Skyforger maikas utt.
0
kur var nopirkt maikas, dzemperus, ar Skyforger simboliku, albuumu vaaku bildeem utt.???
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
+371 9650815

un dabuu visu ko veelies
0
bet kaadaa veikalaa nevar?
0
LOL!
0
it kā Garklāvu Pēteris teicās, ka RIMI esot redzētas... bet viņš alkoholiķis...
0
Ja gribi dzemperi, tad jaiet uz Ogres trikatazhas veikalu :) Ir tikai Semigalls t-krekli.
0
zini man māmmiņa var tev uzšūt kādu Debes kaļu krekliņu , bet viņai tas "s" burts biku šķībs sanāk ....
0
Hopkin tu nopietni!! Ogrē var dabūt???!!!
0
lol
0
ei ! ko nozīmē šis lol ..?
nu vot nezinu... bieži te sastopu, bet joprojām neesmu iebraucis, kas tas par (lol) ir.
vienu gan nojaušu- nekas labs.
0
bok, lol noziimee pavisam ko jauku, preteeji taviem pienjemtajiem uzskatiem.tas ir Lick Out Lightly lol..nu lab, lai paaraak nemaldinaatu tevi, tas noziimee Laugh Out Loud.btw es arii reiz to nezinaaju..tikai neprasi tagad kas ir btw, lol
0
nu reiz būsim lietas kursā...
šādus saīsinājumus var izdomāt desmitiem patiesībā. es tomēr dodu priekšroku rakstīt izvērsti. saprotu, ir īsāk un ātrāk, bet rodās neskaidrības.
labi.., neprasīšu, kas ir btw. (es arī to nezinu un nedomāju ,ka centīšos to atcerēties un izmantot, lai arī kas tas nebūtu ) :-)|
0
btw = by the way = starp citu. visādi šitādi saīsinājumi nāk no čatiem, kur tos lieto laika taupīšanas nolūkā, un ērtības labad ieviesušies arī forumos.
0
Nu, labi - čatos vai forumos vēl ir pieņemami, bet lietot tos lol sarunās gan ir debīli.
0
LOL - Liepaaja - Ogre - Liepaaja
lol - lietus - odi - lietus
0
Ew kā ar to Ogri var dabūt vai nē??????
0
Man liekas,ka Bomber veikalaa redzeeju vienu kreklu karaajamies :D tas gan bija sev,un vai vinjsh veel i valjaa,nezinu... cik zinu,Bobers vispaar ir niikulis :)
0
nevis -tas gan bija sev bet SEN!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas