Pardodu Apple iPod, jaunu, let
0
Pardodu Apple iPod, tikko atvestu, absoluti jaunu, pat neizpakotu. (Varam kopa ar pirceju izpakot, ja grib parliecinaties, ka strada.)

Cena - vienosimies. Pardodu, jo cilveks, kam tika atvests, vairs nav pelnijis...

Var drosi visu nedelas nogali rakstit uz muzmuz@cc.lv, vai zvanit/sutit SMS 9592322. Darbadienas esmu aiznemtaks.

Jurgis
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ko tad tas cilvis izdarīja?
0
a? kas tas ira, ko?
0
pods ar neta piesleegumu laikam + aabolu taisiishanas sagatavoshanas un izniicinaashanas funckcija
0
Nope, tas ir mp3 pleijerītis ar 5, 10 vai 20 GB cieto disku, ko var piemaukt Mac'am kā vnk cieto disku un vispār blablabla, vienvārdsakot- dikti laba mantiņa. Kā nekā, Apple.
0
mans viens vecs macs meetaajas zem galda shaubos vai tam vareeteu pievienot jo tas aparaats ir no 90 saakuma un vinjam monitors rubaas aaraa vislaik
0
hehe, ja es savulaik nebuutu 60gb iehavojis mosh ar intereseetos, vispaar taas lejerkastes baigi labaas mantinjas i :) vismaz nav garlaiciigi.
0
man ar bikšelēs labas mantiņas, nesauktu gan tā par lejerkastēm, bet tomēr... >:) un garlaicīgi nav nemaz... Blūdij?
0
Man tagad kaut kas būtu jāsaka? (ironija/sarkasms/noliedzo... apstiprinājums?)
0
mazais šķendenis... kā jūties akal paslodzīts istabas (as "s") stūrītī? (iespaids/sajūtu valgums/iedvešana... nekāda individuālisma pārkāpjot robežu, par kuru daudzi nema nenojauš)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas