Salātu pirksti (flash filminj
0
ja kāds vēl joprojām nav pazīstams ar salātu pirkstiem. tad nu šis ir tas peedeejais laiks to izdariit. 4. un 6. seerija ir manas miiljaakaas.

www.newgrounds.com/portal/view/178546...

(apakshaa zem 'Other submissions by David Firth:' var samainīt sēriju vai arii apstiities citus Daavida flashus.)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nav, nev vainas. Slims jau tas autors ir.

Man čota tā īsfilam SALAD HUNTER iepatikās. Pat divreiz noskatījos.
0
Labs, tnis is SICK, vislabākajā tā vārda nozīmē.
0
:DDDD
:DDDD
Kropllu bars
:DDD
0
Autors ir slims? Autors ir ģēnijs. AA, nu jaa, tas jau apmeeram taapat kaa metaalisti ir slimi.

I like rusty spoons.
0
eu, nu veciit! shitas i ko veerts. skatoties paarnjem taaaaaaads miers... viss taadaa leenaa garaa ietureets, tik patiikamas tirpas iet paar kermeni! kaa tas ir panaakts?
0
vo es tik nevaru saprast, kaapeec aatraak neiedomajos pamekleet googlee peec `salat fingers`? diiivaini...
0
tu visas seerijas noskatiijies? vari arii citus Deivida flashus apskatiities. Visi laikam Newgroundos nav, vinja maajas lapa ir www.fat-pie.com/ (an tur vienkaarshi kaut kapee dators karaas)

Es ceru, ka buus arii garaa Salad Fingers filma, esot arii taads projekts. >:)
0
kreatiivs darbs.man patika
0
i like when the red water comes out....
0
ak tad tas ir fat-pie autors. To jau domāju, kas te notiek, bļin! To nu toč ir vērts iečekot. Tas džeks ir uzmanības vērts. Let's banish everything! Fukk you!
0
Sirreal!
0
Gribēju tikai pateikt ka normāls cilvēks tādu mākslu nevarētu radīt, līdzīgs mākslinieks ir Salvadors Dalī, kurš bija sirreālisma masters. Citos vārdos, ļoti interesanti.
0
"līdzīgs mākslinieks ir Salvadors Dalī"

liidziba shajaa zinjaa ir neizskauzhama
0
paldies, ka mani tikko nogalināji....

2x reizes
0
Iečolējiet labāk šito
www.burntfaceman.com/1.htm
www.burntfaceman.com/2.htm
www.burntfaceman.com/3.htm
www.burntfaceman.com/4.htm

Man personīgi labāk patika kā salātfingers.
0
HUINJA
0
galīga hujņa.
0
SALAD FINGERS rulzzzzzzzzzzz.. es parasti darbaa skatos,.. :D
paldies Biggijam :):):):)
0
Met visu pie malas un rāpo iekšā:

www.newgrounds.com/portal/view/310635...

kautkā bij palaidies garām, ka Johnny Rocketfingers ir iznākusi otrā daļa. Biš' ir, ne?

P.S. burntfaceman ne visiem šķiet huiņa, khem...
0
neuzdrošinies te visu piekrekšķēt...
0
nu salaats jau sen zinaams :)
bet nu labs, labs :)
0
velns tevi raavis, Faun, paldies, jopickrallallaa :))))))
0
oi, vispaar bishku aizraavos un visu vakaru nochakareeju... fukk, un konstateeju, ka man klaviatuura staav neertaa staavoklii, taapeec es rakstu ar milzums daudz drukas kljuudaam... I kun't be serious... anyway... ficha taada...

es tiku liidz tai vietai, kur uz mani draudiigi luur nezveerainais krkodiils. un es seezju aiz taas trubas un wheela un man ir kaut kaads mistisks G2 un kosljene. es netieku aaraa! ko lai dara? :)))
0
bet vispaar akuuti laba speele. cilveeki bez muusdienu nopietnaa domaashanas gara noteikti tik labu speeli nevar iziet >:)
0
krokdiils 'doesnt look to be in a chatting mood'.. damn... ko lai dara?
0
Istabā ķēdi noķeksēji no griestiem pie lampas? Un pie kroko vienkārši uzmanīgāk ar peli pabraukā pa ekrānu.
0
salaatpirxti gjeniaals veikums - sen jau atziits par nezuudoshu veertiibu. absoluuti perfekti nostraadaata atmosfeera. un texti. leens grotesks miers.
0
pilnīgs tukšums, skatos salātpirksti un neredzu neko uzmanības vērtu. nebaudāms, neinteresants, bezjēzīgs.
0
tavas domas nevienu neinteresee, taa kaa vismaz pameegjini taas nepasniegt kaa faktus.
0
a moš kādu interesē! pamēģini šito nepasniegt kā faktu: "tavas domas nevienu neinteresee". to jau tu nemaz nezini vīrieti.
0
tava ieveeriibaa nav cieniiga tapt shii maaxlas darba uzrunaata. aamen
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas