Anathema igaunija
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
aha aha....te ar buus zaales manai nogurushajai dveeselei:))
0
A viņi vecos vēl spēlē, vai tikai to savu moderno PinkFloyd?
0
domaaju ka tipa festivaalaa speelee gan, ja jau tikai jaunos songus tad jau koncis buutu kaut kaadaa operaa vai teaatrii jaaorganizee, nu taa lai eerti sedeet un klausiities..
0
nez, man anathema beidzās ar alternative 4... to vēl var klausīties, un ir pat tīri jaukas melodijas, bet, viss kas ir pēc tam, ir draņķis. un doom metal šie koncertos jau nespēlē gana ilgi... vispār, žēl...
0
cik nu draņķis... man personīgi diezgan labi iet pie sirds- 1 x mēnesī tas ir tieši kā vajadzīgs... un mūzika var patikt var nepatikt, tāpēc jau to nevajag saukt pa draņķi... >:) ko Edenbeast, kā tur ir? ko?
0
piekritu Maleejam, par doom to protams nenosauksi un neviens jau arii nesauc, vienkaaarshi taads forsh gruziigs muzons, ar daudzaaam labaam melodijaam kuras rada iipashu noskanju, atmosfeeru..man patiik..since The Crestfallen Ep.
0
pirms miegs šis te dara brīnumus (priekš manis) visādi sapņi rādās... kaukā viņi padomājuši par guļošajiem skaistuļiem, lai tiem jaukāks miegs... >:))
0
bet, kāpēc es to nedrīkstu saukt par draņķi? pats visu laiku tikai kakā šeit (lai tu nepiesietos - izsakies rupji, kritiski un dažubrīd pat neloģiski ;) ), bet citus māci būt iecietīgiem... tu esi dīvains, mans mīļais Peteņu Malēj ;)
0
...zini cilvēki visu laiku mainās... šobrīd esmu uz pozitīvā viļņa, neesmu iemīlējies, bet ir tā forši... >:)) tāpēc viss liekas baigi feini... >:)
0
haa haa haa, Petenju Maleej..ko tu lieto?:))
0
ha ha no Tavas bildes nāk atmiņā kadrs no amerikāņu pīrāga 3, kur tā vecena aiz muguras redzēja tos pigorus ko tas aktieris taisīja, ķipa tos pupeļus raustīja ciki ciki ciki... bāc tik labs kadrs...
lietoju CG un alu un maļamos objektus... tā arī visa konstrukcija... >:)) prozit rītvakar...
0
jaa jaa, vispaar baigi labais aktieris....
par alu skaidrs bet kas ir CG? ( ColGate)??:))
0
dažbrīd es tiešām atrodu sevi apspiestu ar ColGate... tad mana māte ar mani kādu laiku nerunā... >:
0
Vispār ar tiem pēdējiem Anathema ir tā, ka albumā ir pāris dziesmas, kas vienkārši aizrauj elpu, bet pārējās - tās tikvien kā radītā efekta pastiepšanai garumā...
Bet nu tādi hiti kā "Forgotten Hopes" un "Pressure" - tos tiešām var likt gluži vai blakus Pink Floyd.
Viena no labākajām mūsdienu grupām, kas vēl kaut cik piekopj klasisko roku.

Kāds brauks ar?
0
gruti veel teikt. ..veel ilgi jagaida liidz decembrim.
man ar Anathemu ir taaa, ka visus albumus liidz Judgement ieskaitot es paklausos diezgan biezhi. pbet tos kas naak peec tam Afine day... un Natural disaster tie nav taadi ikdienas albumi, reizi menesii ne biezhaak..nu taa tiiri atgulties un uzlikt skalji lai noskan pilniibaa...
0
man no taa peedejaa albuuma nenormaali rauj jumtu taa viena instrumentaalaa nosaukums man liekas bija Childhoods End (tur kur beernu smiekli skan)-perfect.
jaa un veel tajaa sbornjikaa Resonance vinjiem ir viens Bad Religion covers saucas Better Off Dead...tirpas momentaali ir aaraa..baigi labaa
0
Man kā reiz Anathema sākās ar Alternative 4. Pirms tā - galīgi nesaista. Grūti iedomāties vēl kādus džekus, kas prot uzburt, ko tik atmosfērisku.
Par koncertu - ja savāksies kādi braucēji, pievienošos, protams, ja būs varēšana un naudiņš arīdzan.
0
man sākās no Silent Enigma... kaukad dabūšu iepriekšējos, tie ar noteikti patiks, jo kaukādas 3 dziesmas esmu dzirdējis un tās patika... bet nu Serenades ar to bijušo džeku pie mikrofona man galīgi neiet pie dūšas... tas pats ar The Blood Divine- nav manai ausij, var jau gaudot, bet ne jau tik publiski...
0
a cik tur sanāk izmaksas? vispār jau vajadzētu kaukā ietikt.
0
o nee, man Blood Divine ar iet pie sirds, nu tas Mystica albums mazak, bet Awaken ir izcilsa ta laika meistardarbs. .. un Darrens White ir labs vokaalsits, man patik kaaa vinjsh seeriigi seeca un gaudoja Crestafallneā, Serenādes un pentecostā.... Bet tagad internetaa lasiiju ka shim ir jauna grupa Serotonal, speeleejot light rocking ambiental dark music....neesmu gan dzirdejis.
0
P.S..Maleej...ja jau tev nepatik ka dzied iepriekshejais vok Darrens, tad jau tev nav jega tos ieprieksheejos mekleet, jo Silent enigma ir pirmais albums kur saaka dziedaat Vincents..pirms tam bij darrens, lai gan iesaku gan Serenades gan pentecost...ir zaibiss
0
oi johaidī... biju domājis to Eternity, domāju, ka tas ir pirms Enigma... a tikko iečikoju, ka tas ir pēc: 1996.g... bļeģ ~5 gadus esmu dzīvojis paša izveidotos melos... SELF-FAG
0
Īpaši daudz uz vecajiem gabaliem var necerēt, bet, ja paveicas, tad kādus pāris vecos var dzirdēt. Pabiju pirms 1.5 gadiem šamo koncī "A Natural Disaster" tūres ietvaros, un tur šie močīja gk gabalus no Judgement līdz ...Disaster, bija pāris dziesmas no Alternative 4, un pēc publikas pieprasījuma nospēlēja arī "Sleepless". Neskatoties uz to, koncis bija varen smuks, tā atmosfēra zālē nonācā perfekti, ļoti labs kontakts ar publiku utt. Btw, "A Fine Day to Exit" pamazām man ir kļuvis par vienu no mīļākajiem Anathemas albumiem...
0
Teh pwnage, buutu jau jaaizbrauc shos apskatiit!
0
nu re kaa, tad jau kaut ko saorganizees,vai tad toreiz nebija ari shitas Green Carnation vai ta bija kada cita reize, kaut kad te koncerta recenzija tada infa metajaas, no vo pilnigi ne pa teemu es saku ka shitas Light of Day, Day of Darkness albums, nu tik garsh arprrac, man vel nav bijis pacietiibas noklausities visu ta ka uztver ka vineu, vin jau ari kaut ko uz to pusi spelee, tipa man ta, var paklausities, varbut ar laiku patiks labaak, un tad es laidishu verbalo caureju, pie ... , nu bet nevar uzreiz tik smuki visu uzrakstit ja ta prata tik maz, ko pishas, ai ejiet tak visi
0
nevis ka vineu bet ka vienu veselu, atvainojos par drukas kluudam, bl
0
Anathema rullee:
1992 The Crest Fallen 10
1993 Serenades 8,5
1995 Pentecost III 7
1995 The Silent Enigma 8
1996 Eternity 9,5
1998 Alternative IV 10
1998 Welcome to Helll 8
1999 Judgement 9
2001 A Fine Day To Exit 8,5
2001 Resonance 8
2002 Resonance 2 8,5
2003 A Natural Disaster 7,5

2003 gan tikai viena ljoti laba dziesma ir - Pulled Under at 2000 Metres a Second

P.S.Serveri vinjiem kaads mauka ir noeedis ;(
0
pēc kādiem kritērijiem tu tā vērtē? man anathema beidāzs ar alternative 4.
0
Kam beidzaas, kam turpinaas:) Kriteeriji ir katram savi, man miiljaakais ir vidus, vecais vairaak atbilst maximaalistiskajiem kriteerijiem, yap, darrena gaitaam taalaak par The Blood Divine gan nav bijis veeleeshanaas sekot, kaut arii peedeejais patika ljoti. Antimatter gan ir mazohistiem vai drosmes ieguushanai neveixmiigiem strikja ziepeetaajiem, naakamreiz izdosies hehe...To pashu var teikt par Anathema saakot ar Judgement...Peedeejais redzeetais koncertnieks arii nomaacoshs...Un ziemaa...Braukshu...kaut vai ar sleepeem...
0
naz, anathema man kādreiz bija mīļākā grupa, es vēl tagad laiku pa laikam paklausos the silent enigma, kas vispār ir uber labs albūms, bet, tagad, nē, nē, nē...
0
ooh, nu jau stabili graucu
0
;)
0
Aaa, kaadam nav skaidriiba kaa Rakveree ar viesniicaam apstaav?
0
nu skaidrs... ja kas paķer līdzi, man jau ar vēlme ir..
0
es tipa ar sabiedrisko, taapeec to viesniicu vajag, nu i veel paaris apsveerumu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas