distortion
0
Tuvaakajaa laikaa plaanoju iegaadaat pedaali gichai.Saakumaa bija doma panjemt Ibanez DS7 jo cena (apm. 45LS ) likaas pienjemama pietam arii Ibanez vaards pats par sevi. Bet tad saaku peetiit veel kaadas alternatiivas un apstaajos pie Boss MT-2 Metal Zone kursh maksaa ap 60ls. Tad ko man vareetu ieteikt? Redzeeju pat kaut kaadu Death metal pedal :) bet man vairaak uz Ensiferum skanjas pusi (power/folk) interesee.Varbuut kaadam no jums ir shis briinums un atsauksmes par vinju ir grandiozas
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-1
hmm, ar pedālīti vien neko nepanāksi... vajag procesoru, citus papildus efektus, vislabāk lielo marshall cabinet ar kādu labu galvu uz tā... un arī, labu skaņu ar sūdīgu ģitāru nedabūsi... naz, es iesaku boss produkciju vai marshall... tās ir labas mantas... visforšāk, ir lampu pedālis, bet tas piķo uz 200 Ls. gribi labu skaņu - maksā labi... tādas ir tās lietas...
0
turklāt, gitārai skaņojumu vajag prast mainīt... tas arī skaņu ietekmē...
0
un dod death metal ir pēdējais sūds. nepērc tādus sūdus. labāk, to pašu metal zone.
0
gicha ir ok- Jackson warrior. Pagaidaam nevaru pavilkt kaut kaadu marshall jo vispirms jaaiemaacas normaali speeleet.Ir Stinger kombis ar overdrive un vienkaarshi to pedaali saakumam vajag arii.Bet buutiibaa jautaat gribeeju ko labaak-Boss vai Ibanez? Nav jeega vienkaarshi sapirkt uzreiz visas lielaas lietas kameer nevaru kaut vai liidz galam Ensiferum'a Old man nomaukt :D
0
es ieteiktu Metal Zone............! tomeer paarbaudiita kvalitaate, savukaart ar Ibanez ir taa, ka liela daļa viņu produkcijas ir domaata sleegt kopaa ar taas pashas firmas pričendaaļiem..!

ej veikalaa un notestee kaada ir kuram taa skaņa un kurš vairaak tev piemeerots....!
0
only boss
0
jackson warrior - kāds modelis? ir dažādi... lētie jackson nekam neder, skaņa briesmīga... :S piedod, profesionāla interese :)
0
Modelis-šmodelis. Visi tie japāņu ATTrade Jackson ir lamatas. Visu izšķir noņēmēji. Tos Warriorus ko es rdezēju AT&T es nepirktu.
Cik ta maxāja tas Warrior?
0
Blja, nu besii man shitais-patiecu, ka man patiik taa gicha un saakas liidz ko modeli nosaucu.Tagad te veel sameeramies kuram garaaks? Pirms pirku paarcilaaju dazhaadas gichas bet warrior ir ljoti viegls un eerts. Tas gan ir standarta JS30WR. No hellhammer panjeemu
0
aha... zinām hellhammera warrior.... nu, nebesījies... :)
0
bet, no pedāļiem tikai boss MT2. + arī digital delay būtu forši...
0
Nu ja tu gribi tikai mājās paspēlēt Ensiferum gabalus, varu piedāvāt tev iznomāt manu Ural. Nopirkt nevarēsi atļauties, bet uz nomu, kāpēc nē? Līdzi brauks cilvēks. roger..
0
Faun, piedod man, neapgaismotajam, bet kas ir URAL?
0
jaa, Faun-izgaismo. Tas pats kas ANAL?
0
roger.
0
Ural ir viens riktiigi labs padomju laika un ruupniicu razhojums ar labi pasleeptu ideju par gjitaaras speeleeshanu. ljoti amizanta uzparikte. ir cilveeki, kas uz taadas gjitaaras pat ir iemaaciijushies kaut ko nospeeleet!

par pedaaljiem: BOSS noteikti!
0
/piedaavaas faunam uz Ural nodemonstreet Hero in a Dream un pozitiivaa gadijumaa njems bankaa krediitu shii verka iegaadei :D :D
0
Edenbeast, es taa paskatiijos veel mazliet un atradu taadu lietu kaa Boss OD20 kuraa jau iekshaa ir MT2... Ko tu saki par taadu verki? Iespeejas jau ir ljoti daudzas bet vai nebuus taa, ka tas kas der visam neder nekam. Jebkuraa gadijumaa ja vari iemet aci www.zzounds.com/item--BOSOD20... un pasaki ko domaa.Paldies
0
šito nea... man izskatās darņķīgs, labāk, lielāku procesoru uz 300 ls... ar šito neriskē, drošs paliek nedrošs... ;) labāk, ar pedālīšiem, to pašu mt2, ka arī kādu labāku reverb vai delay klāt, būs viss tip top. :)
0
0
Skaidrs iisumaa - MT2 pagaidaam praatiigaakais variants tikai nezinu kas ir Edenbeast mineetais digital delay?Ko tas dod?
0
digital delay ir atbalss, var aŗī citādas skaņas not ā dabūt ārā. ja uzliek delay, un taisa slapēšānu uz ģitāras, skaņas tik un ta paliek, bet tā raustās kā atbalsī... foršš efekts... :) flendžeri arī var pirkt vai wah wah crybaby... tie ir interesanti efektiņi. labakais delay ir boss digital delay 6, laikam... tam pat ir atmiņa un reverss... (laikam bija reverss, neatceros.) 115 ls...
0
0
Viss skaidrs.Paldies
0
starpcitu Edenbeast varbuut atmailo man uz roof@e-no.lv jo veel ir paaris jautaajumi kurus gribeetu uzzinaat par gichas lietaam.Tnx
0
Klau, varbūt kāds zin ieteikt kādu saitu, kur var atrast plašāk informāciju (recenzjas) par el. ģitarēm?
0
Interesanti kaads pilnais gitaarista ekipeejums ir pasham Edenbeastam ??
0
Edenbeast: ta klau, visu izsaka cena? moš ta labāk ņemt kārtīgu proci pa kādi 600 Ls, ta jau toč būs baigi labais? ko? vai visu pa atesišķiem pegāļiem uz 1290 Ls?
0
man pašam ir Gigitech RP 5... man pie dirsas cik tas maksā, iekšā viņām viss ir pārdedzis un sadedzis, bet skaņa nāk ārā labu labā... ģitāra Jackson Warrior XT- Pulkveža darinājums, bet nu ku labi spēlējas, sasodīti parocīgs aparāts- makten tievs grifs, kāds nav manīts citām gičām... tik moš kāds sponsors varētu nosponsorēt mazu remotiņu? >:)
0
man pašam ir Digitech RP 5... man pie dirsas cik tas maksā, iekšā viņām viss ir pārdedzis un sadedzis, bet skaņa nāk ārā labu labā... ģitāra Jackson Warrior XT- Pulkveža darinājums, bet nu ku labi spēlējas, sasodīti parocīgs aparāts- makten tievs grifs, kāds nav manīts citām gičām... tik moš kāds sponsors varētu nosponsorēt mazu remotiņu? >:)
0
bļe... iemani kā es divreiz ieliku... >:))
0
mediators- viens zaļš, viens zils, viens sarkans, viens rozā... tikai zilais ir heavy, pārējie medium... stīgas baigi vecas- nemaz neteikšu cik... rokas- 2 gab. pirksti- 10 gab.
0
Eu, kruta - tev tie posti pat sanāca dažādās minūtēs! Wow!
0
vai ne... >:))
0
Petenju Malle: pulkvezha darinaajums? whata tas ir?
0
nu bija tāds vīrs... pats gan personiski neesmu saticis- tas viss notiek caur roku rokāmn... bet cik man zināms šis vīrs ir darinājis daudzum daudz ģitārītes savām rokām... paņēmis kādu ģitārīti un uztaisījis tai kopiju... man jau šamējā ir gadus 9-10 un viss čiki, tik šo to vajag pamainīt- jo iz mazliet tomēr nolietojies...
ja kāds var pakonsultēt par skaņu noņēmējiem? pa cik, kādi, cik maksā nomaiņa?
0
Jo dārgāk, jo labāk. It kā tu nezinātu. Es ieteiktu tev ņemt tādu riktīgo. Nu tu jau zini.. riktīgu tādu. Nu kautkur pa 900Ls, var arī pa eiro ņemt arī var. Dolāros gan nemaksā. Var sanākt sūdi. Ui kādi sūdi, ui...
0
jā, dārgais Peteņu Malēj, es tā vien priecājos, ka tu tik apķērīgs zēns man esi, ka izvēlies edenbeast'a ieteiktos dārgos variantus. ;) ak ta pilnais ekipējums mans? nu, tātad: ģitāras - main guitar 1. Gibson Les Paul studio (ebony) main guitar 2. Jackson Randy Rhodes Custom (pearl white) backup guitars 1. esp deluxe viper 2. gibson flying 3. bc rich bitch (ar EMG un Floyde Rose) preferred pickups - seymour duncan/emg. marshall cabinets, peavy xxl heads. shure wireless. boss/dogitech effects processors. nu, kā patīk? ;)
0
aa, un tam jackson randy rhodes custom grifa galva ir reversā, par ko speciali vienojoties ar jackson, es vēl tūkstoti piemaksāju ;) un drīz nāks klajā mans custom ģitāras modelis, ja kas. tomēr, es izvēlējos bc rich kā savu nākošo firmu, un mans signature modelis sauksies bc rich edenbeast (kaut kas pa vidu starp bc rich beast un zombie) ;) pērciet, spēlējiet un jūtieties labi.
0
* bc rich kā nākošā firma, ar kuru es slēdzu kontraktu *
0
Veel kas... mekleeju jackson keisu JCC917 bet nevaru saprast kaa buut :D Pilniigi nopietni nezinu kaa vinju Latvijaa dabuut. Ir kaadi priekshlikumi? Moshk kaads neta veikals ir kursh pat uz shejieni var to atsuutuii jo visus kurus skatiiju buija tikai USieshiem...
0
Veel kas... mekleeju jackson keisu JCC917 bet nevaru saprast kaa buut :D Pilniigi nopietni nezinu kaa vinju Latvijaa dabuut. Ir kaadi priekshlikumi? Moshk kaads neta veikals ir kursh pat uz shejieni var to atsuutuii jo visus kurus skatiiju buija tikai USieshiem...
0
ar keisiem saistīto problēmu diezi vai atrisināsi ar šejienes veikalu piedāvāto klāstu... atliek vai nu pasūtīt vai atrast kādu prasmigu dzīvu būtni, kura Tev uzšūs ar savām mazajām rociņām...
0
hmm, es nebūtu es, ja nesāktu piesieties par valodas tīrību. kāds vēl keiss?? krievi esat? futrālis ir pareizi. >;)
0
Nu ja runājam par valodas tīrību...

"kā savu nākošo firmu"

Firma nevar būt nākoša, bet nākamā. Ieklausies kā tante saka sabiedriskajā transportā: "Nākamā pietura..." Ieklausies kā Peteņu Malējs uzkliedz: "Nākamo peteni!"
0
ha ha ha...
0
badīgām acīm vērojot nākamo... N.Ā.K.A.M.O.

0
labi tautu deeli bet vai ir zinaams kaads konkrets intertiikla veikals ar kura sveetiibu vareetu sho FUTRAALI atdabuut uz Latviju (?) ak je timbaka taibaka laaa...
0
es (arī tautu dēls) konkrēti nezināšu... bet nu takš gūglī ieiet mācēsi? pačiko tur... ja nebūs/nespēsi atrast/ besis spiest klavišas, tad aizskrien līdz tiem pašiem mūsmāju veikaliem, tur jau būtu jābūt dažādu ar mūziku saistītu preču katalogiem...
Tavs elkonis.
0
skatos, ka Tu jau mācies... >:)) un nedomā Edenbeast klātbūtnē teikt "keiss"... viņš var kļūt dūmīgi domīgs... >:))

visi kopā 3x: "FUTRĀLIS"... tad seko trīs zalves gaisā...
0
Fonā skan Akira Ifukube "Godzilla Suite", gluži kā vecajā labajā 1955. Hūtijs McBūbiters nevilšus sāk ķiķināt...
0
...savā vīrišķi heteroseksuāl' koķetajā balsī.
0
Fauna kungs, es cīnījos par valodas tīrību, nevis gramatisku pareizrakstību ;) tu pieļāvi loģisku kļūdu, neiedziļinoties manā izteikumā līdz galam... kas vēl būtu piebilstams? laikam, nekas... aa, kur lai ieklausos, kā dižais kolēģis Peteņu Malējs izkliedz tamlīdzīgas pavēlošas frāzes? adresi nepateiktu?
0
futrālis mūžīgi :D
0
Nav jau tas jāuzraksta lai kļūdītos. Man jau ar gribējās lai tas Apvedceļš, vai vienalga kas tie bija, nosauc to dziesmu nevis Kurtizāņu Ugunskurs, bet Mauku Sārts. Un "keiss" neskan kā potenciālais segvārds tam štruntam, nav jēga uztraukties. Tāpat kā "Nightwing" neskan pēc tāda nosaukuma, ar kuru grupa varētu kļūt "ārkārtīgi" slavena.
0
...un keiss- case manuprāt ir angļu vārds... ja nemaldos krieviem ir čehols...
0
Un ir Futlāris nevis Futrālis!!!
0
Un cik man zināms par skaņu, iesaku EMG pick up-us!
0
cik ta tie nāk? un iekš kura veikala?
0
un roof: mainam stratēģiju- pārejam uz "FUTLĀRIS"
0
un man jau likaas ka tajaa vaarada kaut kas nav... bet to futLRaari joprojaam nevar rast
0
Zini, par EMG aizstaigā līdz Ģirtam (jā, jā, tam pašam iz Huskvarn), viņš pirka (domāju, nebūs grūti jums satikties) un varētu tev palīdzēt šajā jautājumā!!!!
0
zini, vai tu vispar kuat ko zini ?
0
Nepiesarņojot forumu ar jaunu postu...

Seymour Duncan pickups. Vairāk kas ir zinams par SH sēriju.Atsauksmes, ja kādam ir, cenas
0
Kā man ir stāstīts, tad Seymor ir vislabākie. Tikai cena var būt pat 100Ls par vienu (nezinu kādu).
0
SD nonjeemeji ir treidaa.vislabaakais distortion forewer ir Marshall Guvnor,( Malieks muuz centraa pa 55 ls ir)var sagroziit viskaukaa un vaardu sakot baigi patiik.
0
Fauns, man gan liekas, ka Kurtizāņu ugunskurs ir Dakota's dziesma?
0
Par to kasti jacka deelam-ir taada adrese kaa musicstorekoeln.de
Iestaadiijums fricu, taa ka moska var atsuutiit uz LV arii. Papeeti.
0
aber protams ka var ,es savu gitsu no turienas atsuutiu,BET caur stagg veikalu (biedriibas nams)un vinji logiski kaadus procentus pajem.To katalogu ar cenjikiem var veikalaa paprasiit un izpeetiit un izreekinaaat.
0
Seymuor Duncan - šmeimur šmunkan... pārspīlēti dārgi ir tie noņēmēji... Nevar maksāt šešas nagliņas ar kapara drātiņu aptītas un iemērktas plastmasā 100ls... Un vispār, ko nozīmē labākie? Labākie priekš kā? Priekš blūza vai priekš rocka, vai priekš industral-techno? Nav labāko!!! Ir labākie priekš kāda atsevišķa ģitārista. Iesmērējiet kādam no Slayer vai Cannibal Corpse FEnder visdārgāko ģitāru ar viskrutākajiem fender noņēmējiem un viņš aplīmēs to ar novelcenēm, izraus oriģinālos fender, iebāzīs EMG un parādīs visiem vidējo pirkstu...
Un tie paši EMG, SD, DiMarzzio utt arī ir ļoti dažādi...
0
jaa, biju es iegaajis tajaa musicstore.de
Veikals jau taa tiiri neko protams, tkai izraadaas ka tur kur vinji piedaavaa JCC917 tur vinjiem ir 902 kaut ari webaa staav 917. Nu un kad sazinaajos tad vinji piedaavaaja protams atsuutiit uz Rigu pa 22 eiriki un plus veel 255 tas ir.... nieka 193LS par keisu :D Iisteniibaa mazliet par traku

Stagg veikalam gali ar frichiem ir bet taapat vinji to nevar atsuutiit jo nav vinjiem

Marlix, sasodits jaa, Tev taisniiba... Es tachu aizmirsu ka Dimebag Darell un Karl Sanders, Dave Mustaine speelee ar sešām nagliņām, kuras kapara drāti aptītas hihaaaaa. Bet skan labi ne? :D

Vispār noderētu Edenbeast viedoklis šajā jautājumā makten dikti pikti strikti :D
0
Diez vai Dimebag Darell kaur ko vairs spēlē...
0
roof
un kas tad?... Edenbeast ir skaņas noņēmēju universitāti beidzis... :D

vispār es sajaucu... ir 12 nagliņas... bet vienalga tas praiss ir par traku
0
nee nu var jau striideeties par kapitaalisma ietekmi uz mirstiigo macinjiem, bet fakts paliek fakts - Rondo par 12 ls pirkti humbuckeri skanees kaa par 12ls... :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas