Nacionālie un politiskie jaut
0
Gribu bilst dažus vārdus nacionālo un politisko jautājumu sakarā: Protams, lielai daļai aktīvo truemetal rakstītāju ir savs viedoklis, kā arī un vēlme to paust. Ir apsveicamas diskusijas par vēsturi, politiku utml. Taču, ja 4/5 no diskusijas faktiski ir viena vienīga naida kurināšana un puņķaini draudi, tad tas vairs nav nopietni. Tādām vajadzībām ir citi tematiskie forumi.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu ar to naidu, taa ir kaa ir...

Es te viendien piem. iegaaju palsiities, kas notiekaas krievu Delfos. Ooooo, miiljie - naida esence, es jums teikshu! Un aviizes censhas neatpalikt.
0
... nu padomā pats, cilvēki tāpat ikdienā noklausās savu ikdienas panorāmu, pārlasa vienu avīzeli, kura pauž noteiktu viedokli... ar to arī lieta beidzās, domā, ka kādam ir baigais savs viedoklis, tāpat atreferē dzirdēto, ja spēj tad piemet klāt savu daļu sāpes (kuru izraisa darba devējs vai cits apspiedējs), tā kā par reālām diskusijām, kurās ir normāla viedokļu apmaiņa vari nedomāt... gribas jau savu žulti izmest... o tad ienīdīšu krievus, re ka man viņi šausmīgi trucē...
0
tagad tu runa ka cilveks
0
come on... fag
0
ieliec bildi, ja nav bailes domaju ka neesmu vienigais kam tu esi pieriebies
0
man prieks, ka izraisu emocijas, skatos neesmu Tev vienaldzīgs...
0
sākās normāls forums, man nebija domas to piedirst, tas biji Tu "tagad tu runā kā cilvēks", kāds tam sakars ar Nac. un Pol. jaut.? fag
0
skumji ka tadi idioti kaa tu veel dzivo :(
0
bet tā vien izskatās, ka man iet jautrāk, klepus zāles iedzēri, nē?
0
man jau sen sakrita uz nerviem tā politika truemetālā... cik var?? tikai vārās, a neko nedara...
0
...pag pag, ko tad Tu ierosini darīt?
0
*iet dzert klepuszaales*
0
Jā, Vampīra komentāri tiešām dzirkstīt dzirkstīt ar gudrumu :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas