METALQUIZ
0
iekliidu metalstorm.ee tur iet pa rinjkji shitaads tests, aiz gara laika var parbaudiit savas zinaashans, lai gan daudzi jau diezgan sviestaini..
www.metalquiz.com/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
fag, tas nekam neder... doom metal tikai vēlāk būšot... :(
0
tur uz to nav ko skatiities, es uzliku tikai hard rock un man pirmais jautaajums bija par cradle of filth, bet atziimejot tikai death metal aiziet par panteru
0
Ehhh, panjemu BLACK METAL, atbildeju uz 15 jautajumiem, dabuju 1411 punktus un uzkaros par jautajumu kam nav galigi nekada sakara ar temu :)
Vispar daudz jautajumu ir tadi, kas atbild zinashanam par pilnigi visiem stiliem
0
Njā, es paņēmu belsk un death, taču puse no jautājumiem bija par Children of Bodom.
0
TOP 3 bandas par kuram tur jautajumi - D Burger, Childrem of Bodom un nezin kapec Bolt Throver....
Vismaz par shiem man bija bezmaz 3 jautajumi par katru.
0
Paņēmu heavy Metal un dabūju 1387 punktus. Uzkāros uz jautājumu par Damageplan, pričom te Damageplan?? Tas tak ir Hardcore!
0
HM, Black metal 2030 punktu. What da fuck!!
0
1882 death metal. He, labs jautājums: Name this band:IN
Flames
Penis (O, lūk tas tik ir nosaukums!!!)
0
Bļeģ. Visus stilus paņēmu, un trešais jutājums par DEFFTONES????? WTF? Limp Bizkit ar moš sekos?
0
Vispār man nemaz neļauj izvēlēties atsevišķu žanru. Death 2 x atļāva un uz deva jautājumus par ttraditional/power metal, a pēc tam ļāva tikai visas kategorijas. Kur zajebaļi jautājumi par Sonata Arctica :) Bet atbilžu varianti ir pa rubli. Spinal Crap, Cradle of Shit :DD Vēl foršs gļuks, ka viens un tas pats jautājums atkārtojas 2x pēc kārtas, tik varianti samainās vietām :)
0
Domaju norisket - un panjemu visus zhanrus uzreiz - un ari uzreiz iekritu - jautajums bija - Kadas markas gjitaru slele Malmsteens ? .... :)
0
kas tu to nezinaji??:))
0
Un sakiet, kursh normals cilveks Latvija zin - What is Alexi Laiho's (Children Of Bodom) nickname? .... Tada sajuta, ka shita popsas grupa ir vislielakie stari pasaule.....
0
Tada pasha stila - Which Children of Bodom member left the band on summer 2003? ........
0
What does Bodom refer in the name Children of Bodom?
0
par to nickname kaut kur biju lasijjis, man liekas kaut kur diskaa kur sastaavs tur ir mineets "wildchild"(he, laikam wasp patik:))
0
What's the name of Children of Bodom 2004 EP ?
0
Taka pirms lieneiet tur ieksha - iemacieties no galvas to dikja bernu biografiju....
0
Tagad es vienkarshi kolekcioneju visus jautajumus par vinjiem :):):):)
0
tas tests ir idiotisks... :( man neviecas šodien... :$
0
To, kas ir Bodom, es zināju gan. Malmsteen ģitāras marku uzminēju ;) Bet besīja tādi jautājumi kā Ville Vallo zodiaka zīme vai kurš džeks **** Pamelu Andersoni pirms Tommy Lee :D
0
KA ********** ????? Vai tad vinja nebija nevainiga????????? :)
0
o... es tiku pat lidz 20 jautajumam kategorija BLACK/DEATH... nu un shis pedejeais jautajums bija par..... Children Od Bodom....
Es sgho grupu reali sakshu nist vel vairak!
0
tas quizz sastaditajs ir Children of Bodom fanaats.
Kada sakara man jazin Him albumi, ja tema ir Death metal??/
lol
0
SAslimo ar shito speli.... izdevas tikt lidz 31 jautajumam Black kategorija.... un nezin kapec uzravos uz jautajumu par TIAMAT.... ista black grupa....
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas