metalstorm.ee
0
visiem iesaku metalstorm.ee . Shii lapa rullee!! Daudz informaacijas par metaala grupaam, ljoti labs forums, kuraa var apspriest visaadas teemas - saistiitas ar metaalu un muuziku vispaar, kaa arii citas teemas.
Briidinaajums - lapa ir anglju valodaa...

Varbuut kaads tur jau ir regjistreejies?? Man kaut kaa tur garlaiciigi ir buut vieniigajai aktiivajai no Latvijas...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Labrīt!
0
ārprāts - angliski!!!!
0
bet es gribēju igauņu valodā...
0
tu nemaz igauniski nesaproti:P
0
ir jau arii citi aktiivi metalstorm.ee latvieshi ;) bet nu, par lapu runaajot, tomeer taa pamaz informaacijas, kaut vai ar metal-archives saliidzinot... kopumaa ir ok!
0
Ja tu kaut nedaudz arii kustinaatu smadzenes nevis tikai regjistreetos visaados caurumos, tad iemaniitu, ka taa l;apa biezhi vien sniedxz kljuudiigu informaaciju. It sevishkji par albumiem. Hell.. RRR!!! ! Die! Be dead! Negribi regjistreeties manaa guljamistabaa"?
0
Es tur ir ar tād paš nosaukum kā te un kļūdas gan tur ir vairāk kā vajag
0
Hey, tres^ un Bleakness!! Es juus redzeeju lielajaa lietotaaju sarakstaa!! =D Nu man prieks... =]

Es kaut kaa neesmu iebeerojusi kljuudas informaacijaa par albumiem. Kaut kaa neesmu peetiijusi vai taa info ir pareiza vai nee. Bet ja jau kaut kas nav taa, var tachu suutiit PM kaadam, kas to vareetu labot!! Tur kaut kur ir jaabuut noraadei... ::)

Faun!! Kam tu to teici??

Manupraat, taa lapa ir ljoti laba vieta, kur var atrast jaunas grupas, kas iepatiikas. Pateicoties metalstorm.ee es saaku klausiities metaalu.. =] Un veel joprojaam rokos pa to mekleejot kaut kaadas labas grupas. un atrodu... :)
0
oh, nothing, just beer talking, you now...
0
he he... ljaunais fauns :)
muahahahahahahahahaha
btw faun kads bija tas jestrais links ko tu man iedevi, es vinju pazaudeju :(
0
www.teufelstomb.com - njem un priecaajies
0
...VM-VG!!!
0
paldies
0
tiem kas nerādās iekš metalstorma varu pateikt ka viņi meklē grupas savai izlasei, tā kā tur padaudz tautas apmeklē to lap varbūt kādiem vietējiem metāla zāģētājiem būtu vērts sav kād gabal uzsūtīt lai pasaule zin ko vairāk par Latviešiem
0
vajadzeetu, vajadzeetu. =] Ja kas, man ir zinaams taas lapas veidotaajs. =] Es pa vinja lapaam tuseejos jau ilgi ilgi, taapeec vinju diezgan labi zinu. Briidinu, ka vinjsh ir krietni aiznjemts visu laiku, bet domaaju, ka kaadam moderatoram vai administratoram vareetu kaadu darbinju iedot.. =]
0
=}
0
bahhahahaha, shitas smaidinjsh ir labs =}
tas ir apveersums!
0
Tas nav nekāds apvērsums, tas ir Fauna zods.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas