DARK FUNERAL
0
DIABOLIS INTERIUM- the best...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Man gan vislabaak tiik split ar Infernal. Tas ir speeciigs albums. Kaa naakoshu varu droshi mineet Vobiscum Satanas. Bet kopumaa man ir diezgan garlaiciigi vinjus klausiities, jo katrs naakoshais albums ir ieprieksheejaa pilnveidoshana. Diemzheel tikai tehniskaa zinjaa, ne origjinalitaatee. Diabolis Interium klausiijos gariem zobiem, jo tas jau bija pilniigs apnikums. No shii albuma man patiik viens gabals, un tas ir Hail Murder. A ko padariis...
0
bet "In the sign" nav ne viens ne otrs tas ir sakums..
0
Man vislabāk iepatikās "Vobiscum Satanas". Tā mūzika vienkārši izstaro melnumu.
0
Man Dark Funeral ir pirmie auksta, melna un nežēlīga pure Black metal izpildītāji!
0
To Beldegir:

Pilniibaa piekriitu.

Man Diabolis Interium lloti patiik, bet Vobiscum Satanas tiessaam likaas labaaks.
0
wa ta nevienam "In the sign" nepatiikas??
0
tas arī ir labs!
0
oo,jaaa,tas ir labs albums,it sewi$kkji trex An Apprentice of Satan,taada sajuuta,ka winji dzied par mani...
0
Vobiscum Satanas un bez variantiem.
0
Ar to splitu es domaaju nevis In The Sign, bet Under Wings Of Hell. Tas ir briesmoti labs. In The sign arii ir gabali no Wings, bet kopumaa ar Infernal ir chuupstiigaaks prieksh manis.
0
Kas vinniem tas ir pa ieraxtu ar 4 dziesmaam. Nu viens no pavecakajiem ieraxtiem. Neesmu neviena vieta atradis kas tas buutu. Man bija vinss iedots dazzus gadus atpakall, bet tagad nespeju atcereties.
Nu Dark Funeral fani - help me:)
0
tas vareetu buut tas tagad zem nosaukuma In The Sign remastereetais demo, vai arii puse no splita ar Infernal - Under Wings Of Hell
0
Thanx!
Paskatiissos, jo man tas pamatiigi iezgrieza iekssas, ka asinnot saak:)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas