Jaanji
0
Nu tad iisumaa, kameer cits nav paspeejis pirmais, shiten labaakos pantinjus/veeleejumus/what... ko saistiibaa ar jaanjiem. Pats taa klasiski varu noveeleet - lai labi dzeras un alus netruukst, kaa arii protams - lai ziedu mekleeshanaa labi veicas (galvenais visu potenci nenodzert un arii iistajaa briidii no paardzeeruma nevejadzeetu atluust).
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
lii iiigo
lii iigo!!
0
alus un sex.... uuuuuuuuuuuuuuuuuuu :P:D(6)(6)(6)
0
galvenais kaadaa tajaa siena kaudzee pa shmigu neietraapiit - naakamaa dienaa paaraak patiikami nebuus (, bet nu peec, uzlaapiishanas noluukaa izdertiem, veel paaris aliem buus pajaat)
0
vīriņš, ingvers, ugunskurs, nedaudz šašļikošana un tālāk iii ii ii ii iii ii ii iii i ii i i ii ii i i ii i i i ii i i i i ii i i.... :D:P(6)
0
tik un taa viins....:)
0
aa, tas taču izskatās pēc asinīm... vampire forever...
0
a Faunam kveiks cienjaa!! :)
briinums, ka vinjsh te veel neko nav iepirdis.
0
bļeģ negānies...
0
Hmm... Sveetki kaa sveetki , man liekas ljoti forshi un interesanti , ar interesantaam shtelleem , un svineeshanas metodeem.. Un pat reklaamas shiem sveetkiem ir labas , ja saliidizna ar Z-sveetku komerciaalo stuulbiibu. Tachu man kauns par to , ko latvieshu tauta shiem sveetkiem izdariijusi...

"Sieru , Sieru , Alu , Alu" nu ir paarveerties par : : "Alu , Alu , Alu un Shnjabi arii nedaudz" Nu , nesaista taa nodzershanaas , un tapeec taa nu ir noticis ka manaa famiilijaa shie sveetki netiek svineeti jau gadus 10 , kad taa nodzershanaas saakaas lielaakaa liimenii... A savlaik atceros , kaa vecajaa miiljajaa Kalngalee svineejaam , ar pashtaisiitu sieru , beerniem uz vietas raudzeetu kvasu , un citiem opapa radiito alu... Viss bija savs un viss kaa pienaakas... Bija vainagi , ugunskuri , dziesmas , dejas , visi gaaja paari laukam pie kaiminjiem bljaustiities , un kas tik nenotika... Nu , forshi bija , bet tagad kad patstaaviigi dziivoju Riigaa , jaateic - pretiigi skatiities , vienk. vemshanu uzdzen tas briidis kad redzu ka bars ar cilveekiem mashiinaa krauj alus kastes , nedaudz ko stipraaku , 1 kaarbu sashljika , un brauc uz kautkaadu pljavu un kopiigi visi nodzeraas... es tieshaam nezinu kaa tagad ir laukos , un citaas pilseetaas , kur vismaz kaadreiz jaanji bija forsh pasaakums , bet skatoties riidziniekos , liekas ka muusu tautai svariigie , un gadu simtiem izkoptie sveetki ir padariiti par pretiigu nodzershanos... Sheit pat vareetu asaru nobirdinaat... Ok , lai jau dzer , tikai stuulbi , ka lielie Skyforger un Latvijas patrioti , kas fano par visu latvisko un tml lietaam , neko no iistajiem Latvieshu sveetkiem nejeedz... Pat pa SWH ROCK , kuraa Peecpusdienas Galjiniekaa dzied : "jaaniitim zili pauti" , nu ko , smiekliigi ir 1 lieta , bet PRETIIGI liidz RIEBUMAM !!!!

Prieciigus Liigo/Jaanjus jums visiem...
0
Lai visi kaartiigi liigo un liigojaas! :)
0
HeNcHz : nu skarbi jau ir, bet nu tik skarbi jau arii nav. Tev tikai iisto kompashku vajdzeetu atrast. Nesvinaat taapeec, ka citi nodzeraas, arii ir stulbi.
0
Mani gan ljoti sajuusmina taa doma, ka vienaa dienaa visa Latvija ir jautraa praataa un pa kruumiem vien dziivojaas. Taada patiikama kopiibas sajuuta. Man patiik pasuukt alu, iekost shashliku un arii meitas miileet man patiik. Tev pretiigi, man labi. Nez nez, kaapeec visi tos senos pagaanus vienmeer grib par kautkaadiem sveetajiem pataisiit. Pieljauju, ka toreiz gaaja valjaa taa, ka tu jau peec pusstundas raudaadams gribeetu zemee ieliist. Mosh raudaasi arii par to, ka muusdienaas tik daudzi seezh birojaa nevis zemi rushina? Nu taada ir taa civilizaacijas attiistiiba, ko padariis. Un attiistiiba ir bijusi visos laikos. Kas netiek liidzi, tiek aizslauciits. Skarbi, ne? Ko tad? Dziivot romantiskaas seno laiku pasakaas, izgriezhot visus miinusus un pieverot acis uz nepatiikamajaam lietaam, kas toreiz bija ne mazums?

Tradiicijas ir saglabaajushaas, taas senaas padariishanas cilveeki piekopj, un ja nepiekopj, tad vismaz ciena. Un subjekti kas zaakaajaas par taadaam lietaam vispaar nav piemineeshanas veerti, skiposim vinjus.

Un runaajot par bezkauniigajaam tautasdziesmaam, man tevi jaasaruugtina mazais moralizeetaaj... Tas nav muusdienu izgudrojums.

Kaa tev shkjiet ko jau sevii ietver vaards "Liigo"? No kaa parasti cilveeki liigojaas? Vai dies, es vairs nevaru... pasham smiekliigi jau sametaas. Da nu tevi. Raudi taalaak.
0
Tad, kad es buushu opaps, tad es arii iespeejams pieklusiishu. Pagaidaam uz opap-stila Jaanjiem praats nenesaas. Raudaat arii negribaas... laikam nebuushu iists latvietis, kas zin...
0
Nu , zini , dzreshana nebuut nav cilveeces attiistiiba , bet gan degradaacija... Bet nu logjiski , ieraut ir tavaa stilaa... Tu savu nieka 200ls algu arii shajos jaanjos nodzersi... Tev taksh izmaksaaja algu tieshi pirms jaanjiem , vai ne ? vai areii tu gaaji un luudzi nelielu avansu ? Nu , es laikam nezinu nevienu kas taa nebuutu dariijis...

Lai tev jauki jaanji , kurus tu neatcereesies , un kruumos kopiibas sajuutu droshi vari iet mekleet , mosh atradiisies veel kaads , kas gribees ar tevi tajos kruumos kopoties...
0
zini, peec paaris litriem alus pats taa vien kruumos koposies un veejaa liigosies. Katraa zinjaa es, kaa jau katru gadu, labi saeediishos, iedzershu pa alinjam (daudzaakus) a taalaa kaj uavakars raadiis. Katraa zinjaa jaanjos maajaas seedeet - tas veel skarbaak kaa nodzerties :D
0
" Bet nu logjiski , ieraut ir tavaa stilaa... Tu savu nieka 200ls algu arii shajos jaanjos nodzersi... Tev taksh izmaksaaja algu tieshi pirms jaanjiem , vai ne ?"

Paga, Henchz, tas tavs peedeejais komentaars noziimee to, ka tu paziisti Faunu reaalajaa dziivee? Jeb tas ir tikai parasts WAD (We all dead/Wonderful anal dildo) stilaa ietureets komentaars? Nu nezinu gan...

Nu bet tad jau prieciigus Jaanjus visiem! >:)
0
huy mani sasapnjotie jaanji :'(
0
viss būs labi... (L)
0
Lucifera : kas ta nu ?
P.S. Vari jau panjemt henchu aiz rokas un aizvilkt uz kaadu opapu tusinju, ja labi jamo piedzirdiisi arii maybe pi iiii iiii iii tiksi :P
0
shizm, aizver žaunas... >:(
0
hmm ... te ie kaada sazveerestiiba par ko es nezinu ? Sorry vecais, bet es esmu tikai cilveeks, un mani ir only mute.
0
Vakar iesiildiijos pirms jaanjiem un tagad galva taada jociiga.. Zhetons Caloweyam par superduperiigajiem komentiem - paldies tev, tieshaam druumajaa dienaa ieveelas nedaudz prieka (reeciens liidz zemei)..

Ko tur lai saka.. Mazais nabags nevar aizmirst kaa vinji svineeja jaanjus pirms 10 gadiem, kurus vairs nesvin jo sho sveetku vaards ir degradeejies deelj kautkaadiem ljauniem cilveekiem. Es nesaprotu - ja jau dikti patikaas svineet tradicionaalus jaanjus, tad kaapeec gan taa nedariit visu laiku? Nu bet nav jau man tas tik svriigi.. Turies calowey shogad, neizkriiti pa logu skatoties uz ljaunajiem onkaam kas kraamee mashiinaas alinjus ;)
0
Labi Jurgji...
0
Nu jaa, beidzot var raxtiit - peec 3 diennieka sajuutas ir kaa ir, bet kopuma bija ok, kaut nekatoties, ka pavadiiju shos sveetkus riigaa, vienaa dziivoklii... iisteniibaa veel tagad paalis nav izgaajis, tas priecee.. Mission impossibile - vajag notureeties veel 12 stundas (12 stundas es jau esmu brutaali dzeeris).. Laikam jaaiet uz morgu un pleijerii jaaklausaas liikjeedaaji.. he he.

Kas ir calowey, neizkriti pa logu??

atvainojos jau uzreiz par visaam gramatiskajaam kljuudaam... boniits dara savu!
0
man liekas nav isti forši noraut ērci jaņos, nav tas labi, viņas ir visur, atcerieties to bla un pec dushas paskatieties visus savus izdrastos caurumus, jo var ietuseties pat ausis, zin sūdi ir uz katra stura, un cigaretes ari ir baigais dranķis, tikai mirst lēnak
0
bla faun kuram ta negribas pa pasakam pakaveties, nu a kā tad izpaužas tas "... Kas netiek liidzi, tiek aizslauciits..." ? MAn liekas tu doma parāk apokaliptiski. Ja bet tie pagani varetu but bijushi baigie neķitreļi ne, ha ha ha
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas