nu cik var dzert?
0
Jums neshkjiet ka ir par daudz jau. dzer jau visos iespejamajos sturos un visi ir galiiga vafelee(nerunaau par tiem kas nepiedzeraas).

nu tad iedzeram!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
atbilde uz jautājumu ir: DAUDZ!
0
tikai daudz man labaak patiktu dafiga un vel vairaak
0
Dzert var daudz. Cik jautaajums nenopietns tik dzershana nopietna
0
aa, te ir vesels bars kandidātu uz kuņģa čūlu...
0
ko zini, varbūt tomēr aknas pateiks "atā" ātrāk...
0
man apnika dzert ikdiena, bet ja dzeru, tad dzeru kartiigi :)
0
uhhh... es pašlaik ieturu mazu pauzīti, ābolu sula ar minerālīti ar labi garšojas... bet apsolu, ka drīz akal būšu ierindā... >:))
0
dzeršanas kultūra... vampīrs minēja kārtīgu dzeršanu. kā tas ir? kādus dzērienus tad lieto? un cik liels dzeršanas kultūras līmenis ir tiem, kas dzer odekolonu? :D
0
vai veel labaak (par odeklonu runajot) vienreiz studeeju cesu razhojuma dzhina koktelja sastaavu tas bija shaads: udens, cukurs, spirts.... tas bija tadam zaljaa krasaa otrs bija ziepudens kraasa tam sastaav sbij mazliet savvdaaks: uudens, cukurs,... etilspirts.
0
Tas ceesu dzhina kokchiks ir debeshkjiigs! Manis peec tur var buut rakstiits ziepes + churas, bet garsho briinumaini. Pareizo proporciju chubziki notraapiijushi.
0
2 litrus dienaa jaaizdzer
0
jā, cēsu džina koktēlis ir baigi labs... ļoti garšo... un ja daudz izrauj, šmiga arī laba... :)
0
par garshu nesudzoos diezgan garshiigs bet ta vareeja saukt nevis dzhina koktelis bet spirta koktelis
0
bļe Tu toč esi _____________, kā arī ___________________ un pilnīgi noteikti_____________*
*interesentiem aizpildīt pašrocīgi.
0
kautvai taalu bet vienalga dzeru un dzert vajag veel vairaak
0
pate tadaa krasaa
0
...uz kādu adresi interesentiem (nu nav jau tā, ka es būtu viens no) jāsūta aizpildītais devums, lai viņš materializētos tavā ķešā, a Maleej?
0
nekur nav minēts, ka ir kaukur jāsūta... man liekas Tev akal ir temperatūra vai slikts garastāvoklis. Vienkārši mazās ailītes tiek aipildītas un saglabātas tuvu pie sirsniņas... tik uzmanās, ka nerodas čokuri.!.
0
...tāda gadījumā izmetu savus pārējos variantus citur*

*un nekur citur!!!
0
...ja noprotu tas ir tavs kārtējais nē*

*nē bez citas kārtējās atkāpes!!!
0
Pusaudzis – persona, kura uzvedas kā bērns, ja pret to izturas kā pret pieaugušo.
0
Čeburaška: - Gena, es paņemšu čemodānu, bet tu paņemsi mani! - Pierunāji, vecais izvirtuli!!!
0
Pieņemšanas telpā pie ārsta sēž vecis ar galvā iecirstu cirvi. Ārsts: - Bērnībā ar masaliņām vai cūciņām neslimojāt?
0
No meža izskrien divdesmit ezīši. Viens no viņiem komandē: - Stāt! Visi apstājas. - Ganīties! Visi sāk ēst zāli. Ezītis komandieris paceļ galvu, palūkojas uz savu komandu un lepni saka: - Un ar ko mēs sliktāki par zirgiem?
0
Džordžs Bušs izdarīja spēcīgu triecienu pa Irāku un salauza Baltā nama labāko globusu...
0
- Kāpēc skoti nēsā bruncīšus? - Tāpēc, ka aitas dzird rāvējslēdzēja attaisīšanas skaņu...
0
no coments...
0
Peteņu malējam: par skotiem super! es savukārt zinu par velsiešiem. kapēc velsieši nēsā garus gumijas zābakus? tāpēc, lai aitai pakaļējās kājas varētu to stumlos ielikt... lai dzīvo apvienotās karalistes ne-angļu tautas!
0
nu par ežiem jau arī labais, tikai jālasa skaļi un ar kārtīgu patosu balsī... >:))
0
TURAM BURU!
0
labāk turēt stūri...
0
es dzeru alu, viskiju, brendiju, temer esmu atsacis shnabi, absintu(ja tieku klaat) un kads ir baigais krams ari kokteiljus, kgan man vinji neparaak!
0
nu,pirms jaanjiem kaukad kaartiigi paardzeeros,tad paargaaju uz 0,7 sarkanviinu tusinjaa un tagad ir labi.....
0
hei Blūdij!!! 15.30 pie cirka? mani izdzēsa no draugiem.lv- tāpēc vēršos pie Tevis tieši... >:))
0
nu dzert var neierobezzoti:)
0
Nu ko, atkal piektdiena, laiks dzert.
0
dzert var daudz un tā ka neatceras, ko un cik. bet pēc tam tāpat teiks visi, ka tas tur vot nebija garšīgs. a kad dzer, ta jau īpaši neskatās, iedod tikai :/
un vispār var arī nedzert.
0
nu ko, atkal sestdiena, laiks dzert..
0
3l vinaara gaida mani :P redzees, kas pec tam notiks, he he hee
0
mamma teica lai es nedzeru un nepīpēju es viņu klausu , jo ļoti ļoti ļoti mīlu ,tātad mīliet mammas un nedzeriet bērni ...
bet daži jau savu smadzeni i traki pa daudz nodzēruši lai šos vārdus saprastu ... CIK NOŽĒLOJAMI !!!
0
elkahol iz beeeed, mblje
0
..bet dzīve bez alkohola ir pavisam bēdīga...priekā!
0
zini ka si bēdīgi ? .... tas ka tauta nodzeras ... tas gan i varen bēdīgi un skumji , tā kā nevajg te daudz d***T ...
0
A kurš tad te dirš?! Visi jau tikai dzer! ;)
0
Dirsējs te pašlaik tik viens, un ne manā personā :) Starp citu, pačukstēšu noslēpumu - dzert iespējams arī ar mēru un bez nodzeršanās. Bet cilvēki, kas saka alko kategorisku nē vienmēr un visur diemžēl lielākoties nav nekas vairāk kā reliģiski sausiņi :)
0
nabaga baptisti...
0
a baptistiem tagad liepaajaa muuzikas sveetki;):D:D:D
0
dzert ar meeeru galigii nav interesanti. salute bezmeeriigam kvasam!
0
baptistiem mūzikas svētki?? OOOO! :D
0
pakas ies pa gaisiem, mezhoniigaakais mosh uz griidas, ha ha haaa
0
muaahahhahhaaahaaaa!!!! :D
0
nenoveersiisimies no teemas - shim vakaram jack daniels, ak kungs ku gaaaaaards :D
0
ehh ... nelabojami gadījumi
0
radījumi!
0
Tas kursh visvairaak protestee pret alko un maaca vis laik citus nedzert, beigaas (biezhi vien) pats nodzeras un paliek par alkoholikji..ir ir taadi maaciitaaji/aturiibnieki maniiti dziivee..
0
A es piektdienas naktii forshi padzeeru viskiju pie ezera, un sestdien padzeeru viskiju Ventspilii!:)
0
... ar katru reizi pārliecinos, ka dzert var arvienu vairāk un diktāk, ja vēl arī pēc dzertiņa es justos tikpat smuks, stiprs un gudrs, kā dzertiņa laikā :(
0
mjā... Joda secinājums ir itin preizs..
pirms gadiem 5-7 es jau būtu gar zemi no puses tā izlietā tilpuma daudzuma, ko var ieliet sev šodien un palikt uz kājām.

to Edenbeast 12.jūlijā.. : alkohols nebūt nav tas pirmais un galvenais, kas izraisa kuņģa čūlu... tāpat arī cigaretes un asi, karsti ēdieni. Tas viss tikai var veicināt, tā teikt "piepalīdzēt" čūlas rašanos...
Un, ja alkohols ir ,es uzsveru LABAS kvalitātes, tad veselam, normālam kuņģim, tas nekādu kaitējumu praktiski nerada.
0
bet, kandža lielās devās? es runāju par hronisku alkoholismu... :D
0
kirke, aizvakar, plkst. 16:48
"...Bet cilvēki, kas saka alko kategorisku nē vienmēr un visur diemžēl lielākoties nav nekas vairāk kā reliģiski sausiņi :)"

Ir jau arī cits variants - tie ir "kodējušies" alkoholiķi, kas apzinās, ka pat viena glāzīte tiem var izraisīt ķēdes reakciju - plostu nenosakāmā ilgumā.
0
nesmu jau nekaads aturibnieks tik ta vienaa jaukaa dienaa aizdomaajos nu cik var dzert. var iedzert skaisti(saprotat ka gribat). iedzert kadaa paskaumaa bet tas kas notiek rigas un citu pilseetu ielaas nav normaali.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
DestructerOfNewb
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
Viskas