Norden
0
grupa kura speelee epic vikibg metal.Agraak par shaadu novirzienu nebiju dzirdeejis (Amon Amarth-death, daudzmaz paareejie viking-black).Albums Glory In Flames man ljoti patikiik... Kaadas Juusu domas?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
panem storm( Viking folk metal), vini gan ir izjukushi, bet domaju shitas disk ir labaks
0
Cik nu izjukushi, taads viena albuma projekts jau vien bija. No vikingiem labaakais disks kaadu naacies dzirdeet (un kas peec manaam domaam ir viens no visu laiku labaakajiem ierakstiem vispaar) ir Einherjer "Blot".
0
jap Fauns, tagad klausos Ironbound un tieshaam labi gremojas. Vieniigi shamejie arii pajukushi izskataas bet muuzika tieshaam laba.
0
Cik nu pajukushi, shameejie izlaida Blot un pateica, ka Einherjer ir sasniegushi to, uz ko visu laiku bija tiekushies. Un "Blot" patiesiibaa visu pasaka pats. Tas ir kautkas tik gjeniaals, ka tur tieshaam jaakaapj no skatuves nost un jaaliek taa lieta malaa kaa godam padariits darbs. Bet tas nenoziimee, ka onkas neturpina muziceet. Vinji ir uztaisiijushi veelvienu projektu (neatminu kaa sauca). Hmm... starp citu, jaa, jaaiemet aci, kas ar to daraas, cik tad taalu darbs ir vedies...
0
... you can say that again Mister Hat... Blot... yā yā das ist meine šmucen putcen trauks... der kūr...
0
nu šitāds stils arī skaitās friču EQUILIBRIUM 1 alb šiem laikam tik ir bet manuprāt reti labs sanācis, lai arī ietekmes no power ne tik daudz augstos vokālos kā ātrumā ir jūtamas iekš mp3.de jābūt vismaz Unter der Eiche tādam gabalam, metal sadaļā protams
0
Piekrītu par Storm - man vistīkamākais iz folk/viking/etc.
0
to Bleakness

bski velk uz turisas battle metal, un ta power ietekme ir jutama stipri vien, kopuma man nepatika un tas vis ir diezgan liels bodoms ( un ka mes visi zinam cob tipa grupas mani "kretine ara"), pargazti tausti, parak uzspileets pozitivisms, neintersantas meldinas, tad jau labak uzlieku veco borknagar - Quintessence ( songs Colossus pats idealakais ) vo tas ir vikingu staffs, un pie tam taja albumu mums visiem milais vortex ticis pie vokala, ar ko man jau pietiek lai klausitos atkal un atkal.
0
JA ir interese par epic/viking metalu, tad varat paklausities - TAUNUSHEIM, NACHTFALKE, HEL, ODROERIR, HERRENVOLK, VALKYRIA (zviedru)....
0
un atkal es saku ka man patīk un man po :))
bet t;iri loģiski domājot ko gan fricis var daudz rubīt no vikingu padarīšanas?
labākie gan vikingainie man šķiet ensiferum un thyrfing
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas