iron maiden vs. judas priest
0
...man jau liekas ka meideni vienaa briidii drusku taakaa "iespruuda"...kur pretiim priesti katru albuumu centaas radiit bishkuciit savaadaaku...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
...bet ja godiigi esmu viens neglaabjams judas priest fans...be atii liels meidenu cieniitaajs...lai gan taads nestandarta jo man divi pirmie albuumi ar diaano ir tie miiljaakie...

...vienkaarshi gribeeju padaliities ar iespaidiem jo varbuut kaadam meidenu fanaats domaa ka vienveidiibaa jau vinjus vainot vispaar nevar...b et man gan liekas ka viniem piemiit taads pats nikjis kaa manowaarieshiem...kuriem pat visi disku vaacinji ir vienaadi...kameer judasu albumi viens no otra pamatiigiu atshkjiraas...piemeeram taads british steel no turbo un divi ieprieksheejie no painkiller...
0
man prieks ka judas priest jauns ārā varen labi vispār skan
bet kā maiden piekritējs tomēr piekrītu par to ka <iesprūda> šie kad dikinsons aizvilkās prom tā blaze gaudošana galīgi garlaicīga likās, bet to ar dikinsona atgriešanos atspēkoja manuprāt 2. labākais kas vispār bijis aiz 7th son of 7th son. pēdējais gan tāds vidējs sanācis laikam pensijas vecums šiem klāt
0
nav īsti korekti salīdzināt Judas Priest ar Iron Maiden, kurš labāks, vai kurš netik apnicīgs. Iron Maiden varbūt uz visiem albūmu vākiem ir līdzīgi zīmējumi, bet mūzika tomēr kaut arī nedaudz, bet atšķiras, es tā teikt esmu Iron Maiden fans, galvenais jau nav tas, ka dziesmas ir līdzīgas, noteicošais ir izpildījuma kvalitāte un ģitārspēles sarežģītība, piemēram, Phantom Of The Opera no pirmā albūma un Brave New World no pirmspēdējā albūma, atširība ir jūtama.
Manuprāt, Iron Maiden ir klasika un klasiku parasti neapspriež cik tā vienveidīga jeb zināma. Ko es varu teikt par Judas Priest, neatzītie roka fanāti, vismaz kādreiz, tā arī nebija sasnieguši platīna statusu.Stils mainās diezgan krasi, bet turās rāmjos, starp klasisko roku un tādu kā heavy metal sajaukumu. Tā teikt dumpinieki, tāpēc arī ir tik dažādi un savdabīgi.
0
Nu daudzveidības ziņā Judas Priest nedaudz iekabija Iron maiden gan, bet nu kopumā ņemot grupas abas ir ļoti atšķirīgas, būsim godīgi... Es tā kā vairāk esmu Judas Priest cienītājs, man gan nav raksturīga sajūsma par Halforda atgriešanos, jo Ovens man joprojām patīk labāk, bet nu - tāpat kā Dokinsona atgriešanās pie Maideniem, tā arī Halforda atgriešanās pie Priestiem bija nenovēršama un loģiska!!! Man arī Jugulator patīk labāk par jauno CD, bet tāpat jaunais Priestu CD ir ļoti labs, īpaši interesants ir skanējums. Bet atgriežoties pie tēmas, esmu vairāk par Judas Priest!!!
0
...jaa...ir man naacies ar meiden faniem padiskuteet par to kuri ta tehniskaaki...maiden vai priest...

...jaa taadi gabali kaa phantom of the opera...infinit dreams...jaa riffu struktuura...jo seviskji bassa partijas ir diezgan kompliceetas...bet nepiekriitu ka meiden ir paaraaki sologjichu darba zinjaa...dawnings ar tiptonu ieksh painkiller pastraadaajushi bij nepaknapo...taa ka solo partiju zinjaa es vinjus es lieku uz viena pjedestaala...

...jaa...riffu zinjaa priisti bija vienkaarshaaki...bet nu ne jau taapeec ka nespeetu kaut ko sarezhgjiitaaku sataisiit bet taapeec ka irgaaja uz principu-vienkaarshi un kachaajoshi riffi un visu savu tehniku izlika solinjos...

...sliecos par labu judasiem jo vinji ir daudzpusiigaaki jo vinjiem ir gabali kurus var pilniibaa defineet kaa hevy metal klasiku BET vinjiem ir arii gabali kar ir roc n roll un ir daudz gabalu kas ir hevy+rock n roll...taa ka vinju diskograafiju var taa njemt un klausiities piem mashiinaa no saak liidz beig un neapniik kur pretiim maideni peec kaada treshaa albuuma jau iestreegst...

...un halfords kaa vokaalists man shkjiet daudzpusiigaaks jo dikensons...vinjam ir plassh diapozons vienoziimiigi bet...bet vinjsh kaut kaa monotoni to visu dara nav strauji kaapumi un kritumi vinjsh taa pseidooperiski tai lietai pieet kur pretiim halfis ar savaam super-augshaam un intonaacijaam ir daudzpusiigaaks...

...pr riperu owensu...jugulaator un demolishen prieksh manis kaa fana neeksistee...oki...rippers bija labs vokaalists...bet tikai kameer dziedaaja judasu vecos gabalus...taa vinja pasha dailrade man neiet pie sirds...
0
Judas Priest i labs, Iron Maiden i slikts.
0
godīgi sakot nepavelk ne viens, ne otrs .
Respekts, protams, ir pret veterāniem.... paklausīties jau kādreiz var.. bet nu ne vairāk.
0
varetu izmest kadu aspratibu par gejiem, bet slinkums piepuleties he he
0
Kaa var salīdzināt Iron Maiden ar Judas Priest???? Divus šitādus monstrus, leģendas????? Hairmetal, tu stulbs esi????
0
Nu kautkaadaa zinnaa Edenbeast'am ir taisniiba.
SSitaas nu ir taas grupas kuras nevar saliidzinaat.
Kas attiecas uz mani judas priest man patiik labaak par iron maiden. Bet iron maiden'am ar nav nevajnas.
0
ja pareizi saki DiMeBeRg, ka var salidzinat vienu heavy metal ar otru heavy metal, tas tachu ir pilnigs absurds. Kuram palim ienaca prata doma paprasit matajnajiem kurai grupai vini dod priekshroku. Tdas absurds.
0
man personigi im patik labak
0
nu bet protams ka uzvarreeees Judas Priest. :o
0
Bija jau te viena taada teema - doom vs death.... Nu kam tas vajadziigs?
0
tads tadu atrod, ha ha ha
0
Bij arī tēma CC vs. SFU. Gan jau būs arī Limp bizkit vs. Linkin Park.
0
bija ari tada tema "maize", bet nu vai nu visas temas ir jauzskaita kad vienkarshi paprasa kurai grupai tu dod priekshroku, un vairak no tevis neko negrib, ha ha ha
0
nu ja pa judas ta halforda balss man labāk tīk
0
...sho diskusiju saaku jo skaidri apzinos ka cilveekam nevar divas lietas patikt vienliidz labi...rspektiivi vienmeer buus taadi kuri buus vienas no shiis grupas fani bet arii otras grupas cieniitaaji...sheit es cereeju sadziirdeet iespaidus un argumentus...kaapeec kaadai no vinjaam abaam shis konkreetais cilveeks(piemeeram maiden fans un judaspriest cieniitaajs...vai otraadi) dod priekshroku...
0
kapec maiden, es tev pateikshu, tapec ka judaspriest ir fuckin pedinu grupa. Maiden gabali ir klasika, ta ir paliekosha vertiba, judas priest ir tikai "sekotaji" lai neteiktu rupjaak, ja viniem ir neskaitami diski, bet nu pasaki kapec sokolades saldejums ir labaks par plombira. Es ari nezinu, kas pa stulbumu, jp melodijas nav ne uz pusi tik saistoshas ka im. da man po man pati im un viss
0
Nu augury morgojumu var izskaidrot vienigi ar agro riita stundu vai ari veelo vakara stundu un videeji smagu reibuma pakaapi.
JP ir IM sekotaaji? nu ja paskataas diskograafiju, tad redzams, ka JP ziedu laiki bija 70tie un 80to saakums. IM slavenaakie albumi 80to vidus.
Saliidzinaat abus tiesam liela jeega nav, abi jau klasika, bet nu JP "Painkiller" noteikti ir labakais ko kaads no shiem abiem jebkad ir sakomponeejis
0
hairmetal rakstiija:

"...sho diskusiju saaku jo skaidri apzinos ka cilveekam nevar divas lietas patikt vienliidz labi...rspektiivi vienmeer buus taadi kuri buus vienas no shiis grupas fani bet arii otras grupas cieniitaaji...sheit es cereeju sadziirdeet iespaidus un argumentus...kaapeec kaadai no vinjaam abaam shis konkreetais cilveeks(piemeeram maiden fans un judaspriest cieniitaajs...vai otraadi) dod priekshroku..."

No taadaam diskusijam nav jeegas, jo, ja gan IM, gan JP patiik ljoti, tad kaada atskjiriiba, kursh no tiem abiem varbuut patiik mazliet vairaak. Abi vienaadi. Man personiigi ari vieni no vinjiem tieshaam IR tuvaaki, bet es neteikshu kuri, jo citaadi man naaksies pamatot savu viedokli un tas atkal, visticamaak, izraisiis lieku riiveeshanos.
0
kā gan judas varēja sekot maideniem, ja gan pirmā albuma gads, gan pirmā ieraksta gads judasiem ir gandrīz 10 gadus agrāks????
starp citu Iron ir biezaakie kas speelee metaalu, vispaar pasaulee laikam kaukaadi 9. sanaaca kaukur apollo bij rakstiits
0
Vai ta Metallica nav tomeer biezaaka? Esot 7-taa paardotaakaa grupa ASV muuzikas industrijas veesturee.
0
vells viņ zin, iron jau vairāk pa eiropu uzdarbojas
0
...cilveeks kursh saka ka judas priest ir iron maiden sekotaaji vienkaarshi klaji paraado to ka vispaar neorienteejaas hevikaa...judasi tika dibinaati 1969. gadaa(taatad praktiski vienlaikus as black sabaath)...lai gan savu pirmo albuumu vinji naudas gruutiibu deelj vareeja izlaizt tikai 1974.gadaa kad maiden puishi veel seedeeja pamatskolas solos...bet tas jau neko neizsaka...80 gadu pashaa saakumaa maideni naaca aaraa ar "iron maoden" un "killers" kuri man no vinju diskiem ir tie miiljaakie...bet manupraat kad atnaaca dikinsons vinji paaraak iestiga taj powermetaalismaa...un jaa...melodijas ir...un ir daudz daudz ljoti daudz labu teemu...bet kaapeec!!!vinjas jaatkaarto vienaa gabalaa simts reizes no vietas...piem kaa gabalaa "brawe new world"...labs piedziedaajums bet kaapeec vinsh jaatkaarto tik daudz reizes peec kaartas...un taa arii ir viena no taam pamatlietinjaam kura maideniem prieksh manas auss liek izkljausiities taa drusku vienveidiigiem...
0
...jaa un par to "pedinju grupa"...ja kaads veel tur ko vaavuljo par pedinjiem judasu sakaraa tad ir kaadus 10 gadus nokaveejies...jo tas jau ir noiets etaps...

...pie kam johaidii!!!...kas buutu judasu konchu video un klipi bez halforda aadas polichu kopenes ar vazhu...paatagas rokudzelzhiem un harleja daavidsona ieksh "hell bent for leather"???...vo taa nu toch ir klasika!...he he...
0
manispēc tas judas priest solists kaut govis drāž es klauos muzonu nevis ar viņu draudzējos
bet iron gan nav power, ja kādu brīdi ātrāk uzspēlē tas vēl nenozīmē power
0
Iron Maiden ssajaa ciinaa uzvar un paliek muuzziigi heavy metal staari un karalli, kaapeec? :

Atsskkiribaa no priistiem, nekad nav pagurussi, sataisiijussi "meeslus" un meegginaajussi izteikti experimenteet un tad izgaazussies, turklaat energgija vinniem buus ,izskataas, uz muuzziem.
0
varu saliidzinatt tikai to ko zinu:IRON MAIDEN-fear of the dark pret JUDAS PREST-painkiller...man liekas ka JUDAS PREST buus labaak.
0
Mans balsojums ir par Iron Maiden, jo nezinu kā gan varētu kaut kas pārspēt viņu Seventh Son of a Seventh Son un starp citu šī gada rudenī Iron Maiden ir ieplānojuši izlaist vēl vienu albumu, kurš tiks veidots pēc Seventh Son of A Seventh Son idejas.
0
jaa, SFU vs CC ieliku kad pirms gada ieraapoju te :D Veelaak sapratu ka taadaam teemaam nav jeegas

p.s. ziepes VS cietums
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas