta pa muti. Bet ja tā salīdzinoši nopietni pieiet šai lietai, tad man noskaļu rada Pagānu Gadagrāmata, visspilgtān, no Latviešu Tautas Mūzikas Kolekcijas, no Metāla, roka, Dziļie Purpuļi (Deep Purple) un Durvis (The Doors), kā arī Entombed - Kreisās rokas ceļš, laikam un Dismember, entās dziesmeles...
0
Bāc ku kļūdains teiktiņš uzdrukājās.
0
jo vairāk metāla un industrijas jo man labāk lai dzird gan kaimiņi gan visi pārējie mietpilsoņi it sevišķi tie kas blakus istabā dzīvo un lai mocās ar bezmiegu un galvassāpēm ja degradācijas lāsts pār šiem nācis
visār esmu dzēris tas tā lai neņem pārāk nopietni manus šī vakara tekstus
0
Blj.. na...uj, ekh, ejiet visi di*st nah... blj% ## & - eskmu pilgiigaa paaaliii, blj, pis*atie* ******, un arii tu ******* vari iet un ******.

Par saviem vaardiem neatbildu.....
0
:)
0
Pagān ja reiz tu esi uzņēmies grūto uzdevumu iztulkot visas pasaules grupas latviešu mēlē, tad painteresējies ko nozīmē Purple pa angliski.
0
Nabags droshi vien iekaapj googlee un raksta: "Kompjuuter, iztulko man luudzu shito: "Dziljie purpulji"." Jautaajums tikai, cik ilgi vinjam pasham tas liksies "fo-orshi".

Eu pagaan, sagremo shito: yqwxxxqwq, qwqwqwqw, xxxxx, qwyyyyywywy, xxxyyywww.
0
Grūti, man kuņģis neņem pretī he he. Neesmu tik nabadzīgs ka guglē rakstu tādas muļķības he he. Vai tad humoriņu vairs pilnīgi nesaprot? Un Enemy, ja tā piesienies par latviešu valodu, iemācies, ka pa angliski, pa turciski, pa norvēģiski, saka krievi, latviešiem šī mazā pa nav!
0
&8^^^^^^, #@1!!!!, ~~~~~(*%&$#+/;#$%^&**&^%$...

~
0
Es nezinu, kas Tev Faun rādās, bet man kompis pārāk muļķis:
Netika atrasts neviens dokuments ar Kompjuuter, iztulko man luudzu shito: Dziljie purpulji.

Ieteikumi:
- Pārliecinieties, vai visi vārdi uzrakstīti pareizi.
- Mēģiniet izmantot citus vārdus.
- Mēģiniet izmantot vispārīgākus vārdus.
- Mēģiniet izmantot mazāk vārdu.
0
"Vai tad humoriņu vairs pilnīgi nesaprot?"

Nevins te nekaadus humorinjus nesaprot. >:(

0
"Netika atrasts neviens dokuments ar Kompjuuter, iztulko man luudzu shito: Dziljie purpulji."

Veciit, tu neesi piedzeeries? Man uzreiz kaadas 1000 lapas atveeraas...
0
Nu, ja ierakstīsi vēl pēc pāris dienām, tad jau atradīs šito lapu.
0
Šito lapu, + taas 1000 paareejaas
0
Šito lapu, + taas 1000 paareejaas un VIŅU lapu...
0
Ak ta meklējam "kompjuuter"...
luc!
chat.yle.fi/.../showthread... Number=81015&page=&view=&s...
0
Bļoda! vajadzēja būt linkam!
0
vajag priekšā likt.
0
Kompjuuter, iztulko man luudzu shito: Dziljie purpulji - šādu teikumu es nokopēju vecīt, jeb pareizāk runcīt he he. Tu iespējams Deep Purple, mēģināji meklēt.
0
... kur ir jāmeklē atbildi uz sādu jautājumu: "kā man noskaidrot savu seksualitāti", googlēā vai labāk delfi.. jebkurā gadījujmā ES gribu, lai man pasaka tā, lai tas nebūtu traumējoši, ja nu ir sanākusi šmucīte...
0
hm es te pilniigi neko nesaprotu
0
hmm, dimeberg, nu kaa lai tev to taa saudziigaak paskaidro... hmmm...
0
...šo nekārdību, nekas nevārēs satīrīt...
0
Kūt, kūt...
0
muse - apocalypse please :ooooo
naakamais sekos - tool - parabola
kuuut
0
jaapiekriit Runcim, ka scheit ar humoru taa ir kaa ir..:)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Dethecrator
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas