STORMBRINGER hubs
0
adrese: firecross.no-ip.org

tikko atkal pa jaunam palaidu. useru nav - briidinu jau savlaiciigi, lai nebuutu peec tam atkal breekaashana.

es tikai atgaadinu, ka ir taads hubs ;-]
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pagaidām ateikumu konkrētajai mašīnai rāda... DC rev, laikam, viņš negrib ņemt pretī...
0
man tas ubs saak piebesiit - tik debiili notekumi.

man datoru lieto veel 5 cilveeki katram ir savaadaak muzika, bet hubaa var but tikai cilveeki kuriem shaaree ir tikai metaals.
0
tas ir vecais triks, lai iistajiem metaalistiem nepasliid roka uz kautko vieglaaku.
0
iistenu metaalistu nekas nepaarvilinaas uz citu muzonu =)
ja muuzika patiik tad vina patiik
0
ja muuzika patiik, tad vinja nepatiik
jeb teorija ir un nav (linku nedoshu)
0
ko tu ar to domāji runci?
ielīdu iečekot to hub jau 6 ļaudis sēž
a nu banojat ar mani ārā ja nepatīk manas elektroinkas iekš šāra pills a hubiem kas nav tik nikni noskaņoti
0
ja serpent neparvilinaas, itka muzika buutu kaut kaadas konkurejoshas sektas. Katrs klausas ko grib, un netaisos te uzskaitiit, kas bez metala pasham patik, ta pat katram kas savs.
0
ja serpent neparvilinaas, itka muzika buutu kaut kaadas konkurejoshas sektas. Katrs klausas ko grib, un netaisos te uzskaitiit, kas bez metala pasham patik, ta pat katram kas savs.
0
pedejos divus komentus var izdzeest, man kaut kas misejaas
0
Ai am sorrī, bet kuram būtu tāda lieta, kā PANTERA diskogrāfija?
0
Ir tikai klausaamaa formaa, rakstiskaa formaa diemzheel nekur nevar dabuut.
0
Pantera ir izjukusi,diemzheel, un liidz ar to dikograafijas arii vairs nav:(
0
Viņi izjuka tā arī neizjūtot kā tas ir, ka tava dikogrāfija ir atrodama, protams varētu klausīties tos visus albūmus, BET protams tas jau vairs nav tas, vai ne?
0
man ir visi albumi pec CFH un veel dazhi no pirms CFH, tie man kautka izseeti pa pc bet peec CFH visi viena mapite :) varu ielist taja huba :) ja kas DC++ niks tads pats :)
0
eu es pie dc jauninsh zeens esmu - mani nenjem jo - Your slotratio is too low, current slotsratio is: 1 -

:'( paliidzat luugtum :*
0
pie sharing uzliec vairak slotus! tur jabut pie setingiem sadaljai sharing un tur apakshpuse to var uzstadit :)
0
mosh tadus vienkaarshus ljautinjus ka mani(ar 9gb hdd) tur a ielaidiis kadreiz?
0
Pag, tev tachu pasham bij savs hubs. Ierieb vinjiem un uzliec minimumaalo shaari savam hubam 200 gb un tad visus aicini ciemos. Nosaukumaa neaizmirsti ievietot "true" un "fuck nu", kaa arii mees te ar chomiem nevaram sagaidiit, kad tu beidzot iesi slaaniit tos seetas krievvalodiigos. Nav kaads, kursh vareetu to nofilmeet un peec tam noshaarot savaa jaunajaa hubaa?
0
so what ka man pasham savs hubs.
ka ieshu shamos slaniit tad par to zinaas tikai es un tie merglji
0
reālu klipu varētu uztaisīt... Ac/Dc iet ārā, pizda vsjem, kto ganc... hubā 5 gb, ar izslānīto ļautiņu bildēm... (esam kūlīgi :) )
0
es jau shamie ta dziivi maitaaju uj ka nemetaas kad vasaraa shie dzerstaas un kaads skaljaak iekliedzaas piezvanu mentiem pasaku ka traucee mana tpuusties(tas ja vakaraa shamie ta daraas) veel vienreiz kjirbi pa logu izmetu gandriiz vienu nositu
0
...dzīvnieks... ja tā turpināsi neviens nepaliks, pizda visiem Ķirbju puika nāk...
0
Mēs jau varētu paķert to Ac/Dc dusmu kamolu un raut uzreiz uz Bolderāju un sākt ģenerālo tīrīšanu...
0
...pirms tam piezvanīt policijai, brīdinot, ka tur kāds skaļāk iekliegsies... gan jau nemanot un kliedzot izmētās ar kādu polič-kungu... un tad mēs pirmie pārdodam rakstu par to Vakara Ziņām... nē Tu padomā: Vakar ziņas- Lauku avīze- Diena- New york times- Playboy... vecīt tā ir dzīve...
0
:) man te pat ir labi nekur es nebrauks esmu slinks ar
0
...ne jau ar Tevi es braukšu, es laidīšu ar Magotu, Tevi tepat atstāsim ievest kārtību, pedofīlijas upuriem ir jāpaliek šeitan mētāt ķirbjus...
0
...un tagad tas hubs joprojām strādā vai?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas