King Diamond
0
Kaa jums patiik King Diamond :0)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tiiri labs muzikaalajaa zinjaa taads pusprogresiivs ja nu vieniigi paaraak njauduliigs vokaal dazreiz nebuutu
0
Jaa Man no vinnu veikuma visslabaak patiik The Graveyard Them un The eye.
0
kas Tev par daļu kā man patīk...
0
BUutiibaa vienalga Bet King Diamond forshi speelee.Zinaaji ka vinnu solists ir izbijis operdziedaataajs.
0
super... es tagad par viņu fanošu...
Mercyful Fate arī forši spēlē? :))
0
Kurā laikā tad viņš ir paspējis dziedāt operā? Cik zinu viņš pirms un paralēli Mercyful Fate strādāja bioķīmijas laboratorijā un pusprofesionāli spelēja futbolu.

Man visiecienītakie Kinga darbi ir "The Eye" un "Conspiracy" un "Voodoo". "The Puppet Master" arii ļoti aizķer. Sliktusd albūmus jau viņš nekad nav taisījis.
0
nav nevainas, laigan neeesmu nekaads lielais ssiis grupas fans tomeer, ssad un tad paklausos.
0
King Diamond ir super! man patīk, kā šis kauc un spiedz... un operdziedātājs šis nekad nav bijis.
0
Mr.Rebel- zināji, ka Chris Barnes lai panāktu izteiksmīgāku balsi, ilgu laiku braukāja ar traktoru? :))
0
Un dzina pāļus un slīpēja grīdas ar vecu frēzi "Pioņer A-50" un baidīja vecas tantiņas. Un bēra akmeņus un naglas blenderī. Nejaucēns...
0
vēl atceros to momentu, kad šamējais uzkāpa uz naglas un pirmo reizi ieaurojās... kaimiņš no blakus sētas atskatījās...
0
ko juus apcellat Chris Barnes vinnam tak forssa bals
0
gailis... tā arī nesaprati, par ko runa iet?
0
Ham Jaa bet par to operdziedaataaju man pateica mans uchuks.
0
Baaaac, kaa es tuuliit kk un maleejam , johaidii, iedurshu acii, Chris Barnes lai panaaktu savas balss izteiksmiibu tak divus gadus straadaaja par paardeveeju saldeejuma veikalaa un ,lai pazinjotu samaksu, izdeva dazjaadas +/- pa labi orienteetas urkskjoshas skanjas...

it sevikjsi tad, kad kaads saldeejuam veikalaa paprasiija klepuszaales :/
0
nu nē... Runci tas periods bija pirms viņš sāka aizrauties ar radošajiem tehnikas instrumentiem... atceries? no sākuma viņš tik tiešām pārdeva saldējumu, bet tas nebija tas, jo mēģos viņš visu laiku aizmiga... tad sāka braukt ar traktoru, sākumā tas bija spontāni, bet vēlāk saprata, ka tas ir tas... tad jau maksimalizējās ar frēzēm... apmēram tad jau sāka rakstīt pirmo CC dziesmu...
0
Starp citu, kuras dziesmas vai konkrētas vietas dziesmās jūs vērtētu kā Kinga vokālu spilgtākos/izteiksmīgāk... šausminošākos paraugus?

Es lieku uz to strpspēli pēc pirmā piedziedājuma Mercyful Fate dziesmā "Banshee", kur viņš gaudo vairākās balsīs.
(es labi zinu, ka neviens nevar padziedāt vairākās balsīs un ka tas ir pārklājumu ieraksts, bet runa ir par efektu, ko tas rada)

Līdzīgi ir arī dziesmā "Life After Death" no Voodoo", pašās beigās. Šermuļi pār kauliem.
0
labs muzons. Visvairāk tīk:
Mercyful Fate - Don't Break The Oath un In The Shadows (pēdējie albumi gan ir garām)
King Diamond - praktiski visi 80o gadu gabali... pēc tam gan ir manāms atslābums, kura laikā Kingu jau norakstīju visnotaļ...bet Puppet Master noteikti ir atguvis pozīcijas... iepriekšējais Abigail II: The Revenge arī nebija zemē metams.

kk:(
labākais moments ir Conspiracy pirmās dziesmas "At The Graves" laikā, kur viņš zemā balsī ierūc "Icy fingers" un nākamajā sekundē fiziski neiespējamā falsetā iebrēc "all over my hand".
kas līdzīgas vērojams Them gabala Twilight Symphony piedziedājumā.

kolekcionāriem:
abi Mercyful Fate ģitāristi (un bijušais Kinga basists) ir sanākuši kopā grupā Force Of Evil, un viņu pēdējais disks ir ļoti, ļoti OK. Protams, ne jau Kings tur dzied. Bet tas nekas, tas power metāliņš ir paspēcīgs visai.
0
Mjaa kaut kur dzirdeeju ka King Diamond ne no kaa un shaa saacis skaneet studijaa.
0
Ar to domaaju ierakstu sorry:)
0
"Abigail II" ar ir sasodīti labs...
...bet to, ko Kings ar kompāniju darīja puspajokam, blekmetālisti uztvēra itin nopietni ;)
0
Mjaa Vinna muuziku saatanisti izmanto rituaalos pirms upureeshanas.
0
:DDD
0
Nee nu no tiesas es to izlasiiju vienaa lapaa ko atradu google.Tur bija aprakstiits ka vinnu muuziku atskanno otraadi atpakall gaitaa.
0
Tātad padumji sātanisti... Vai kārtējais vecu tantiņu izgudrojums :)
0
Īsteni sātaniska bauda - klausīties mūziku atpakaļgaitā? :) Būs jāpamēģina :)
0
sadomazosātaniska :)
0
jūs jau varat mēģināt... bet tas ir solis nezināmajā... kas zin kas var atgadīties, var atnākt fekalizātors un piedirst jūs... iesēt jūsos fēčusēklas un vēlāk ievākt ražu...
0
vot laiks iet, gaume mainās. Atceros kādreiz KD reāli besija. tagad nejauši iečolēju viņa video "Sleepless nights" un radās vēlme pārčekot visu diskografiju. vecajam ir talants! it īpaši "Conspiracy" un "Abigail".
0
Zelta vārdi no tevis ^^^
0
Ir pāris viņa albūmi. Nu tīri tā neko onka bliež... interesants vokāls
0
pēdējais albums Give Me Your Soul manuprāt ir labākais veikums viņam kopš The Eye.
0
Vecajam kaut kas ar sprandu neesot kaartiibaa. Esot pazinjojis, ka koncerttuure par jauno albuumu esot jaaaizmirst, jo saapot kaa traks. Interesanti, kas tad shim to sprandu apgriezis? Tiiri vai jaapskauzh Sonnenmensch, ka shams ir savulaik paspeejis gan MERCYFUL FATE gan KING DIAMOND dziivaa veidaa redzeet. Vareetu shis sadaktereeties un pie mums atlaist!
0
jopcik, netīšām izvilku ārā The Eye, Conspiracy un vel iemetu mp3 pleijerī albūmus, kurus neesmu klausījies... vecā mīlestība atkal sit augstu vilni. Nu ārprāc, ku labs muzons, soliņos vien var smelties iedvesmu kaut visai dienai... iemetu vel torrentā 320 kvalitāti iekačāt. Pat uz poda sēžot klausos... mhmhmhmhmhmh >:)
Dzīvajā gan gribētos redzēt, pabaudīt ģitāru skaņu, cik izdevās nokačāt končus, tā soso - kā jau ar parasto kameru filmētie
0
man vairāk interesē kā viņš dzīvajā dzied.
The Eye, Conspiracy un Them man savulaik arī baigi patika. sen na klausīts. Bet uz riņķi laidu arī pēdējo Give Me your Soul-tas ar bij līmenī.
0
Te tāda neliela daļa no Kinga nesenās intervijas, pilna ziņa šeit www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.Net/ne...

"So... for this year, you will see a double DVD of old private KING DIAMOND video recordings and a double DVD of old private MERCYFUL FATE video recordings which I am working on as we speak. Andy [La Rocque, KING DIAMOND guitarist] has finished remastering 'The Graveyard', 'Spider's Lullabye', 'Voodoo', and 'House of God', all of which should also be available this year. And then there is 'the big surprise' (not little King babies with horns on their foreheads or MERCYFUL FATE writing new songs, at least not as we speak) but something that could lead to renegotiations of the MERCYFUL FATE recording deals. We'll see. Be patient.....

"On a personal note, I do feel reasonably confident that the MERCYFUL FATE masterpiece will see the light of day."
0
Mazliet offtopiks, bet tomēr...

Ir tāda dīvaina skanējuma grupiņa Tearstained. Tāds Kind Diamond un black metal sajaukums. Ja kādam ir interese, var iemēģināt (tad jāņem kādi vecāki albumi, jo pats jaunais gluži neatbilst iepriekšminētajam aprakstam).
0
^^^^ man vairāk interesē kā viņš dzīvajā dzied.

tici man, labi - esmu gan KING DIAMOND gan MERCYFUL FATE dzīvajā personīgi redzējis.
0
''Conspiracy'' man vislabāk patīk. ''Cremation'' vienkārši ir superīgs instrumentālis.

No kautkādas intervijas varēja saprast ka ne to reunion taisīs, ne to kautkādu projektu ... Nesen laikam bija šeit iepostēts.
0
0
mmmmm, Dimantu Karalis. labi, ka atgādinājāt - pāris mēnešu neesmu neko no viņa klausījies; tagad tieši laikā būtu kaut kas tik jauks :)
0
Puppet Master ar spārda pa dupsīti; paši pirmie gan nav tik kruti... pagaidām nekačājas ne voodoo, ne give me your soul. Mercyful fate gan man neiet iekšā.
0
Aiziet, visi, kam patīk King Diamond, kārtīgi šovakar nogrābstamies gar kailām meičām... mmhmh... ņammm... >:)
0
1... 2... 3... nogrābstamies!
0
No Mercyfull Fate ar tā reāli tik ''In The Shadows'' iespārd'. Cita vienkārši OK.
+2
Gabals no King Diamond topošā DVD. Ja, piemēram, Dikinsonam var just, ka nav vairs iekšā tas spēks, par Halfordu nemaz nerunājot, tad King Diamond priekšā cepuri nost. Vokāls perfekts dzīvajā. Ja tas protams, nav finieris.

www.youtube.com/watch?v=IL7oYIvgRfQ...
0
Vou! - beidzot, nepagaja ne 30 gadi, kad bus Kingam DVD :)
Izklausas ka tas ir istais vokals, esmu Kingu redzejis ari dzivaja - ka KD un MF, ar vinju ir ta, vai nu nodzied perfekti, vai ir pilnigaka lazha.
0
pēdējo reiz kad kalusīju JP dzīvajā, tad Halfotrds bija zvērā labs (pirms gadiem 5-6). Arī IM tad nebija ne vainas
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
LaurisPo
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas