Alexam Websteram projekts
0
Tas saucas MACHINATIONS OF DEMENTIA.
To veido LAMB OF GOD bungjieris Chris Adler, protams Alex Webster un WATCHTOWER gitarists Ron Jarzombek.
Dziesmu nosaukumi ir shadi
Narcolepsy, Bleeding in the Brain, R.E.M., Synaptic Plasticity, Laser Lobotomy', The Insomniac, EEG Tracings, Oscillation Cycles, un Brain Fingerprinting.
Vinjiem bus miksslis kada psaihodeliska,tehniska,bru... un gruziiga muzika
Visu materialu sarakstija Rons kopa ar Alex.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
aha...smadzeņu ķirurģija... a kas tur dzied?
0
laikam gitarists.es vienu dziesmu dzirdeju, nevar neko ipashu pateikt,basists labi dod valjaa,
0
jaa buus kautkas labs. muzikaali jau nu noteikti, katrs savas lietas paarzineejs.
0
pec apraksta shkjiet tieshaam smadzenju kirurgjija
0
Ar Jarzombeka spējām muzikālā smadzeņu ķirurģijā esmu iepazinies jau caur Watchtower un Spastic Ink, tā ka būs interesanti paklusīties. Starp citu iesaku paklusīties Watchtower albūmu "Control and Resistance". Jūs vai nu ienīdīsiet viņu līdz sirmam vecumam, vai arī nevarēsiet atrauties (kā notika ar mani), jebkurā gadījumā - vismaz dzirdēsiet Cynic albūma "Focus" 80-to gadu thrash versiju. :) "Focus" vairs nešķitīs kā tāds Kilimandžāro - vientuļais, neaizsniedzmais kalns līdzenuma vidū. Tagad tur būs divi.
0
man prieks par viņu!!!
0
Watchover rocks.
Kartējā sofistikas deva.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas